Geriausi termosai

Sąrašas: geriausi termosai – kokius termosus pirkti 2020 m.

Ar norėtumėte karštos arbatos žygio į kalnus metu ar puodelio šiltos kavos rytiniame automobilyje? Viskas, ko jums reikia, yra termosas arba terminis puodelis, kad išpildytumėte šį norą. Verta prisiminti, kad termosas nėra tas pats, kas termosas. Kaip išsirinkti geriausią termosą ar puodelį? Ar pigios termoso kolbos gali būti geros? Tam padės mūsų Sąrašas, kuriame mes patarsime, kokį termosą pirkti, kad geriausiai atitiktų mūsų lūkesčius. Visus reitingavimo pasiūlymus daugelis vartotojų išbando praktiškai.

Šiame puslapyje išvardytos visų tipų vakuuminės kolbos. Jei ieškote konkretaus tipo termoso, naudokitės žemiau esančiomis nuorodomis, kad patektumėte į atitinkamą sąrašą.

Geriausių termosų aprašymas

1. Kechua raudona terminė puodelis 0,35 L

 Kveta raudonasis terminis puodelis 0,35 L

 

„Quechua Red“ terminis puodelis 0,35 l – elegantiškas, labai geras terminis puodelis, leidžiantis daug valandų išgerti šilto gėrimo. Jei pilsite karštą kavą (esant 95 ° C), po 6 valandų ji bus beveik 60 ° C, o po 24 – 30 ° C.
Puodelis pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Puiki šilumos izoliacija užtikrinama dvigubomis sienomis, kurių viduje yra vakuumas. Taip pat buvo naudojamas polipropilenas (kūno dalys ir kištukas) ir silikoninė tarpinė. Tuščias puodelis sveria 280 g, yra 7 cm skersmens ir 19 cm aukščio. Nė viename puodelio komponente nėra bisfenolių.
Dėl plačios angos ir plastiko apdailos galite gerti tiesiai iš puodelio. Labai įdomus sprendimas yra nuimamas arbatos koštuvas, dedamas po atsukamu dangteliu. Tai leidžia lengvai nuplauti puodelį viduje. Indą galima plauti indaplovėje, bet be dangtelio.
Prieš pirmą naudojimą puodelį rekomenduojama kruopščiai nuplauti ir nuplauti švariu vandeniu. Puodelis netinka alkoholiui. Jo taip pat negalima dėti į mikrobangų krosnelę ar šaldiklį.

2. Contigo Huron 470 Ml aviečių

 Contigo Huron 470 Ml aviečių

 

„Contigo Huron 470 Ml Raspberry“ – labai geras terminis puodelis, turintis didelę talpą. Jame galite laikyti iki 470 ml karšto ar šalto gėrimo. Jis pagamintas iš kieto nerūdijančio plieno ir be bisfenolio plastiko. Dėl dvigubų vakuuminių sienelių gėrimai ilgą laiką palaiko temperatūrą, pvz., Mes karštą kavą vartosime 6 valandas, o šalta kola – iki 12 valandų. Plieno naudojimas užtikrina labai didelį gaminio tvirtumą ir ilgaamžiškumą.
Puodelyje naudojama speciali „Snapseal®“ uždarymo sistema. Tai daro puodelį sandariai uždarytą ir tuo pačiu metu jį galima valdyti viena ranka. Pakanka uždaryti uždorį šiek tiek aukštyn arba žemyn. Dėl išskirtinio sandarumo jį galima įsidėti į kuprinę ar rankinę, užtikrinant, kad jos vidus išliktų sausas. Tokiu būdu puodelis gali būti naudojamas kaip maža termoso kolba.
Dangtelį ir patį puodelį galima lengvai plauti indaplovėje arba po tekančiu vandeniu, todėl indą palaikome švarų.

