Geriausi vyru laikrodziai

Vyrų laikrodžių Sąrašas – geriausi 2021 m

Ar ieškote madingo ir funkcionalaus vyriško laikrodžio sau ar dovanai? Mūsų 2021 m. Vyrų laikrodžių Sąrašas yra geriausių modelių, šiuo metu esančių stacionariose ir internetinėse parduotuvėse, rinkinys. Vyriškas laikrodis yra vienas iš nepakeičiamų aksesuarų daugeliui vyrų. Analogiški ir elektroniniai, sportiški ir elegantiški bei kiti populiarūs vyriški laikrodžiai – šiandien yra iš ko rinktis, kai siekiama nusipirkti jam gerą laikrodį. Peržiūrėkite geriausius vyriškus laikrodžius mūsų reitinge dabar!

Geriausių vyriškų laikrodžių aprašymas

1. „Lorus Gent Sport Chrono“ RW623AX9

 „Lorus Gent Sport Chrono RW623AX9“

 

Vyriškas laikrodis „RW629AX9 – Lorus Gent Sport Chrono“ yra elegantiškas modelis, skirtas vyrams, kurie ieško sportinio stiliaus chronografo. Tai dvigubas modelis su klasikiniu ciferblatu ir elektroniniu ekranu, pagamintas ant nerūdijančio plieno apyrankės ir skirtas vyrams, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą ir tuo pačiu vertina nesenstantį prašmatnumą.

„Lorus“ yra vienas iš populiarių laikrodžių prekių ženklų, kurį devintajame dešimtmetyje įkūrė Japonijos milžinė laikrodžių pramonėje – „Seiko Watch Corporation“. Šios markės laikrodžiuose naudojami „Seiko“ komponentai, o tai reiškia jų aukštą kokybę, tačiau jie taip pat yra pigūs.

„Lorus Gent Sport Chrono RW629AX9“ yra madingas vyriškas laikrodis, kuris traukia dėmesį savo sportiška išvaizda. Jis aprūpintas kvarco judesiu su baterija ir išsiskiria plienine apyranke ir dėklu. Jis siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant chronografą, bet tuo neapsiribojant – chronometrą, datą, žadintuvą ir rinkimo foninį apšvietimą.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, signalizacija, apšvietimas, 100 m atsparus vandeniui

2. „Emporio Armani“ AR5905

 „Emporio Armani AR5905“

 

Tai klasikinis vyriškas laikrodis su efektyvia garsaus prekės ženklo apdaila – „Emporio Armani AR5905“ yra laikrodis su klasikiniu ciferblatu ir juodu ciferblatu, kuriame taip pat yra papildomų funkcijų, kad būtų dar efektyviau jį naudoti.

„Emporio Armani“ yra vienas iš garsių mados namų, siūlančių ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, pasirašytus savo logotipu. Taip pat labai populiarūs madingi šio ženklo vyriški laikrodžiai, kuriuos noriai renkasi klasikinės elegancijos modeliuojami modernaus stiliaus mėgėjai.

Šis klasikinis vyrų modelis pritraukia dėmesį kontrastu tarp juodos ir auksinės vario elementų. Jo apyrankė papildomai padengta juodu silikonu ir turi apsaugą nuo atidarymo. Šis laikrodis aprūpintas patvariu mineraliniu stiklu, tiksliai veikiančiu kvarco judesiu, taip pat siūlo chronografo funkciją – chronometrą ir datos rodymą.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, apyrankės apsauga nuo atidarymo, 50 m atsparus vandeniui

3. Dyzelinas ponas tėtis 20 Dz7395

 „Diesel Mr Daddy 20 Dz7395“

 

„Diesel Mr Daddy 2.0 DZ7395“ laikrodis yra geras vyriškas laikrodis tiems vyrams, kurie nori pasirinkti originalų laikrodį. Juoda apyrankė ir dėklas supa daugiafunkcį ciferblatą, ant kurio galite pamatyti mažesnių laikrodžių serijas su skirtingomis funkcijomis – data, mėnuo, chronografas – chronometras, GMT – antroji laiko juosta.

„Diesel“ yra italų mados namai, garsėjantys ne tik džinsais. Pasiūlyme taip pat yra platus laikrodžių asortimentas, išsiskiriantis originaliu dizainu, palyginti su kitų prekių ženklais. Šis pasiūlymas skirtas visiems vyrams, norintiems išsiskirti.

„Diesel Mr Daddy 2.0 DZ7395“ yra vieni gražiausių vyriškų laikrodžių. Šie modeliai su apvaliu korpusu ir plienine apyranke turi aukštos kokybės kvarco judesį tiesiai iš Japonijos. Įvairiaspalvis ciferblatas iškart pritraukia dėmesį ir šį konkretų modelį paverčia netradiciniu aksesuaru.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, GMT – antroji laiko juosta, atsparus vandeniui iki 30 m

4. ORIENTAS FTV02003D0

 ORIENTAS FTV02003D0

 

ORIENT FTV02003D0
„Orient FTV02003D0“ laikrodis yra klasikinis modelis, kurio rankos yra sportinio stiliaus. Tai iškart pritraukia dėmesį savo įmantria ciferblato apdaila, ant kurios taip pat galite pamatyti papildomus laikrodžius.

„Orient“ yra populiarus laikrodžių prekės ženklas, turintis gerbėjų visame pasaulyje. Savo asortimente galite rasti daug įdomių modelių, skirtų vartotojams, ieškantiems aukštos kokybės už prieinamą kainą.

„Orient FTV02003D0“ yra laikrodis su plieniniu dėklu, apvaliu ciferblatu ir odiniu dirželiu. Jame yra mineralinis stiklas, pasižymintis dideliu kietumu ir atsparumu įbrėžimams. Kvarcinis judėjimas yra atsakingas už išskirtinį operacijos tikslumą. Šis modelis taip pat siūlo papildomų pranašumų, įskaitant, be kitų, šviečiančius žymeklius ir rankas, turi 24 valandų laikrodį, du datos rinkiklius, chronografą, atskirą sekundžių rinkinį, tachometrą, kad vartotojas galėtų jame rasti visą reikiamą informaciją.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, atskirų sekundžių rinkimas, tachometras, 50 m atsparumas vandeniui

5. „Casio G-Shock GA-100-1A1ER“

 „Casio G-Shock GA-100-1A1ER“

 

„Casio“ yra geri vyriški laikrodžiai, populiarūs visame pasaulyje. Tarp dažniausiai renkamų modelių yra tie, kurie yra įtraukti į „G-SHOCK“ kolekciją – jie pristatomi kiekviename vyrų laikrodžių reitinge, įskaitant ir mūsų. Šiai kategorijai priklauso „Casio G-SHOCK GA-100-1A1ER“ modelis.

Vyriškas „Casio G-SHOCK GA-100-1A1ER“ laikrodis yra sportinis modelis su rankomis, kuriame sumontuota pažangi „G-SHOCK“ smūgiams atspari sistema, kurios dėka jis padidino atsparumą mechaniniams pažeidimams.

Jo dėklas ir dirželis yra pagaminti iš plastiko, todėl yra taip lengva ir patogu naudoti. Jis taip pat turi visas galimybes, įskaitant „Illuminator“ šviesos diodų apšvietimą, informaciją apie pasaulio laiką, datos antspaudą, kalendorių, chronometrą. Patikimą veikimą garantuoja kvarco judėjimas.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: Apšvietimo LED apšvietimas, pasaulio laikas iš skirtingų miestų, datos rodymas, automatinis kalendorius, 5 aliarmai su snaudimo galimybe, chronometras, laikmatis, atsparumas vandeniui 200 m

6. Dyzelinas p. Tėtis 2.0 Dz7370

Dyzelinas p. Tėtis 2.0 Dz7370

 

„Diesel Mr Daddy 2.0 DZ7370“ yra vyriškas laikrodis, kuris iškart patraukia dėmesį savo moderniu dizainu. Stilingas diržas ir raudonos spalvos PVD / IP dėklas kontrastuoja su tamsiu ciferblatu, kurį užbaigia daugybė mažesnių laikrodžių.

„Diesel“ prekės ženklas siūlo platų madingų laikrodžių, skirtų vyrams, asortimentą. Tarp jų yra ir pono tėčio modelių, kurie visiškai persijungia į laikrodžio koncepciją, todėl šiandien jie taip pat yra vieni iš labiausiai atpažįstamų „Diesel“ modelių ir dažnai rekomenduojami kaip madingiausi vyriški laikrodžiai.

„Mr Daddy 2.0 DZ7370“ yra laikrodžiai su plienine apyranke ir dėklu, pagamintu iš antialerginio lydinio, su apvaliu tamsiu ciferblatu su mineraliniu kristalu. Jie turi kvarco mechanizmus, užtikrinančius maksimalų akumuliatoriaus veikimo tikslumą. Galimas visas funkcijų spektras – datos antspaudas, antros laiko juostos pristatymas, chronografas.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, GMT – antroji laiko juosta, atsparus vandeniui iki 30 m

7. „Emporio Armani“ AR2453

 „Emporio Armani AR2453“

 

„Emporio Armani“ laikrodžiai yra madingi laikrodžiai, kuriuose taip pat naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos. „Emporio Armani AR2453“ laikrodžio modelis buvo sukurtas vyrams, ieškantiems madingo modernaus stiliaus laikrodžio.

Kaip garsūs mados namai, „Emporio Armani“ siūlo gerus vyriškus laikrodžius, skirtus vyrams, ieškantiems aukštos kokybės ir madingiausio dizaino. Šiandien šis prekės ženklas yra vienas populiariausių laikrodžių, kalbant apie madingus laikrodžius, kuriuos labai mėgsta klientai visame pasaulyje.

Vyriškas laikrodis „Emporio Armani AR2453“ yra juodos spalvos laikrodis, pagamintas iš patvaraus nerūdijančio plieno. Jis turi įspūdingą ciferblatą su papildomais laikrodžiais ir prekės ženklo logotipu. Visa baigta mineraliniu stiklu. Pateiktas modelis siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant chronometrą, datos rodymą ir dienos laiką, t. Y. Jis leidžia laiką pateikti 12 ir 24 valandų formatu.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, data, paros laikas, atsparumas vandeniui 50 m

8. „Diesel Mega Chief“ Dz4318

 „Diesel Mega Chief Dz4318“

 

Populiarūs vyriški „Diesel Mega Chief DZ4344“ laikrodžiai yra neįprastas dizainas, kuris iškart pritraukia dėmesį ir tikrai domina kiekvieną vyrą, kuris ieško madingo stiliaus papildymo. Pateiktame modelyje yra įspūdingas, didelis originalios spalvos ciferblatas, ant kurio dedama nemažai mažesnių laikrodžių. Šis modelis taip pat turi būdingą trikampį įdubimą prie ciferblato.

„Diesel“ yra italų prekės ženklas, daugelį metų gaminantis aukštos kokybės vyriškus laikrodžius. Madingi vyriški laikrodžiai iš konkurentų išsiskiria savo originalia išvaizda.

„Diesel Mega Chief DZ4344“ modelis yra unikalus vyriškas laikrodis, kuris buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno – dėklas ir apyrankė buvo pagaminti iš jo. Jame yra mineralinis, grūdintas stiklas ir visas papildomas žymėjimas, įskaitant chronografą ir datos rodymą. Kūrinio tikslumą garantuoja kvarco judesys, o tai reiškia, kad šis laikrodis visada rodo tinkamą laiką.

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: chronografas, datos rodymas, 100 m atsparus vandeniui

9. „Emporio Armani“ AR1893

 „Emporio Armani AR1893“

 

Šis klasikinis vyriškas laikrodis yra pasiūlymas tiems vyrams, kurie vertina tradicinį dizainą. Kiekviename vyriškų laikrodžių reitinge taip pat turi būti klasikinis modelis – mums tai akį traukiančios auksinės spalvos „Emporio Armani AR1893“.

Daugeliui vyrų „Emporio Armani“ yra geriausias vyriškas laikrodis, kuris puikiai papildo daugelį stilių. Jie taip pat puikiai tinka oficialioms progoms, pavyzdžiui, darbui ar vaišėms, taip pat kiekvienam vyrui, kuris ieško unikalaus elegantiško laikrodžio.

„Emporio Armani AR1893“ yra elegantiškas laikrodis su dėklu ir geltonai paauksuota apyranke. Šis modelis taip pat aprūpintas mineraliniu stiklu, atspariu pažeidimams, taip pat kvarco judesiu, kuris yra atsakingas už jo darbo tikslumą. Be standartinės dabartinio laiko matavimo funkcijos, taip pat yra sekundės rodiklis, datos rodymas, chronografas ir 24 valandų rinkiklis, rodantis dienos laiką.

 

 • Mechanizmas: kvarcas
 • Funkcijos: naudotos, datos rodymas, chronografas, paros laikas, atsparumas vandeniui 50 m

10. Gino Rossi QUADRO – DIESEL 0872L-3B

 Gino Rossi QUADRO - DIESEL 0872L-3B

 

„Gino Rossi QUADRO – DIESEL 0872L-3B“ yra vyriškas laikrodis, skirtas vyrams, ieškantiems originalių aksesuarų. Šie unikalūs, labai rekomenduojami vyriški laikrodžiai visiškai kitaip žiūri į laikrodžio dizaino idėją. Su juo galite iškart pritraukti dėmesį.

„Gino Rossi“ įmonė siūlo savo klientams visą stilingų gaminių asortimentą, įskaitant klasikinio ir modernaus dizaino laikrodžius, skirtus reikliausiems vyrams.

Vyriškas laikrodis „Gino Rossi QUADRO – DIESEL 0872L-3B“ yra modelis, aprūpintas tradiciniu ciferblatu rankomis ir papildomais ciferblatais. Jo korpusas pagamintas iš plieno, diržas pagamintas iš natūralios odos, stiklas yra mineralinis ir atsparus pažeidimams. Naudojant specialų dažymo metodą, užtikrinamas didelis atsparumas dilimui. Pateiktame modelyje yra kvarco judesys ir datos rodymas, rodantis dabartinę mėnesio dieną. Ciferblate taip pat yra nejudamos chronografo nuorodų imitacijos, kurios vaidina dekoratyvinį vaidmenį.

 • Mechanizmas: kvarcas.
 • Funkcijos: datos rodymas, atsparumas vandeniui 30 m

 

Kaip nusipirkti madingą vyrišką laikrodį? Kurį modelį pasirinkti?

Norite nusipirkti gerą vyrišką laikrodį, bet nežinote, ką pasirinkti? Mūsų vyriškų laikrodžių Sąrašas apima tokį platų modelių asortimentą, kad tikrai rasite modelį, kuris visiškai atitiks jūsų reikalavimus!

Šiandien madingiausi vyriški laikrodžiai yra klasikiniai sportinio stiliaus modeliai, pavyzdžiui, su dideliais ciferblatais ir papildomais laikrodžiais, chronografais ir datos antspaudais. Tačiau klasikiniai laikrodžiai su metalinėmis apyrankėmis ir dėklais, taip pat paprastais ciferblatais vis dar yra labai populiarūs.

Yra elektroninių ir analoginių modelių, dažniausiai pagrįstų baterijomis, kuris taip pat pateikiamas mūsų 2021 m. Vyriškų laikrodžių reitinge. Kai sekate madą, pasirinkite laikrodį, kuris atitiktų naujausias tendencijas, tačiau mūsų reitinge taip pat galite rasti klasikinio dizaino laikrodžius.

Kaip išsirinkti geriausią vyrišką laikrodį?

Kaip išsirinkti sau gerą vyrišką laikrodį? Visų pirma verta vadovautis savo skoniu, kad laikrodis paprasčiausiai patiktų. Tada verta jį pasirinkti pagal savo stilių, pavyzdžiui, rinkitės klasikinio ar sportiško dizaino modelį. Nereikia pamiršti ir kokybės – aukštos klasės medžiagos ir patikimi mechanizmai reiškia, kad pasirinktą modelį galima naudoti metus.

Patikrinkite dabar mūsų reitinge pateiktus madingus vyriškus laikrodžius, tada išsirinkite sau gerus ir pigius modelius. Peržiūrėkite geriausius 2021 m. Vyriškus laikrodžius ir išsirinkite tą, kurio ieškojote jau seniai!