Geriausi mobiliųjų telefonų pasiūlymai

Jei norite palyginti visas savo galimybes, žiniatinklyje nėra geresnių šaltinių nei mūsų savaitinis geriausių mobiliųjų telefonų pasiūlymų apibendrinimas. Čia mes įtraukiame kiekvieną mažmenininką, vežėją ir prekės ženklą į vieną lengvai naršomą sąrašą, kuriame yra daugybė galimybių ir visiems biudžetams.

Geriausi šios savaitės mobiliųjų telefonų pasiūlymai turi puikių galimybių visų pirma „iPhone“ mėgėjams. Jei turite prekybai skirtą įrenginį, „iPhone 12“ šiuo metu yra labai pigus tiek „AT&T“, tiek „Verizon“, ir, net jei neturite pasirengimo prekybai, „iPhone 11“ yra tik 10 dolerių per mėnesį su nauju planu pas tuos pačius vežėjus. Duoti pirmenybę „Android“? Ne bėda, yra daugybė nemokamų pinigų, kuriuos galima paimti naujausiuose „OnePlus“ įrenginiuose, o „Galaxy S21“ prekybos akcijos, kaip visada, išlieka labai labai stiprios.

Mobiliųjų telefonų pasiūlymai: greitos nuorodos

Mobiliųjų telefonų pasiūlymai paprastai būna dviejų formų. Pirma, kaip tiesioginė išankstinės kainos nuolaida, kuri ypač būdinga atrakintiems įrenginiams, ir, antra, kaip paketo sandoris dėl prekybos ar naujo plano pirkimo pas vežėją. Tai nereiškia, kad yra ir kitų puikių galimybių, taigi, jei planuojate prekiauti savo senu telefonu nauju atrakintu įrenginiu, taip pat galėsite gauti puikų mobiliųjų telefonų pasiūlymą.

Dabar puikus metas ir ieškoti. Nors praėjome tradicinius metų pabaigos pardavimo laikotarpius, dėl kurių labai sumažėjo kainos, naujausi „Samsung“ leidimai iš tikrųjų sukrėtė mobiliųjų telefonų sandorių kraštovaizdį, suteikdami daugybę puikių galimybių visų rūšių įrenginiams.

Mes suapvalinome savo geriausius pasirinkimus žemiau, bet jei ieškote kažko šiek tiek konkretesnio, mes taip pat turime atskirus skyrius, skirtus operatorių pasiūlymams, atrakintiems telefonams ir išankstinio mokėjimo telefonams. Tiesiog slinkite žemyn arba naudokite patogias naršymo nuorodas, kad pereitumėte į jums aktualią skiltį.

Geriausi mobiliųjų telefonų pasiūlymai JAV

Operacijos telefonu

„Apple iPhone 12“: BOGO, arba sutaupykite 800 dolerių, naudodamiesi prekybos ir neribotu „Verizon“ planu
„Verizon“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai dėl naujausių 12 serijos įrenginių pasižymi nauju patobulintu maksimaliu santaupomis prekyboje (iki 800 dolerių dabar) ir unikalia nemokama reklama „nusipirk vienas – vienas“ – tiems, kurie iš karto perka įrenginį. naują planą. Didžiausia prekybos nuolaida čia ypač gera, nes ji yra 100 dolerių daugiau nei buvo pasiūlyta anksčiau ir gali padengti visas standartinio įrenginio išlaidas. Atkreipkite dėmesį, kad šie pasiūlymai taip pat galimi „iPhone 12 Pro“ ir „iPhone 12 Pro Max“. „View Deal“

„Apple iPhone 12 Mini“: nemokamai su jungikliu ir nauju planu „Verizon“
Šią savaitę „Verizon“ naujiena yra riboto laikotarpio „iPhone 12 Mini“ mobiliųjų telefonų sandoris – mažiausias iš naujausių „Apple“ flagmanų asortimento. Šiuo metu operatorius atiduoda šį įrenginį visiems naujiems klientams, kurie jį įsigyja naudodami naują neribotą duomenų planą. Atkreipkite dėmesį – čia nereikalingi jokie sandoriai, tačiau norėdami gauti tinkamumą, turėsite perkelti savo numerį. Peržiūrėti sandorį

