Geriausia skalbimo mašina iki 60 cm

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Geriausia skalbimo mašina iki 60 cm pločio gali būti tarp pigių ir rekomenduojamų modelių. Skalbimo mašinų iki 60 cm sąrašas gali būti labai naudingas renkantis patraukliausią modelį. Gera skalbimo mašina iki 60 cm yra tokia, kuri užtikrina patogų naudojimą ir nesudaro per didelių išlaidų, susijusių su elektros ar vandens suvartojimu. Norint įsigyti geriausią įrenginį, verta atsižvelgti į nuomonę 2021/2021. Tokiu būdu galite greitai pamatyti vartotojo požiūrį, kuris pabrėžia modelio stipriąsias ir silpnąsias puses.

Skalbimo mašinos iki 60 cm reitingo – TOP 10 geriausių skalbimo mašinų iki 60 cm

Geriausių skalbimo mašinų iki 60 cm aprašymas

1. Skalbimo mašina Whirlpool FWL61052BPL

  Skalbimo mašina Whirlpool FWL61052BPL

1049 –

Gera skalbimo mašina iki 60 cm įskaičiuota „Whirlpool FWL61052BPL“ modelis su A ++ energijos klase, kuris užtikrina nemažą taupymą ekonomiškai sunaudojant energiją. Šioje skalbimo mašinoje vienu metu galite skalbti iki 6 kg drabužių. Savo ruožtu, maksimalus apsisukimų skaičius yra 1000 verpimo metu, o tai reiškia, kad skalbiniai yra mažiau drėgni po skalbimo, o audiniai yra geriau apsaugoti nuo pažeidimų. Nepriklausomai nuo to, ar dažnai naudojate parinktį Vėlavimas, ar ne, leidžiančią bet kada paleisti programą, skalbimo mašinoje po ciklo pabaigos likę skalbiniai liks švieži iki 6 valandų. Tai įmanoma dėka „FreshCare +“ funkcijos, kuri papildomai apsaugo drabužius nuo raukšlių dėl garų, kai jie pašalinami iš būgno. Kita vertus, „SoftMove ™“ technologija leidžia skalbti visų tipų audinius ir spalvas, nebijant, kad jie praras savo atspalvį, ar medžiaga pūsis ar išsities. Papildoma spalvotų drabužių apsauga yra „Colors 15 °“ funkcija – jos dėka spalvas galima skalbti žemesnėje temperatūroje.

2. „Miele WSA023 WCS Active“ skalbimo mašina

  Skalbimo mašina Miele WSA023 WCS Active

2878 –

Patvirtinta skalbimo mašina iki 60 cm yra, pavyzdžiui, energiją taupantis modelis. Ši skalbimo mašina išsiskiria aukščiausia A +++ energijos klase, o tai reiškia, kad jos veikimo metu galite sumokėti daug mažesnes sąskaitas už elektrą. „SoftCare“ būgno dizainas užtikrina, kad skalbimas visada būtų subtilus, todėl audiniai būtų apsaugoti nuo pažeidimų. Šioje skalbimo mašinoje galite ekonomiškai dozuoti skalbimo priemonę ir pasiekti puikių skalbimo rezultatų – prietaisas automatiškai parenka skalbiklio kiekį ir tinkamiausiu momentu sujungia jį su vandeniu, o tai suteikia geresnių rezultatų pasibaigus ciklui. Naudingas sprendimas yra „AddLoad“ parinktis, leidžianti į jau vykstantį ciklą įtraukti nešvarius drabužius. Kalbant apie talpą, šis modelis tuo pačiu metu gali skalbti iki 7 kg krovinius, įskaitant subtilius audinius, tokius kaip vilna, ar drabužius, pavyzdžiui, lauko drabužius. Abiem atvejais medžiaga nepablogės, o jos savybės išliks nepakitusios. Prietaisas yra visiškai saugus ir jo naudojimo metu, nes jame yra „Watercontrol“ sistema ir galimybė apsisaugoti nuo potvynių.

3. „Miele WCA030 WCS Active“ skalbimo mašina

  Skalbimo mašina Miele WCA030 WCS Active

2699 –

Geriausia skalbimo mašina iki 60 cm – kai kuriems žmonėms tai yra šis modelis, kurio energijos klasė A +++, keliamoji galia 7 kg, o maksimalus gręžimo greitis – 1400. Be tokių daug žadančių parametrų, negalima praleisti ir naudingų dizaino sprendimų. Tarp jų nusipelno dėmesio „SoftCare“ būgnas, kuris tuo pačiu apsaugo subtilius audinius nuo pažeidimų, taip pat neleidžia po skalbimo likusiems daiktams patekti į nutekėjimo siurblį. Taip pat yra išmanus automatinis svėrimas, todėl skalbimo mašina gali pasirinkti parametrus taip, kad tam tikro dydžio krovinį būtų galima efektyviai plauti ir optimaliai išskalauti. Šis modelis leidžia pasirinkti greitą programą, kuri trunka 20 minučių ir yra ideali, kai norite atnaujinti lengvai suteptus audinius. Šioje skalbimo mašinoje galima plauti praktiškai bet kokio tipo audinius, įskaitant subtilius, tokius kaip vilna, neperšlampami vandenyje ar striukę, ir kiekvieną kartą galite pasikliauti audiniu, kad jis išlaikys natūralias savybes ir nebus pažeistas.

4. „Whirlpool EFWSG71283BVPL“ skalbimo mašina

  Skalbimo mašina Whirlpool EFWSG71283BVPL

1199 –

Šis modelis yra gera skalbimo mašina iki 60 cm pločio, nes ji yra viena iš efektyviausiai energiją naudojančių dėl A +++ energinės klasės. Be to, didžiausias sukimosi greitis čia yra 1200 apsisukimų per minutę, todėl galima puikiai pašalinti drėgmės perteklių iš drabužių, todėl jie greičiau išdžiūsta. Taip pat yra novatoriška „6th Sense“ technologija, dėl kurios skalbimas tampa dar ekonomiškesnis. Ši technologija leidžia jums sutaupyti vandens, energijos ir laiko – iki 50%. Pakanka paprasčiausiai pasirinkti vieną iš programų, ir ši technologija užtikrins optimaliausią ir ekonomiškiausią ciklą. Savo ruožtu „FreshCare +“ funkcija tinka žmonėms, kurie iškart po skalbimo nepakabina drabužių. Jos dėka jums nereikia jaudintis dėl to, kad drabužiai nebus pakankamai higieniški ir švieži, net jei jie po skalbimo išlieka būgne 6 valandas. Taip pat visada galite naudoti parinktį Vėlavimas pradėti ciklą pradėti tuo metu, kai po skalbimo galite pakabinti šlapius drabužius.

5. Skalbimo mašina INDESIT IWSD 51051 C ECO PL

  Skalbimo mašina INDESIT IWSD 51051 C ECO PL

769 –

Ši skalbimo mašina, turinti A + energijos klasę, taupiai sunaudoja elektros energiją, todėl yra gera skalbimo mašina iki 60 cm. Drabužius, sveriančius mažiau nei 5 kg, galima skalbti per vieną ciklą ir juos susukti maksimaliu 1000 apsisukimų per minutę greičiu. Dėl to, kad drabužiai nėra prisotinti drėgmės, jie greičiau išdžiūsta, o tai taip pat naudinga interjerui, kuriame jie yra pakabinti. Norint visiškai kontroliuoti visus nustatymus, verta naudoti aiškų, intuityvų ekraną, kuriame yra visi reikalingi parametrai, taip pat informacija apie aktyvuojamą ciklą. Tačiau naudojant „WaterBalance Plus“ jutiklį, skalbimo mašina sunaudoja mažiau elektros ir vandens, priderindama kiekį prie drabužio svorio, o tai paprastai reiškia ir trumpesnį skalbimo ciklą. Kalbant apie ciklus, „Daily 30 °“ programa geriausiai tinka kasdieniam skalbimui, nes ji suteikia geriausius rezultatus, kai jūsų drabužiai yra lengvai sutepti – medvilniniai arba sintetiniai drabužiai skalbiami 30 ° maksimaliu gręžimo greičiu.

Kaip nusipirkti gerą skalbimo mašiną iki 60 cm pločio?

Geriausia iki 60 cm pločio skalbimo mašina turėtų puikiai atitikti kieno nors gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, jei skalbiniai dažnai įjungiami, labai svarbu, kad prietaisas sukurtų kuo mažesnes išlaidas, susijusias su vandens, elektros ir ploviklio vartojimu. Pirmuosius du aspektus užtikrina aukšta energijos klasė – A ++ arba A +++, tada galima daryti išvadą, kad prietaisas yra pigus ir geras. Tačiau kalbant apie ploviklio kiekį, kai kuriuose modeliuose yra specialios talpyklos ar funkcijos, kurių dėka tam tikram ciklui naudojamas minimalus ploviklio kiekis.

Tačiau ekonomiška skalbimo mašina dar ne viskas – taip pat svarbu ją prijungti tokioje vietoje, kur ją naudoti būtų kuo patogiau ir patogiau. Todėl, išskyrus plotį, verta atkreipti dėmesį į tai, ar jis atsidaro iš priekio, ar iš viršaus, ir ar jis yra per aukštas. Jei jus labiausiai domina priekyje pakraunamos skalbimo mašinos, taip pat naudinga žinoti, ar jose esančios durys atsidaro į kairę ar į dešinę.

Savo ruožtu, jei norite kuo greičiau įjungti skalbimą, geriausia apsvarstyti modelį, kuriame bus patogus valdymas, ty elektroninis ekranas. Šis sprendimas yra ne tik galimybė per kelias akimirkas paleisti programą, bet ir galimybė kontroliuoti įrenginio veikimą, kuris, pavyzdžiui, leidžia pamatyti, kiek laiko liko iki ciklo pabaigos. Taip pat yra modelių su rankenėlėmis – šiuo atveju turite atsižvelgti į tai, kad mūsų žinios apie įjungtą skalbimo ciklą bus nereikšmingos, o programos ir funkcijų nustatymas reikalauja jausmo, kurį gaunate su patirtimi.

Galvojant apie geriausius prieinamus modelius iki 60 cm pločio, verta pasitikrinti, iš kokių programų pasirinkti įdomiausius šio diapazono įrenginius. Žinoma, programų skaičius neįrodo, kad tam tikras modelis yra funkcionalus, jei jis neatitinka vartotojo individualių poreikių. Taigi geriausia paklausti savęs, kokie audiniai ir drabužiai skalbiami dažniausiai, ir tada patikrinti, ar įrenginyje yra programa, kuri puikiai tiktų tokiems drabužiams.

Į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį?

Reguliariai skalbdami mes norime, kad gera skalbimo mašina iki 60 cm veiktų kuo tyliau. Todėl prieš pirkdami turėtume atkreipti dėmesį į triukšmo lygį, kurį modelis sukuria tiek skalbiant, tiek verpiant. Kuo mažesnės vertės, tuo labiau įsitikinsite, kad bet kada galėsite pradėti pasirinktą programą, suteikdami laisvės ir komforto jausmą.

Taip pat svarbus maksimalus būgno pasisukimų skaičius verpimo metu – kuo jis didesnis, tuo skalbimo mašina garsesnė, tačiau po sukimo drabužiai yra sausesni. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad per didelis sukimosi greitis gali sugadinti audinius, todėl vidutinė priimtina vertė, kuri yra visiškai patenkinama, yra 1000 apsisukimų per minutę.

Būgno talpa taip pat turi didelę reikšmę. Kuo didesnė keliamoji galia, tuo rečiau turite įjungti skalbimo mašiną ir tuo daugiau laiko sutaupote sau. Čia verta pagalvoti, ar gyvenate vienas, ar su kitu žmogumi, o gal kuriate šeimą su vaikais. Kiekvienu iš šių atvejų poreikiai šiek tiek skirsis.

Kalbant apie ekonomišką skalbimą, daugelyje modelių yra automatinis svėrimas, kurio dėka skalbimo mašina automatiškai parenka vandenį ir elektrą pagal apkrovą. Ši funkcija yra naudinga tiek įrenginiuose, kuriuose yra didesnių, tiek mažesnių …