Geriausi jazminų kvepalai ir

Tuberozė ir jazminas – jie duetu kvepia gražiausiais. Jei jums patinka kvepalai su baltomis gėlėmis, turite susipažinti su šiomis kompozicijomis. Gėlių tualetinis vanduo įkvėps jus ir sukurs aplink jus paslapties aurą. Kokios yra kvepaluose esančios tuberozės ir jazmino paslaptys?

Kvapai su jazminu

Gėlių kvepalai, už kuriuos numirs

Gėlių kvepalai be jazminų? Tai retai nutinka kompozicijose su baltomis gėlėmis kompozicijoje. O jazminas ir tuberozė yra labai sėkminga ir ori pora. Jie papildo vienas kitą ir užkariauja vienas kito kvapus, sukuria paslaptingus ir moteriškus mišinius. Pažink juos geriau ir patikrink, kuriuos kvepalus su jazminu ir tuberoze verta pasiekti.

Tuberozė – divos kvapas

Tuberozė išsiskiria intensyviu, saldžiu kvapu. Šios egzotiškos gėlės kvapas šiek tiek primena gardiją, jazminą ir pakalnutę. Sode tai ypač pajusite vakare, kai sustiprės gėlės aromatas. Vadinasi, tuberozė yra paslaptingų žmonių sritis – sutemus rodau savo jėgas. Ir jo stiprybė įspūdinga! Tuberozės eterinis aliejus yra vienas iš brangiausių kvepalų ingredientų. Priklausomai nuo kaimyninių natų, ji gali parodyti savo skirtingus veidus, tačiau, kaip ir dera dievai, jis yra dominuojantis. Tuberoza gėlių kvepaluose:

 • stiprina ir gilina kvapą,
 • įkvepia veikti ir sukuria paslapties aurą,
 • pritraukia priešingą lytį,
 • malšina įtampą ir gerina nuotaiką.

Tuberozė kaip afrodiziakas

Tuberozė yra labai stimuliuojantis afrodiziakas. Šalyse, kur anksčiau žydi, mergelėms vakarais nebuvo leidžiama vaikščioti po sodą, nes ši graži, balta gėlė privertė jas pasijusti meile …


Baltųjų jazminų žiedlapiai

Legenda byloja, kad jazminų kvapas padėjo Kleopatrai suvilioti Marką Antonijų. Tame gali būti daug tiesos, nes baltų gėlių kvapas yra nesenstantis afrodiziakas. Jis turi šiltą, saldų, maloniai gėlių kvapą. Tai yra vienas iš brangiausių kvepalų ingredientų. Jazminų aliejus:

 • turi raminantį poveikį nervų sistemai,
 • leidžia atsipalaiduoti ir pailsėti,
 • palengvina depresiją,
 • stiprina potenciją.

Kaip išgaunamas tuberozės ir jazminų eterinis aliejus?

Jis naudojamas esencijoms gauti iš subtilių gėlių tradicinė enfleurage technika. Tai užima daug laiko ir reikalauja daug darbo, tačiau iš jo gaunamas brangus, grynas absoliutas. Pirmiausia žiedlapiai dedami į riebų aliejų, kuris sugeria kvapą. Procesas kartojamas, kas kelias dienas pridedant naujų gėlių, kol aliejus bus visiškai prisotintas gėlių kvapo. Taip sukuriamas pomadas, iš kurio aliejus išsiskiria ištirpinant riebalus alkoholyje. Mišinys daug kartų atvėsinamas ir filtruojamas, kol jis bus grynas baltos gėlės absoliutus – jis naudojamas gražiausiuose kvepaluose.


Ar tu tai žinai…

Enfleurage techniką išgarsino Grasse miestas, kuris šimtus metų garsėjo prancūziškų kvepalų gamyba. Garsiausių kvepalų muziejų būstinė yra kvepiančioje mekoje – sužinokite daugiau apie garsių ingredientų ir kompozicijų istoriją.


Gražiausi moteriški kvepalai su jazminu

 • „Poeme“ – žymūs „Lancome“ kvepalai

Kaip kvepia baltos gėlės? Norėdami tai sužinoti, tiesiog nupurkškite savo odą vienu gražiausių „Lancome“ kvepalų nuo 1995 m. Jazminai ir tuberozės čia turi puikią draugiją – frezijos, daturos, narcizo ir apelsinų žiedai. Kvepaluose taip pat gausu geltonų žiedų, vaisių ir dervos natų. Visa tai jau daugelį metų džiugina milteline, saldžia nata.

  • „Gucci Bloom“ – visiškai žydi

Tai buvo vienas karščiausių praėjusių metų kvepalų pristatymų. „Bloom“ dėka „Gucci“ atgavo ankstesnį kvapų virtuozo pavadinimą. Nes šis kvapusis vanduo kvepia vasaros sodu. Fenomeninis. Taikant odą, ji virpa tuberozų, jazminų ir sausmedžio aromatais. Galite pajusti rainelės šaknį pagrinde – tai ingredientų sąrašo pabaiga. Yra šio minimalizmo paslaptis, nes „Bloom“ daugelis laiko geriausiais moterų kvepalais 2017 m.

  • Gražūs – Estee Lauder gėlių senoviniai kvepalai

Kuo kvepia grožis? Pasak Estee Lauder, jis kvepia gėlėmis. Gražiems kvepalams yra daugiau nei 30 metų, tačiau, kaip matote, tikras grožis yra nesenstantis, nes jis vis dar yra populiari kompozicija svarbioms progoms. Pirmuoju smuiku groja tuberoza, apsupta gvazdikų, mimozos ir narcizo puokštės. Tačiau gėlių kvepalų negalima apkaltinti nuoboduliu – juos papildo chipro natos, kurių trūksta šiuolaikinėse moterų kompozicijose. Sužinokite, kas yra šipras čia.

  • Moters kvapas pagal Michaelą Korsą

Pagrindinis Michaelo Korso kvepalų veikėjas ir karalienė, tiesiog pavadintas Michaelu, yra tuberozė. Jis puikiai parodo kaprizingos divos veidą. Kartais tave „užgniaužia“, kitą kartą saldžiai apgaubia svaigiu baltų gėlių kvapu. Tuberozos kvepalai, kurių pagrindas yra vetiveris ir muskusas, pasižymi labai moderniu charakteriu. Dėmesio! Jie nepaprastai stiprūs, net svaiginantys – juos arba mylėsite, arba nekęsite.

Žemiau rasite daugiau tuberozų ar jazminų kvepalų. Įeikite į Tagomago gėlių sodą: