Geriausia skalbimo mašina iki 70 cm

Reitingo atnaujinimas: 20.02.01

Geriausia skalbimo mašina iki 70 cm yra modelis, puikiai atitinkantis konkretaus vartotojo poreikius. Dėl skalbimo mašinų iki 70 cm reitingo galima išskirti lieknos struktūros prietaisus, kuriuos galima lengvai pritaikyti prie jiems skirtos patalpos vietos. Klausdami savęs, kokią skalbimo mašiną pasirinkti iki 70 cm aukščio, turite atsižvelgti į daugybę skirtingų parametrų, taip pat į kainą ir eksploatacijos kainą. Tokiu būdu galite pagaliau nustatyti, ar modelį tikrai verta pirkti.

Skalbimo mašinos iki 70 cm reitingo – TOP 10 geriausių skalbimo mašinų iki 70 cm

Geriausių skalbimo mašinų iki 70 cm aprašymas

1. Skalbimo mašina Candy AQUA 1041D1 / 2-S

  „Candy AQUA 1041D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1149 –

Šis A + energinės klasės modelis yra gera skalbimo mašina iki 70 cm aukščio. Jis kraunamas iš priekio, todėl lengva užsidėti ir išsinešti skalbtus drabužius. Dėl sukimosi greičio – 1000 apsisukimų per minutę, prietaisas veikia gana tyliai ir efektyviai, todėl juos nuėmus drabužiai nėra per daug prisotinti drėgmės. Ši skalbimo mašina automatinio svėrimo dėka tiksliai sureguliuoja tam tikram ciklui reikalingą vandens kiekį, atsižvelgdama į apkrovos dydį. Neabejotinas šio modelio pranašumas yra kompaktiškas dizainas – jis tiks bet kur, o tuo pačiu metu per vieną ciklą išsiplaus iki 4 kg drabužių. Greitoje programoje, kuri trunka tik 14 minučių, galite atnaujinti lengvai suteptus drabužius. Tačiau subtiliausius audinius, pavyzdžiui, šilką ar kašmyrą, vilnos programoje galima sėkmingai išskalbti. Jūs visada galite pakeisti laiką, kada skalbimo mašina turi pradėti ciklą – tiesiog pasirinkite parinktį Vėlavimas ir skalbimas bus baigtas, kai bus patogiausia. LED ekraną papildo visos vykstančio ciklo fazės.

2. Skalbimo mašina „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“

  „Candy Aquamatic AQUA 1142D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1439 –

Ieškant energiją taupančios skalbimo mašinos, verta atkreipti dėmesį į šį A + energinio efektyvumo klasės modelį, kuris užtikrina ekonomišką energijos suvartojimą ir mažesnes sąskaitas už elektrą ištisus metus. Didelis sukimosi greitis 1100 verpimo metu užtikrina, kad išėmus iš būgno drabužiai nebus pernelyg drėgni. Nepaisant to, kad tai yra vienas iš mažiausių rinkoje esančių modelių, per vieną ciklą galite skalbti iki 4 kg skalbinių. Neabejotinas skalbimo mašinos privalumas yra aukštos durys, kurios palengvina ir pagreitina pakrovimą ir iškrovimą. „Fuzzy Logic“ sistemos buvimas užtikrina, kad skalbimo mašina per ciklą sunaudos kuo mažiau vandens ir elektros, t. Y. Tik tiek, kiek reikia efektyviam tam tikro svorio nešvarių drabužių skalbimui. Pirmajame pasirinktos programos etape drabužiai apdorojami ypatingai „Kg Detector“ technologijos dėka. Per pirmąsias keturias minutes skalbimo mašina nustato, kuris ciklo ilgis yra tinkamiausias, kiek laiko reikia skalauti drabužius, taip pat parenka reikiamą vandens kiekį ir nustato būgno sukimosi greitį. Tai ne tik padidina skalbimo efektyvumo lygį, bet ir audiniai yra geriau apsaugoti nuo tempimo ir pylimo.

3. Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

  Skalbimo mašina CANDY AQUA 1042D1-S

1299 –

Patvirtinta iki 70 cm skalbimo mašina garantuoja tvirtus, standartinius sprendimus už gerą kainą. Tai pasakytina apie A + energinės klasės CANDY AQUA 1042D1-S, kurio keliamoji galia yra 4 kg, o maksimalus greitis – 1000 aps./min. Visi šie parametrai prisideda prie to, kad tai energiją taupantis prietaisas, gerai sukantis drabužius, ir tuo pačiu užtikrinantis audinių nesugadinimą. Tačiau maksimali 4 kg apkrova puikiai tinka kasdieniam skalbimui, kai nėra tiek daug nešvarių audinių. Dėl mažų matmenų šią skalbimo mašiną galima lengvai pritaikyti ne tik studijos tipo apartamentuose, bet ir mažame vonios kambaryje, esančiame didesniame interjere. Modelyje yra „Fuzzy Logic“ elektrinis valdymas, todėl skalbimo mašina ekonomiškai parenka elektrą ir vandenį pagal skalbiamų drabužių kiekį. Jei svarbu iš drabužių atsikratyti ploviklio likučių ar gyvūnų plaukų, veiks intensyvaus skalavimo funkcija per penkis ciklus „Aqua Plus“.

4. Skalbimo mašina „Candy AQUA 1142DDR1 / 2-S“

  „Candy AQUA 1142DDR1 / 2-S“ skalbimo mašina

1407 –

Gera skalbimo mašina iki 70 cm turėtų suteikti patogumą naudoti ir suteikti daug naudingų programų bei funkcijų. Būtent toks yra šis energiją taupantis A + energinės klasės modelis. Dėl kompaktiško dizaino lengviau sutvarkyti mažą vonios kambarį, o šis modelis idealiai tinka vienišiems, kurie nenori atsisakyti kasdienio plovimo. Maksimalus 4 kg svoris yra pakankamas, kad būgne būtų jūsų mėgstami drabužiai, kurie dėvimi kiekvieną dieną, taip pat ir tie, kurie dėvimi rečiau. Galima vilnos programa leidžia, pavyzdžiui, saugiai plauti subtilius audinius. Ne tik vilnos, bet ir šilko bei kašmyro. Tačiau naudodamiesi greitosiomis programomis lengvai suteptas medžiagas galite atnaujinti per labai trumpą laiką – greičiausia tokio tipo programa trunka tik 14 minučių. Skalbimas taip pat gali būti ekonomiškas dėl to, kad yra automatinio svorio funkcija. Taip pat galite bet kada paleisti programą dėka parinkties Vėlavimas. Naudodamiesi 2-DIGIT ekranu, jūs visada galite kontroliuoti vykstantį ciklą.

5. Skalbimo mašina Candy AQUA 1042D1 / 2-S

  „Candy AQUA 1042D1 / 2-S“ skalbimo mašina

1402 –

Jei mus domina patikrinta skalbimo mašina, kurios plotis yra iki 70 cm, o kartu ir maža, kuri tiks bet kuriame vonios kambaryje, šis modelis gali būti tinkamas. A + energijos klasė užtikrina mažesnes energijos sąnaudas, o 4 kg keliamosios galios pakanka, kad kiekvieną dieną būtų galima nustatyti pasirinktą skalbimo ciklą. Savo ruožtu maksimalus būgno sukimosi greitis verpimo metu yra 1000 ir šios vertės pakanka, kad atsikratytų drabužio pertekliaus ir audiniai būtų puikiai apsaugoti verpimo metu. Siekiant skalbti ekonomiškiau, skalbimo mašinoje įrengta automatinė svorio sistema, kurios dėka ekonomiškai parenka vandenį pagal skalbinių dydį. Ieškantiems dešinėje atsidarančio modelio ši skalbimo mašina bus tobula. Be to, galite lengvai ir greitai atnaujinti beveik švarius drabužius – greičiausia programa trunka tik 14 minučių. Šioje skalbimo mašinoje galite lengvai skalbti itin subtilius drabužius naudodamiesi vilnos programa. Jei reikia, visada galite naudoti parinktį Vėlavimas, kad skalbimo ciklas prasidėtų mums patogiausiu laiku.

Kaip nusipirkti gerą skalbimo mašiną iki 70 cm pločio?

Ieškant tobulos skalbimo mašinos, visų pirma atsižvelgiama į gerus ir pigius modelius, kurie galėtų tarnauti daugelį metų be gedimų, ekonomišką ir efektyvų darbą. Verta apsvarstyti rekomenduojamas skalbimo mašinas, jei iš pradžių nežinote, į kokius parametrus atkreipti dėmesį. Kuo giliau pradedame skaityti aprašymus ar pažvelgti į skalbimo mašinų, kurių plotis yra iki 70 cm, reitingą, tuo aiškesnis atsakymas į klausimą, kokių savybių turėtų būti ieškomas modelis. Kuo daugiau galite užrašyti tas parinktis ir funkcijas, kurios gali būti labai naudingos kasdien, tuo geriau. Taip yra todėl, kad tokiu būdu galite greitai susiaurinti paieškos apimtį iki kelių elementų.

Jei jau žinome, kokie sprendimai mums yra ypač svarbūs, verta užsukti į internetinės parduotuvės svetainę, kurioje tokio pločio skalbimo mašinų pasirinkimas yra didžiausias. Tada galite naudoti tokios svetainės tinklalapyje esančius filtrus ir taip žymiai susiaurinti mūsų paiešką.

Tuo atveju, jei mus domina gera skalbimo mašina iki 70 cm konkretaus gamintojo, geriausia apsilankyti jos oficialioje svetainėje arba ten, kur siūlomi jo modeliai. Tačiau reikia nepamiršti, kad kartais yra situacija, kad dėl didelio tam tikros skalbimo mašinos populiarumo arba dėl reklaminės kampanijos kai kurių modelių šiuo metu gali nebūti. Esant tokiai situacijai, šios skalbimo mašinos verta ieškoti kitų svetainių svetainėse. Žinoma, jūs turite atsižvelgti į tai, kad tada kaina gali būti didesnė, tačiau modelis bus nupirktas greičiau, nei laukiant jo prieinamumo gamintojo svetainėje.

Jei norite nusipirkti gerą modelį, taip pat turėtumėte savęs paklausti, kokia, mūsų nuomone, yra geriausia skalbimo mašina iki 70 cm. Šiuo tikslu galite susipažinti su nuomonėmis 2021/2021, jų dėka, atkreipti dėmesį į tuos vartotojams svarbius parametrus ir sužinoti, kodėl jie tokie svarbūs. Tie, kurie kasdien naudoja konkretų modelį, pateikia ne tik skalbimo mašinos pranašumus, bet ir tai, kaip jie virsta praktine puse, t. Y. Kasdieniu naudojimu. Gerai nepamiršti šio aspekto, nes paprastai norime, kad skalbimo mašina veiktų kuo patogiau ir užtruktų kuo mažiau laiko, o drabužiai po skalbimo nepaliko daug norimų.

Kokią skalbimo mašiną iki 70 cm aukščio reikėtų rinktis? Rekomenduojami gamintojai

Svarstant, kurie iki 70 cm aukščio modeliai yra geriausi, verta atkreipti dėmesį į rekomenduojamų skalbimo mašinų reitingą, kuriame atsižvelgiama į šį matmenį. Be modelio aukščio, svarbu ir kiti parametrai, pavyzdžiui, keliamoji galia, kuri reiškia patogų naudojimą, jei visi nešvarūs drabužiai skalbiami per vieną ciklą. Kuo didesnė skalbimo mašinos talpa, tuo mažiau laiko turime abejonėms, kokio tipo apkrovą ir dydį galima plauti pagal tam tikrą modelį.

Kalbant apie rekomenduojamus iki 70 cm aukščio skalbimo mašinų gamintojus, pirmiausia verta paminėti tokius prekės ženklus kaip „Candy“ ar „Electrolux“. Atsižvelgiant į „Candy“ prekės ženklą, jis siūlo daugybę patrauklių skalbimo mašinų, kurios telpa iki 70 cm aukščio. Verta paminėti „CANDY AQUA 1142 D1“ modelį, kuris idealiai tinka greitai atgaivinti lengvai suteptus drabužius, taip pat skalbti subtilius audinius, kurie skirti skalbti rankomis. Be to, ši skalbimo mašina išsiskiria …