Geriausi Valentino dienos kvepalai

Geriausi Valentino dienos kvepalai yra jausmingi, viliojantys ir juose yra afrodiziakų. Kuriuos kvepalus reikėtų naudoti meilės ugniai įžiebti? Peržiūrėkite mūsų kvepalų reitingą ir išsirinkite Valentino dienos kvapą jam ir jai! Peržiūrėkite mūsų kvepalų pasiūlymus vyrams ir moterims – puikiai tinka pasimatymui ir kaip Valentino dienos dovaną.

Kvepalai - puiki dovana Valentino dienai

Kvapai, kurie vilioja

Kvapai turi didžiulę galią – jie gali džiuginti, atsipalaiduoti ir dirginti. Jie taip pat gali sužadinti norą. Kvepalų ingredientai, sužadinantys meilės troškimą, vadinami afrodiziakais. Jų rasite daugybėje jo ir jos kvapų. Iš daugelio kompozicijų išrinkome geriausius kvepalus vyrams ir moterims, puikiai tinkančius Valentino dienos dovanoms. Mes pradedame savo mažų kvepalų reitingą vasario 14 d

Praeis laikas ir jūs pamiršite, kaip moteris buvo apsirengusi, tačiau jos kvepalų kvapas ilgai išliks jūsų atmintyje.

Christianas Dioras

Valentino dienos dovanos JAI – seksualiausi moterų kvepalai RANKING

„Yves Saint Laurent Black Opium“ – priklausomas meilės kvapas

Kokie kvepalai ant moterų odos patinka vyrams? Pasirodo, ponai mėgsta saldžius kvapus, bet ne infantilius. Tokie kaip juodasis opiumas. „Yves Saint Laurent“ kvepalai yra rafinuotas jazminų ir kavos saldumas. Duetas paremtas pačiule ir vanile, kurie laikomi afrodiziakais. Kvapas, tinkamas savimi pasitikinčios, iššaukiančios ir ryžtingos moterys.

Taip pat žiūrėkite mūsų „Black Opium“ apžvalgą!

https://www.youtube.com/watch?v=MPkVSHOacXk

Carolina Herrera Good Girl – beprotiškai moteriška

Šio butelio negalima painioti su jokiu kitu – moteriški aukštakulniai traukia akį ir pasako daugiau nei tūkstantį žodžių. Kuo kvepia Gera mergina? Užrašuose visų pirma atpažinsite tonkines pupeles – itin patrauklias, vienas seksualiausių ingredientų. Jose taip pat yra baltų gėlių. Kvepalai bus populiariausia Valentino dienos dovana moterų, kurios vilioja ir žino apie savo sekso patrauklumą.

Jeano Paulio Gaultierio skandalas – medus, stebuklas ir pačiulis

Ar nujaučiate skandalą? Jeano Paulo Gautier kvepalai stebina medaus ir pačiulių deriniu. Kvapas priklauso gurmanų šeimai – saldiems kvepalams, kurie kvepia valgomaisiais ingredientais (medumi, saldymedžiu ir karamele) ir vaisiais (raudonuoju apelsinu, mandarinu ir persiku). Viliojantis gardenijos gėlių kvapas suteikia joms moterišką charakterį. Puiki Valentino dienos dovana už gimusias skandalingas moteris.

Chloe meilės istorija – grynas romantizmas

Ar jums patinka meilės nuotykiai? „Chloe“ kvepalai yra geras pasirinkimas romantiškam pasimatymui ir puiki Valentino dienos dovana jai. Baltų gėlių kvapas – neroli, stephanotis, apelsinų žiedai – puikiai susilieja su vaisinėmis natomis, suteikiant šviesią, mergaitišką kompoziciją. Visuma paremta muskusu, kuris užkariauja subtilius, gėlių susitarimus. Pateikite meilės istoriją išrinktoji iš širdies, jei ji nėra teisinga romantiška.

Carachel Amor Amor – „meilė tvyro“

Kupidono jėga šokiruoja. Kai jis jus pasieks, jūs neturite kito pasirinkimo, kaip tam atsispirti. Carachel Amor Amor sulaukė didžiulės komercinės sėkmės daugiausia dėl to, kad jis pagamintas iš afrodiziakų. Viename iš seksualiausių moterų kvepalų, be kitų, yra vanilės, tonkos pupelių, muskuso ir jazminų. Dominuojanti nata yra saldūs juodieji serbentai. Visa tai yra puiki Valentino dienos dovana iki mirties įsimylėjusioms moterims.


Afrodiziakai kvepaluose

Muskusas, vanilė, ylang-ilangas, plačios pupelės tonka, santalas, gintaras yra kvepalų aromato natos, veikiančios kaip afrodiziakai – sužadinti nori meilės. Jie yra tarsi stebuklingi gėrimai, pritraukiantys priešingą lytį. Sužinokite daugiau apie trokštamus kvepalus – atrask afrodiziakų galią.


Valentino dovanos JAM – seksualiausi vyrų kvepalai RANKING

Tomas Fordas Noiras – paragaukite paslapties

Ką nusipirkti vaikinui Valentino dienai? Kvapas, kuris vilioja jus nuo pat pirmos akimirkos. Subtiliai balzamiškas, šiek tiek aštrus kvapas lėtai pasklinda po odą, išryškindamas atmosferą šildančio gintaro ir saldžios vanilės užuominą. Paslapties kvapas yra puikus pasiūlymas sėkmingam vakarui dviese. Tu netiki? Tomas Fordas teisus. Kvepalai su juoda siela yra puikus pasirinkimas Valentino dienos dovanai užkariautojo tipo jaunas vyras.

„Chanel Allure Home“ – tikra ledi žudikė

Angliškai, allure yra allure. Tikriausiai nėra kitų kvepalų, tokių kaip „Chanel“, kurie pritrauktų tiek moterų, tiek vyrų dėmesį. Šiame aromate yra kažkas stebuklingo. Sudarytas iš keliolikos ingredientų, klasika džiugina vanilės, citrinos ir tonkos pupelėmis. „Allure Home“ laikomas vienu geriausių citrusinių aromatų sielos vyriškų kvepalų. Mes visiškai sutinkame su šia nuomone. Kam patiks tokia Valentino dienos dovana? Gero skonio vyrai, žinantys savo vertę.

Hugo Boss Boss The Scent – afrodiziako jėga

Kuo kvepia maninka? Šį retą ingredientą rasite „Hugo Boss The Scent“ kvepaluose. Vaisiai primena granatą, o jo aromatas siejamas su pasiflorų ir romo aromatu. Manince priskiriama prie afrodiziako, todėl kvapas puikiai tinka pasimatymui. Kam? Žmonėms, mėgstantiems gaivius, aromatingus ir aštrius kvepalus. Ir, žinoma, už „Hugo Boss“ klasikos gerbėjai.

Dior Homme – oda ir vilkdalgiai

Mažame mūsų gražiausių Valentino dienos kvepalų reitinge negalėjo trūkti „Dior“ atstovo. Homme tualetinis vanduo yra gražus gėlių ir medienos kvapas. Odinis akordas ir degintos medienos aromatas daro kvepalus sunkius, išraiškingus ir tempia ilgą uodegą. Kvapas vyrams, mėgstantiems išraiškingus kvapus. Puikiai tinka odinė striukė ir pasimatymas, kuris baigiasi pusryčiais.

https://www.youtube.com/watch?v=nNUyD09iBrI

„YSL L’Homme“ – džentelmeno kvapas

Kodėl, mūsų nuomone, „L’Homme“ yra gražiausi Valentino dienos reitingo kvepalai? Visos vyriškos YSL linijos pradininkas yra labai nusistovėjęs ir kultūringas, tačiau moterys noriai žiūri į jį gatvėje. Jei jums atsibodo „tikri sukilėlių“ kvapai, o jūsų vyras yra gero būdo vaikinas, turintis kietą moralinį stuburą, „L’Homme“ turi daug šansų tapti jo firminiu kvapu. Kvepalai pasimatymui elegantiškam vyrui? Kadras dešimčiai!

Daugiau seksualių pasiūlymų kvapiosios medžiagos rasite dviem rinkiniais: Geriausi kvepalai jai pasimatymui ir Geriausi kvepalai pasimatymui jam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *