Geriausi vitaminai vaikams – TOP 6

Geriausi vitaminai vaikams – TOP 6

Gerųjų vitaminų svarbą intelektualiniam, psichoemociniam ir fiziniam vaikų vystymuisi sunku pervertinti. Šios medžiagos dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose, padeda reguliuoti visų sistemų ir organų funkcijas ir dėl to matome sveiką ir aktyvų vaiką, galintį susidoroti su visomis užduotimis.

Todėl nenuostabu, kad tėvai domisi geriausiais vitaminų ir mineralų kompleksais vaikams, kuriuos gamintojai pozicionuoja kone kaip panacėja. Pabandykime išsiaiškinti, ar tai tiesa, ir kokie yra populiariausi vaikų vitaminai.

Tačiau pirmiausia prisiminkime vitaminų, kurių kiekvienas yra atsakingas už tam tikras organizmo funkcijas, kryptingą veikimą:

  • geriausi vitaminai apetitui bus tie, kuriuose yra vitamino C (askorbo rūgšties);
  • jei vaikas turi padidėjęs regėjimo krūvisjam reikia vitaminų-mineralinių kompleksų, kuriuose yra vitamino A, cinko, vario;
  • aktyvaus vaiko augimo laikotarpiu geriausi bus vitaminai, kurių sudėtyje yra kalcio, fosforo, kalio ir seleno;
  • stresinės situacijos (pradedant mokytis, persikraustyti ir kitose situacijose) reikia vartoti B grupės vitaminų.

Pikovit
Geriausi vitaminai vaikams nuo 1 metų


Nuotrauka: www.kinderhouse.ru

Multivitaminų kompleksas įvairaus amžiaus vaikams. Tablečių (30 vnt.) pakavimo kaina yra apie 155 rubliai, 150 ml tūrio sirupo butelis – 250 rublių.

Komplekse yra 9 vitaminai, būtini vaikų formavimuisi ir vystymuisi nuo 1 metų.

Privalumai. Avitaminozė vaikams dažniausiai pradeda vystytis antraisiais gyvenimo metais. Taip yra dėl išaugusių organizmo maistinių medžiagų poreikių ir jų trūkumo maiste – daugelio jų vaikas vis dar negali pasisavinti iš maisto. Pikovit pristato būtiniausius vitaminus, kurių reikia augančiam kūdikiui: A, D, E, Bvienas,B2B6B12PP, C. Sirupas skirtas vaikams nuo 1 iki 14 metų – viskas, ką reikia keisti vaiko augimo procese, yra vaisto dozė.

Trūkumai. Vienintelis reikšmingas Pikovit minusas yra mineralų, būtinų tinkamam skeleto, dentoalveolinio aparato, nervų sistemos ir kraujodaros formavimuisi, trūkumas.

išvadas. Išleidimo formoje numatyta galimybė keisti dozę išlaikant „lojalumą“ Pikovit, todėl šie vitaminai labai patogūs šeimoms, auginančioms kelis įvairaus amžiaus vaikus. Tačiau atsižvelgiant į poreikį papildomai vartoti mineralų, geriausių vitaminų vaikams reitinge Pikovit skiriama 8 balai iš 10.

Atsiliepimai. “Vitaminai ne iš karto duoda efekto, kažkur trečią vartojimo savaitę pastebėjau, kad pagaliau vaikas turi sveiką veido spalvą. Sirupas labai saldaus skonio, bet mums labiau tiko čiulpimo kapsulės, skonis švelnus ir neįkyrus. Vartojame 8 mėnesius, ARVI per tą laiką nė karto nesirgo“.

Vitrum kūdikis
geriausi vaikų vitaminai nuo 2 iki 5 metų


Nuotrauka: www.med-otzyv.ru

Vitaminų ir mineralų kompleksas, kuriame yra 13 vitaminų ir 11 mikroelementų. Tablečių pakuotės (30 vnt.) kaina yra apie 420 rublių.

Vitrum Baby sukurtas 2 – 5 metų vaikų poreikiams tenkinti ir apima visas vaiko fiziniam ir protiniam vystymuisi reikalingas medžiagas.

Privalumai. 13 vitaminų ir 11 mikroelementų jau savaime yra pakankama priežastis, kad šie vaikams skirti vitaminai būtų geriausiųjų sąraše. Bet kas dar įdomiau – tabletės pavaizduotos gyvūnų figūrėlėmis, o tai labai supaprastina kūdikio sveikatos stiprinimo procesą: mama neturi įtikinti vaiko išgerti „vaistų“. Tablečių skonis primena kažką tarp vaisių ir vanilės, patinka beveik visiems vaikams.

Trūkumai. Džiaugsmas, kurį vaikai patiria pamatę Vitrum Baby „delikatesą“, kartu yra ir šios priemonės minusas. Paros vitaminų A ir D kiekis vienoje dozėje ir vaiko noras suvalgyti kuo daugiau skanių ir linksmų tablečių yra šių vitaminų perdozavimo rizika, kurių perteklius prastai pašalinamas iš organizmo. Todėl tėvai turi arba atidžiai stebėti Vitrum Baby suvartojimą ir paslėpti pakuotę nuo kūdikio, arba teikti pirmenybę vaistams, kurie yra mažiau patrauklūs vaiko požiūriu.

išvadas. Tai vienas geriausių vitaminų…