„Apple iPhone 12“: sutaupykite 700 dolerių, naudodamiesi prekybos ir neribotu AT&T planu
Nors jūs negalite gauti nemokamo „iPhone 12“ naudodamiesi šios savaitės mobiliųjų telefonų pasiūlymais „AT&T“, iš tikrųjų vis tiek galite sutaupyti labai daug. Turėdami iki 700 dolerių sąskaitą per 30 mėnesių naudodami naują planą, turėsite tik sumokėti iš viso 99 dolerių už šį įrenginį, o tai yra nuostabi tokio galingo telefono kaina. Atkreipkite dėmesį, kad šis mobiliojo telefono sandoris taip pat galimas „12 Mini“, „12 Pro“ ir „12 Pro Max“. „View Deal“

„Apple iPhone 12“: sutaupykite iki 830 dolerių nuolaida tinkamam „T-Mobile“ prekybai
Šią savaitę „T-Mobile“ mobiliųjų telefonų sandoriai taip pat siūlo ypač sultingų santaupų, susijusių su prekybos partneriais. Šiuo metu didžiausias sutaupymas iki 830 dolerių gali būti skirtas tiems, kurie prekiauja palyginti naujausiu įrenginiu ir įsigyja „iPhone 12“ su nauju neribotu planu. Deja, čia nėra santaupų be prekybos, tačiau tai vis tiek yra geras pasirinkimas. Peržiūrėkite sandorį

„Apple iPhone 11“: 10 dolerių per mėnesį su nauju neribotu duomenų planu „AT&T“ arba „Verizon“
Jei neprieštaraujate, kad ieškosite senesnių modelių savo mobiliajame telefone, tada neabejotinai apsvarstykite „iPhone 11“. „AT&T“ ir „Verizon“ šiuo metu vis dar galingą įrenginį dovanoja tik už 10 dolerių per mėnesį. Tiems, kurie nereikia turėkite paruoštą įrenginį tinkamam prekybai, tada tai yra labai, labai stiprus pasirinkimas, nes jūsų bendras sutaupymas siekia maždaug 300 dolerių, o įėjimo juosta yra gana žema.

„Samsung Galaxy S21“: nemokamai su tinkama prekyba ir nauju neribotu AT&T planu
„AT&T“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai šią savaitę apima „Galaxy S21“ seriją, tačiau juose numatyta speciali 800 dolerių nuolaida, kuri iš tikrųjų yra 100 dolerių dosnesnė nei siūloma naujuose „iPhone 12“ serijos įrenginiuose. Iš tikrųjų tai yra tokia dosni, kad gali padengti viso įrenginio išlaidas, priklausomai nuo to, kokiu telefonu prekiaujate. Atkreipkite dėmesį, kad šis 800 dolerių vertės prekybos sandoris galimas „Galaxy S21 Plus“ ir „Galaxy S21 Ultra“. .Peržiūrėti sandorį

„Google Pixel 4a 5G“: 24,99 dolerių 5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu planu „Verizon“
Ieškantys palyginti nebrangaus (bet vis tiek gero) 5G „Android“ įrenginio, nenorės praleisti naujausių „Verizon“ mobiliųjų telefonų pasiūlymų dėl „Pixel 4 5G“. Šis vidutinės klasės įrenginys yra puikus poravimas su bet kuriuo iš neribotų „Verizon“ 5G planų ir dabar su nauju planu jis kainuoja tik 5 dolerių per mėnesį …. išskirtinė vertė.

„Apple iPhone SE“: 16 dolerių per mėnesį nemokamai su neribotu „Verizon“ duomenų planu
Tačiau jei esate biudžetinis „iPhone“ vartotojas, neabejotinai apsvarstykite naujausius „Verizon“ mobiliųjų telefonų pasiūlymus „iPhone SE“ – dabartinį pigių „iOS“ įrenginių karalių. Šis telefonas dabar yra visiškai nemokamas su nauju raudonos spalvos planu, todėl jis yra gana vertingas, net jei tai nėra įrenginys, kuriame įgalinta 5G, nes jums nereikia čia prekiauti. Atkreipkite dėmesį, kad šį įrenginį galite nemokamai pasiimti ir „AT&T“, bet tik sutaupę 200 dolerių prekybos mainus (5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu planu).