3. Vakuuminis termosas 1l Esbit

 Vakuuminis termosas 1l Esbit

Vakuuminis 1l „Esbit“ termosas – geras modernaus dizaino termosas, naudingas ilgų, turistinių kelionių ir kelionių metu. Jis palaiko teisingą skysčių, kurie labai ilgai pilami į termosą, temperatūrą. Nesvarbu, ar tai būtų šaltas gėrimas, ar karšta arbata. Tai užtikrina vakuumas, esantis tarp termoso sienų. Sienos pagamintos iš geriausio nerūdijančio plieno, kuris užtikrina ne tik ilgaamžiškumą, bet ir atsparumą kritimams ar smūgiams. Išorinė termoso kolbos sienelė padengta specialia, juoda neslidžia danga. Jos dėka termoso kolba nekrenta iš jūsų rankų, net kai jūsų rankos yra slidžios pirštinės. Termoso kolbos vidus padengtas antibakteriniu sluoksniu, pagamintu iš sidabro. Be antibakterinio poveikio, sluoksnis palengvina termoso valymą ir padidina jo šilumines savybes.
Termosas yra 27 cm aukščio ir 9 cm skersmens. Rinkinyje yra du puodeliai ir du keičiami kamščiai – tradiciniai ir automatiniai. Dėl mažų matmenų jis puikiai tinka net ir mažoje kuprinėje.

4. Šypsokitės STT-5/15

 Šypsokitės STT-5/15

 

„Smile STT-5/15“ – mažas turistinis termosas, puikiai tinkantis bet kurioje kuprinėje ar krepšyje. Dėl to mėgstamą gėrimą visada galime gauti šiltą ar šaltą keliaudami, bet ir darbe. Maži matmenys (23,5 cm aukščio, 6,4 cm skersmens ir 420 ml talpos) ir nešildantis korpusas padaro šį puodelio ir termoso derinį tinkantį ir mokinio mokykliniam krepšiui, ir daugumai rankenų automobiliuose ir dviračiuose. Gerti palengvina specialios formos kandiklis, kuris yra labai naudingas, pavyzdžiui, vairuojant automobilį ar važiuojant dviračiu.
Termosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tarp dvigubų sienų yra vakuumas, užtikrinantis išskirtinę šilumos izoliaciją. Dėl to karšti gėrimai termoso kolboje palaiko temperatūrą 8 valandas, o šalti gėrimai – 12 valandų.
Specialus uždarymo užraktas apsaugo nuo netyčinio puodelio atidarymo, todėl jį galite saugiai nešioti net moters rankinėje.

5. Tefal WeGO K23355 04 Miesto puodelis 430 ml VIOLET terminė kolba

 Tefal WeGO K23355 04 Miesto puodelis 430 ml VIOLET terminė kolba

 

„Tefal WeGO K23355 04“ miesto puodelis 430 ml – originalus izoterminis puodelis, kurio talpa 430 ml. Pagaminta iš nerūdijančio plieno ir be BPA plastiko. Jis išsiskiria gražiomis, prisotintomis spalvomis. Dvigubos sienos su vakuumu tarp jų užtikrina ilgą laiką išlaikant pradinę gėrimo temperatūrą. Karšti gėrimai taip išlieka 6 valandas, o šalti gėrimai – 12 valandų.
Puodelis yra labai praktiškas. Iš jo gerti lengva, nes mygtuką reikia stumti tik viena ranka. Tuo pačiu metu dėl specialios apsaugos nuo išsiliejimo saugu nešiotis rankinėje, kuprinėje ar mokyklinėje krepšyje. Tuo pačiu metu nėra problemų su higiena. Dėl neslystančio dugno sunku jį apversti ant stalo ar suolelio. Puodelis tinka daugeliui automobilio ir dviračio rankenų.
Visi komponentai yra lengvai išardomi, todėl puodelį plauti lengva ir efektyvu. Tvirtas dangtelis ne tik apsaugo gėrimą nuo temperatūros pokyčių, bet ir nuo atsitiktinio užteršimo.

6. „Esbit Thermos“ nerūdijančio plieno vakuuminė kolba, 0,5l

 „Esbit Thermos“ nerūdijančio plieno vakuuminė kolba, 0,5 l

 

Nerūdijančio plieno „Esbit“ termoso vakuuminė kolba, 0,5 l – elegantiška ir kartu itin praktiška termosė, turinti labai gerus parametrus. Jis sveria nedaug, 359 g, yra 21 cm aukščio ir 7,9 cm skersmens, jis lengvai tilps į bet kokį krepšį ir kuprinę. Jis turi labai didelę galimybę palaikyti temperatūrą. Jei į terminį ąsotį pilsite verdantį vandenį, jo temperatūra po 6 valandų bus aukštesnė nei 80 ° C, o po 24 valandų – aukštesnė nei 50 ° C (esant 20 ° C aplinkos temperatūrai).
Termosas pagamintas iš nerūdijančio plieno. Tarp dviejų sienų yra vakuumas, užtikrinantis puikią šilumos izoliaciją. Iš išorės termoso kolba padengta specialia, juoda neslidžia danga. Tai leidžia lengvai laikyti indą net pirštinėmis ar šaltomis rankomis. Sidabrinis sluoksnis, padengiantis interjerą, atlieka dvigubą funkciją. Jis turi antibakterinį poveikį ir tuo pačiu papildomai padidina indo izotermines savybes. Sidabras taip pat palengvina indo švarumą.
Termose yra du puodeliai ir du pakaitiniai kištukai, tradiciniai ir automatiniai.

7. „Primus Commuter“ 400ml violetinė

 Primus Commuter 400ml violetinė

 

„Primus Commuter 400ml“ – terminis puodelis, pagamintas iš plastiko. Jis turi dvigubas sienas iš polipropileno ir neslidų pagrindą. Jo gamyboje nebuvo naudojamas kenksmingas bisfenolis (BPA).
Praktiškas užsukamas dangtelis su silikoniniu sandarikliu yra ypač tvirtas ir apsaugo nuo netyčinio puodelio turinio nutekėjimo. Prie to pridedamas novatoriškas kandiklio dangtelis, kuris atsidaro ir užsidaro paspaudus.
Puodelio aukštis yra 19,7 cm, skersmuo – 8,1 cm, o svoris – tik 280 g. Jame telpa 400 ml skysčio. Dėl matmenų šis geras terminis puodelis puikiai tinka bet kokiems automobilių ir dviračių laikikliams.
„Commuter 400“ puodelis puikiai tinka kaip mažas termosinis ąsotis trumpoms pėsčiųjų ar dviračių kelionėms. Jis taip pat puikiai tinka vietoj tradicinio puodelio ar stiklo biure. Jo dėka jūsų mėgstamas gėrimas visada bus puikios temperatūros. Puodelio dizainas puikiai atrodo net ant verslo stalo.

8. „Korona“ parduoda 1.9L konferencijų termosus su pompa

 „Korona“ parduoda 1.9L konferencijų termosus su pompa

 

„Korona Shops“ konferencijų termosai 1,9L su pompa – geras didelio talpos (1,9 l) stalo termosas. Puikiai tinka biurams ir visur, kur jums reikia daug šilto gėrimo. Jis pasižymi moderniu, elegantišku dizainu, kuris puikiai tinka bet kokiame interjere.
Termosas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Užtaisas, palaikantis gėrimą tinkamoje temperatūroje, yra pagamintas iš stiklo ir tarp dvigubų sienelių yra vakuuminė erdvė. Jo dėka šilumos izoliacija yra nepaprastai gera.
Dozavimo galvutė, kuri taip pat yra kamštis, yra pagaminta iš plastiko. Be to, termose yra pompa, kuri palengvina pilstymą, ir metalinis įsiurbimo vamzdis.
Termosas yra 56 cm aukščio, pagrindo skersmuo – 13,5 cm. Speciali rankena leidžia lengvai nešiotis.
Šis produktas, išsiskiriantis tarp geriausių termoso kolbų, leidžia palaikyti norimą temperatūrą tiek šaltus, tiek karštus gėrimus. Tai turėtų būti kiekvieno biuro įrangos dalis. Tai bus naudinga ir namuose.

9. Termoso kalnų termosas su 0,75L plieno puodeliu

 Termoso kalnų termosas su 0,75L plieno puodeliu

 

Termoso kalnų termosas su puodeliu 0,75L plieno – unikalus termosas specialioms užduotims atlikti. Tai gali lengvai pakeisti įprastą buteliuką ir, palyginti su juo, palaiko gėrimą norimoje temperatūroje. Puikiai tinka visoms lauko veikloms, tenkinant visus reikalavimus. Indą galima greitai ir lengvai atidaryti ir uždaryti. Tai labai atspari mechaniniams veiksniams. Tuo pačiu metu jis turi puikias izoliacines savybes. Karštas gėrimas toks išliks iki 18 valandų. Šalti gėrimai palaikys jų temperatūrą 24 valandas.
Termosas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Dvigubose sienose tarp jų yra vakuumas, kuris užtikrina puikią šilumos izoliaciją. Kamštis yra labai tvirtas. Puodelis pagamintas iš plieno, tačiau vidinis sluoksnis pagamintas iš atsparaus plastiko.
Termoso kolboje galite laikyti iki 750 ml skysčių. Jo aukštis yra 28,5 cm, o skersmuo – 7,8 cm. Dėl galimybės atsukti dangtelį nėra problemų išlaikyti termosą švarų. Visuose plastikiniuose komponentuose nėra bisfenolių.

10. Termito termoso galvutė pilka 1

 Termito termoso galvutė pilka 1

 

„Termite Thermos Warhead Grey 1“ – išskirtinai geri termosai, kurie pravers tiek namuose, tiek keliaujant. Itin tvirta konstrukcija užtikrina be rūpesčių daugelį metų. Jis pagamintas iš aukštos kokybės šlifuoto chromo-nikelio plieno. Tokie apdailos paviršiai palengvina jų švarą, apsaugo nuo nuosėdų. Dėl dvigubų sienų, tarp kurių yra vakuumas, užtikrinami labai aukšti šilumos izoliacijos parametrai. Termoso korpusas iš išorės padengtas specialia antikorozine medžiaga, kuri papildomai pagerina sukibimą. Hermetiškas kamštis pagamintas iš polipropileno. Produktas nenaudoja bisfenolių (BPA).
Termoso kolboje galima laikyti 1l skysčių. 6 valandas jis gali palaikyti beveik 80 ° C arba 10 ° C temperatūrą, atsižvelgiant į poreikius. Termosas yra 28,5 cm aukščio ir 8,5 cm skersmens. Tuščios termoso kolbos svoris yra 570 g.
Jei jums reikia kieto, pigaus termoso, verta rinktis šį modelį. Jo pranašumas taip pat yra paprastas skalbimas.

Kaip nusipirkti gerą termosą? Ko ieškoti?

Atsakymas į klausimą, kokį termosą pasirinkti, turėtų prasidėti galvojant, kam mums jo reikia. Ar naudosime jį biure, mokykloje ar žygiams ar žygiams pėsčiomis Pasirinkimas yra didelis, tačiau paprastai vakuumines kolbas galime suskirstyti į plieno ir stiklo termosus. Taip pat yra plastikinių terminių puodelių. Mes taip pat atkreipiame dėmesį į šilumines savybes.
Nors termosas su stikliniu įdėklu puikiai tiks namuose ar konferencijų salėje, plieniniai arba plastikiniai termosai bus tinkamesni transportavimui.
Ar bus gera pigi termoso kolba? Taip, jei tik jis turi tvirtą kamštį. Tai yra dažniausia pigių termosų kolbų problema. Jei nesame tikri, geriau rinkitės šiek tiek brangesnį, bet tvirtą. Mūsų geriausių termoso kolbų Sąrašas tikrai padės jums sužinoti, kuri kolba yra geriausia mums.

Kuris termosas yra geriausias kalnuose? Rekomenduojami gamintojai

Viršuje geriausias termosas yra tvirtas termosas iš nerūdijančio plieno. Jis turėtų ilgai būti šiltas ir būti sandarus (niekas nemėgsta arbatoje ar kavoje mirkytų drabužių). Tai negali užimti per daug vietos. Tačiau turėtume pasirinkti jo dydį taip, kad kelionės metu kūnas gautų reikiamą skysčių kiekį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į termosus, kurių rinkinyje yra du puodeliai. Tai praktiškas sprendimas, kai vaikšto daugiau žmonių.
Termosų gamintojai turi daug pasiūlymų žygių pėsčiomis mėgėjams. Mūsų reitinge yra daugybė jiems skirtų produktų. Jie išsiskiria, be kitų „Esbit“ arba „Primus“ produktai.