„Apple iPhone XS“: 5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu duomenų planu „AT&T“
Tai gali būti praėjusių metų flagmanas, tačiau „iPhone XS“ vis tiek yra puiki galimybė, jei norite kažko šiek tiek daugiau nei „iPhone SE“. Šią savaitę „AT&T“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai suteikia šiam įrenginiui tik 5 dolerių per mėnesį su nauju neribotu planu, nereikalingi jokie sandoriai, o tai yra didžiulis sutaupymas, jei manote, kad šie įrenginiai anksčiau kainavo 800 dolerių +! Žiūrėti pasiūlymą

  • „Verizon“turi visą savo svetainės skyrių, skirtą telefoniniams pasiūlymams
  • AT&Ttaip pat siūlo platų telefoninių pasiūlymų asortimentą
  • Sprintasšiuo metu siūlo nemokamus telefonus ir kitus puikius telefonų pasiūlymus

Jei neprieštaraujate operatoriaus keitimui, galite rasti daugybę geriausių išmaniųjų telefonų pasiūlymų iš didžiojo ketverto. Pagrindiniai operatoriai dažnai leis jums padalyti telefono kainą į mėnesinius mokėjimus nuo 18 iki 30 mėnesių, o kartais ir ilgiau. Jų siūlomi sandoriai dažnai sumažina telefono kainą, kartais net siūlo telefoną nemokamai.

Norėdami gauti šiuos pasiūlymus, paprastai turite pridėti naują eilutę ir prisiregistruoti naudoti konkretų mobiliojo ryšio planą. Bet jei vis tiek planuojate gauti neribotą duomenų planą, jie gali padaryti daug prieinamesnę galimybę pasiimti visiškai naują telefoną.

Jei norite pasinerti į konkrečius operatorius, turime puikų turinį „Verizon“ pasiūlymų ir „AT&T“ pasiūlymų puslapių pavidalu. Čia rasite visą turimų sąrašą, įskaitant nuolaidas planams ir net nemokamus telefonus.

Atrakinti mobiliųjų telefonų pasiūlymai

„Samsung Galaxy S21“ (256 GB): 799,99 dolerių 99,99 dolerių su tinkama „Samsung“ prekyba
Sutaupykite 700 dolerių –
Šiuo metu pigiausi „Galaxy S21“ serijos mobiliųjų telefonų pasiūlymai yra patys „Samsung“ su tinkama prekyba. Gerai, todėl prekyba čia yra šiek tiek netikėta, bet išgirsk mus. Skirtingai nuo daugelio mažmenininkų, „Samsung“ ims sugedusius įrenginius su įtrūkusiais ekranais, todėl įėjimo kliūtis čia yra gana žema ir turėtumėte sugebėti gauti bent kelis pinigus už daugumą įrenginių.
„Galaxy S21 Plus“: 999 dolerių 299 dolerių | „Galaxy S21 Ultra“: 1199 dolerių 499 doleriųPeržiūrėti sandorį

„Apple iPhone 12“: 799,99 dolerių 284 dolerių su tinkama prekyba „Apple“
Sutaupykite 515 dolerių –
„Apple“ įrenginiai nėra tiksliai žinomi dėl puikių atrakintų mobiliųjų telefonų pasiūlymų, nes pati „Apple“ yra daugmaž vienintelė mažmenininkė, siūlanti šiuos įrenginius, tačiau vis dar reikia apsvarstyti puikią prekybos programą. Šiuo metu didžiausia nuolaida prekybai tinkamu įrenginiu yra iki 515 dolerių, o tai gali tikrai nuskuskite nemažą sumą šiais gana brangiais (bet stulbinančiais) telefonais.
„iPhone 12 Pro“:
999 dolerių 484 dolerių | „iPhone 12 Pro Max“: 1 099 dolerių 584 doleriųPeržiūrėti sandorį

„OnePlus 8 Pro“ (256 GB): 999 dolerių 599 dolerių „OnePlus“
Naudokite kodą: SPRING8PRO100
kasoje šią savaitę oficialioje „OnePlus“ parduotuvėje galite pasiimti „OnePlus 8 Pro“ už visą 400 dolerių pigiau. Šis pavyzdinis įrenginys, pasižymintis nuostabiu išlenktu 4K AMOLED ekranu ir išskirtiniu dizainu, vis dar yra nuostabus 2021 m. Įrenginys ir puiki galimybė tiems, kurie nori šiek tiek kitokio nei įprasti „Samsung“ ir „Google Android“ įrenginiai.

„OnePlus 9“ nemokama „OnePlus Buds Z“ 729,99 dolerių „OnePlus“
Naujausias „Android“ flagmanas, išleistas, yra „OnePlus 9“ – paskutinis iš ilgų puikių Kinijos firmos įrenginių. Tai aukščiausios klasės komponentai, puiki nauja „Hasselblad“ prekės ženklo kamerų sistema ir nuostabus ekranas – tai puiki alternatyva tokiems kaip „Apple“ ir „Samsung“. Užsisakykite šiandien oficialioje svetainėje ir taip pat įsigysite nemokamą porą „OnePlus“ belaidžių ausinių. Peržiūrėkite pasiūlymą

„OnePlus 9 Pro“ nemokama „OnePlus Buds Z“ 1069 dolerių „OnePlus“
Antrasis iš dviejų naujų „OnePlus“ įrenginių – „OnePlus 9 Pro“ – tiesiogiai konkuruoja su „iPhone 12 Pro“ ir net su „Samsung Galaxy S21 Ultra“. Turint keturių kamerų masyvą ir aukščiausios kokybės 120Hz AMOLED ekraną, tai tikrai verta dėmesio. Užsisakykite dabar ir patys nemokamai įsigysite nemokamą „OnePlus“ ausinių porą, kurios vertė 50 dolerių. Peržiūrėkite pasiūlymą.

„Samsung Galaxy Note 20 Ultra“: 1299,99 dolerių 799,99 dolerių su tinkama „Samsung“ prekyba
Sutaupykite 500 dolerių –
Kitas absoliučiai puikus „Galaxy“ įrenginys, į kurį reikia atsižvelgti sudarant šios savaitės mobiliųjų telefonų pasiūlymus, yra „Galaxy Note 20 Ultra“. Nors maksimalus taupymas naudojant prekybą nėra toks geras, kaip siūloma šią savaitę „Galaxy S21“ serijoje, tai vis tiek yra tikrai labai geras pasirinkimas. Mes ypač rekomenduojame „Galaxy Note 20 Ultra“ tiems, kurie nori to didesnio įrenginio su daugybe nekilnojamojo turto ekrane.

„iPhone SE“: sutaupykite iki 515 dolerių su „Apple“ prekyba
Atrakinti „iPhone“ mobiliųjų telefonų pasiūlymai visada yra skausmingai ribojami, nes „Apple“ beveik pakerta rinką – sakant, tai siūlo fantastišką prekybos programą. Konkretus atvejis – „iPhone SE“, kurį maksimaliai sutaupant 515 dolerių, dabar galite pasiimti iš tikrųjų nemokamai su tinkama prekyba.
Peržiūrėti sandorį

„Google Pixel 5“ (atrakinta): 699,99 dolerių „Best Buy“ – 649,99 dolerių
Kalbant apie „Google Pixel 5“ atrakintus mobiliųjų telefonų pasiūlymus, mažmenininkai mėgsta žaisti kortomis arti krūtinės. Iki šiol mes matėme tik maksimalią 100 dolerių mažesnę kainą per Juodąjį penktadienį. Tai reiškia, kad „Best Buy“ siūlo nuolaidą ištisus metus tiems, kurie iškart gaudami įjungia savo įrenginius.
Peržiūrėti sandorį

„Google Pixel 4A 5G“ atrakinta: 499,99 dolerių „Best Buy“ – 449,99 dolerių
Sutaupykite 50 dolerių
– Kalbant apie labiau į biudžetą orientuotą „Google Pixel 4A 5G“, mažmenininkai yra daug dosnesni, kai reikia atrakinti kainas. Geriausia …