geriausiai nagų lempą

Hibridinių lempų – geriausių nagų lempų –

Hibridinis manikiūras yra efektyvus ir patvarus – hibridiniais lakais nudažyti nagai gali gražiai atrodyti net 2–3 savaites!

Norint atlikti šį manikiūrą, būtina ne tik naudoti specialią kosmetiką, bet ir lempą – LED / UV šviesa.

Kuri hibridinė lempa bus geriausia?

Ypač mūsų skaitytojams mes paruošėme hibridinių lempų sąrašą 2021 m.,

Kuriame pateikiamos geriausios hibridinės lempos, kurias dabar galima įsigyti parduotuvėse.

Štai keletas gerų ir pigių hibridinių manikiūro lempų!

Geriausių hibridinių lempų aprašymas

1. Cosmetics Zone White 54W SUNNAIL LED lempa

 Cosmetics Zone balta LED lempa SUNNAIL 54W

 

„Cosmetics Zone“ LED lempa „SUNNAIL“ yra profesionali lempa, skirta naudoti su visais hibridiniais lakais ir geliais. Jame buvo sumontuoti 36 vienetai aukštos kokybės „Dual LED“ diodų, kurie tolygaus paskirstymo dėka sukietina kiekvieną nagą. Lempos galia yra 54W, todėl ji veikia greitai ir efektyviai.

Įmontuotas laikmatis leidžia pasirinkti kietėjimo laiką – 10, 30, 60 sekundžių ir 99 sekundžių veikiant mažo šilumos režimu, kuris skirtas geliams, kuriems reikalingas ilgesnis ekspozicija. „Smart“ sistema ekspozicijos metu 99 sekundes palaipsniui didina galią, kad gautų puikų gelinio manikiūro sukietėjimo efektą. Lempa taip pat aprūpinta praktišku LED ekranu, rodančiu bėgantį laiką.

Papildomas „Cosmetics Zone“ LED lempos „SUNNAIL“ privalumas yra įmontuotas judesio jutiklis. Tai reiškia, kad lempa įsijungia automatiškai, kai įkiši ranką į ją, todėl nereikia spausti mygtuko. Šviestuvą lengva išardyti, nes jis turi apatinį skydelį su magnetu – tada jis tinka hibridiniam ar geliniam pedikiūrui gydyti. Jis taip pat turi rankeną nešiojimui.

2. „Sunone Sun5 Uv Led“ manikiūro lempa 48W balta

 „Sunone Sun5 Uv Led“ manikiūro lempa 48W balta

 

„SUNONE“ lempa – „SUN5 48W“ yra naujos kartos lempa, kuri „Dual LED“ technologijos dėka efektyviai sukietina hibridinį manikiūrą ir gelius. Jame buvo sumontuoti 24 šviesos diodai, skleidžiantys dvigubo bangos ilgio 365 nm ir 405 nm diapazoną. Speciali forma leidžia apšviesti kiekvieną nagą. 48 W galia leidžia lengvai ir greitai dirbti. Pasak daugelio vartotojų, tai geriausia hibridų lempa už gerą kainą.

Šiame modelyje naudojamas praktiškas laikmatis – laikrodis, matuojantis laiką 10, 30, 60 ir 99 sekundes, o įjungus jutiklį – net iki 120 sekundžių. 99 sekundžių režimu lempos galia palaipsniui didėja, o tai rekomenduojama norint išgydyti gelius ir kitus preparatus, kuriems reikalingas ilgas ekspozicija. Jame esantis didelis elektroninis ekranas informuoja apie ekspozicijos laiką.

Lempa SUNONE – SUN5 taip pat buvo aprūpinta judesio jutikliu, kuris automatiškai įsijungia įkišus rankas į vidų. Šviestuvą lengva išardyti – jo apatinis skydelis yra su magnetu, todėl puikiai tiks pedikiūrui.

3. „Esperanza EMERALD EBN008“ lempa (balta spalva)

 Lempa Esperanza EMERALD EBN008 (balta spalva)

 

„Esperanza EMERALD EBN008“ yra profesionali lempa, sukurta hibridiniam manikiūrui, geliams ir kitiems šviesoje vytintiems gaminiams. Pateiktame modelyje yra 12 šviesos diodų, o tai yra mažiau nei kituose rinkoje esančiuose modeliuose. Diodai skleidžia šviesą dvigubo bangos ilgio diapazone 365 nm ir 405 nm. Šios lempos galia yra 40 W, todėl ją galima efektyviai naudoti atliekant bet kokį manikiūrą. Tai pigi hibridinė lempa, kurią daugelyje parduotuvių galima įsigyti už mažą kainą.

Šviestuvas hibridams „Esperanza EMERALD EBN008“ yra modelis, kuriame įrengta laikmačio funkcija, leidžianti pasirinkti nagų ekspozicijos laiką, kad gautumėte reikiamą rezultatą. Galima rinktis iš kelių standartinių veikimo laiko režimų. Taip pat naudojamas praktiškas ekranas, kuriame pateikiama informacija apie kietėjimo laiką, o tai dar lengviau dirbti.

Pateiktame modelyje taip pat yra judesio jutiklis, kuris suaktyvina lempos veikimą, kai nustato, kad viduje yra rankos. Esperanza EMERALD EBN008 lempa taip pat gali būti naudojama pedikiūrui.

4. „Semilac“ LED lempa 24 / 48W

 „Semilac“ LED lempa 24 / 48W

 

„Semilac“ prekės ženklas yra žinomas dėl savo produktų, skirtų hibridiniam manikiūrui. Jo asortimente taip pat yra profesionali UV LED 24 / 48W lempa, skirta šio tipo manikiūrui, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į nagų stilistus.

Lempa turi 30 energiją taupančių šviesos diodų, veikiančių „Dual Power“ režimu, o tai leidžia padidinti šviesos galią nuo 24W iki 48W. Jis sujungia LED ir UV šviesą (365 nm + 405 nm), taigi puikiai susidoroja su įvairiais produktais – hibridiniais ir geliniais lakais. Kai kurių vartotojų teigimu, „Semilac“ gamina geriausias hibridų lempas, tačiau tai nėra pigūs produktai. Šio ženklo lempos turėtų būti mokamos daugiau nei kiti modeliai.

Pateiktoje lempoje yra laikmačio funkcija, leidžianti pasirinkti ekspozicijos laiką – 5 sekundes, 30 sekundžių, 60 sekundžių, o tai palengvina darbą su manikiūru. Ergonomiška forma efektyviai apšviečia visus ant kiekvieno nagų tepamus gaminius. „Semilac UV LED 24 / 48W“ lempoje yra ventiliatorius, užtikrinantis malonų aušinimą. Jis turi nuimamą dugną, kuris palengvina pedikiūro procedūras ir padeda išlaikyti švarą.

5. „Uv Dual Led“ nagų lempa 48W gelio hibridų galia

 „Uv Dual Led“ nagų lempa 48W gelio hibridų galia

 

Ši pigi hibridinė lempa išsiskiria aukštos kokybės komponentų naudojimu. Jame yra 24 vienetai 48 W šviesos diodų, kurie veikia dvigubu režimu, o tai reiškia, kad jie tinka tiek hibridiniams, tiek geliniams nagams. Tolygus šviesos diodų pasiskirstymas padeda pasiekti puikų kiekvieno nago sukietėjimo efektą vienu metu.

Šiame modelyje yra funkcinis laikmatis, leidžiantis pasirinkti ekspozicijos laiką – 10 sekundžių, 30 sekundžių, 60 sekundžių ir 99 sekundžių. 99 sekundžių režimu lempa palaipsniui didina galią, kad produktai geriau sukietėtų. Lempos ekrane skaičiuojamas ekspozicijos laikas, todėl bet kuriuo metu galite pamatyti, kiek sekundžių liko iki programos pabaigos.

Pateiktoje hibridinėje lempoje yra praktiškas judesio jutiklis – jis įsijungia automatiškai, kai įkišate ranką. Jis taip pat turi greitai nuimamą pagrindą, kuris leidžia atlikti pedikiūrą. Kabelis yra nuimamas, todėl jį lengviau laikyti ir nešioti.

6. Neonail LED lempa 18W / 36W LCD ekranas

 Neonail LED lempa 18W / 36W LCD ekranas

 

„Neonail“ yra vienas populiariausių prekės ženklų, gaminančių nagų lakus ir aksesuarus. Daugelis vartotojų pabrėžia, kad tai tikrai geros hibridų lempos, kurios puikiai tiks ir profesionaliam naudojimui. Lempoje yra 21 vienodai išdėstytas šviesos diodas, skleidžiantis dvigubą 365 + 405 nm bangos ilgį. Dėl to tai leidžia atlikti bet kokio tipo manikiūrą. Pateikto modelio dviguba galia yra 18W / 36W.

„Neonail“ lempoje yra laikmatis su 3 darbo režimais – 30 sekundžių, 60 sekundžių ir 99 sekundžių kartu su mažo šilumos režimu, kuris padidina lempos galią po 30 sekundžių, o po to – po 60 sekundžių, o tai užtikrina didesnį komfortą ir efektyvumą dirbant su geliais . Ant lempos matomas ekranas matuoja laiką iki ekspozicijos pabaigos pasirinktu režimu.

Ši mūsų reitingo lempa taip pat turi praktišką judesio jutiklį – jis automatiškai įjungia šviesos diodus, kai pakišate ranką po jais. Ši lempa neturi pritvirtinto dugno, todėl su ja lengvai galėsite atlikti hibridinį ar gelinį pedikiūrą.

7. Semilac UV LED 24W lempa

 „Semilac“ UV LED 24W lempa

 

„Semilac UV LED 24W“ lempa yra gera hibridų lempa, skirta profesionaliam naudojimui, išsiskirianti patikimu valdymu ir efektyvia išvaizda. Pateiktame modelyje yra 15 UV šviesos diodų, kurių bangos ilgis 365-405 nm, todėl jis puikiai tinka kietinant bet kokį produktą – hibridinius lakus ir gelius. Jis turi 24W galią, kurios pakanka įvairių tipų stiliui.

Čia pateiktas žinomo „Semilac“ prekės ženklo modelis turi laikmatį, kurį galima programuoti 30 sekundžių arba 60 sekundžių. Jis puikiai veikia po 30 sekundžių, tuo tarpu per 60 sekundžių jis yra puikus net ir su labai pigmentinėmis spalvomis ir geliais. Jis taip pat gali nuolat užsidegti 99 sekundes ir automatiškai išsijungti. Šviestuvą lengva naudoti, jis turi kompaktiškus matmenis, o dėl to, kad neturi pagrindo, jį galima patogiai naudoti tiek manikiūrui, tiek pedikiūrui.

Šis modelis pateikia beveik kiekvieną hibridinių lempų sąrašą – jis yra labai populiarus tarp hibridinio manikiūro ir gelių gerbėjų.

8. Nauja lempa 48W Sun Q1 2in1 Led / uv 30 Diod Hit !!

 Nauja lempa 48W Sun Q1 2in1 Led / uv 30 Diod Hit !!

 

Tai profesionali hibridinė lempa, sukurta salonams, bet taip pat tinkama naudoti namuose. Jis išsiskiria dvigubų LED / UV diodų skaičiumi – jame yra net 30 tolygiai išdėstytų diodų, veikiančių dvigubo bangos ilgio 365 nm ir 405 nm diapazone. Tokia technologija leidžia lempai efektyviai susidoroti su visais šviesoje kietėjančiais lakais ir geliais.

„CLAVIER“ 48W „Sun Q1 2in1“ LED / UV lempa papildyta laikmačiu, leidžiančiu laipsniško šildymo režimu pasirinkti ekspozicijos laiką iki 120 sekundžių, o tai palaipsniui didina galią ir pasiekia geriausių rezultatų. Lempos ekrane skaičiuojamas laikas iki darbo pabaigos. Pateiktame modelyje taip pat yra jutiklis – judesio jutiklis, kuris automatiškai įjungia lempą, kai į ją įdedate ranką.

Jo pranašumai reiškia, kad dažnas atsakymas į klausimą, kuri lempa hibridams yra geriausia, yra šis modelis. Vartotojai nurodo, kad tai gera ir pigi lempa hibridams, todėl jos negalėjo trūkti mūsų reitinge.

9. „Lelani Lamp UV / LED Sunone PRO1 48W Silver“

 Lelani lempa UV / LED Sunone PRO1 48W sidabro

 

„Lelani“ lempa skirta pradedantiesiems ir patyrusiems vartotojams. Jis turi UV / LED diodus, kurių bangos ilgis yra 365 nm ir 405 nm. Skleidžiama šviesa yra balta ir nevargina akių. Dėl šių parametrų tai yra gera hibridų lempa, kuri taip pat susidoros su kitų rūšių šviesą kietinančiais produktais, įskaitant gelius. Pateiktas modelis generuoja 48W galią, kuri užtikrina greitą ir efektyvų darbą.

Lempa turi įmontuotą laikmatį – laikmatį, kuris skaičiuoja ekspozicijos laiką. Galima pasirinkti iš trijų darbo režimų – 10 sekundžių, 30 sekundžių, 60 sekundžių. Lempos ekrane tiksliai skaičiuojamas laikas iki režimo pabaigos.

Kad būtų paprasčiau naudoti pateiktą modelį, gamintojas jį aprūpino judesio jutikliu. Šis jutiklis automatiškai įjungia prietaisą, kai į jį įdedama ranka, ir išjungia šviesos diodus, kai ranką pašalina. Papildomas „Lelani“ lempos privalumas yra įspūdingas dizainas, kuris ją išskiria iš kitų hibridinių lempų, todėl jis dažnai minimas kaip geriausia stilingos išvaizdos hibridų lempa.

10. Lempos dvigubas LED 54W Puikus PRO UV / led geliams ir hibridiniams lakams

 Nagų lempa Dvigubas LED 54W Puikus PRO UV / led geliams ir hibridiniams lakams

 

„Excellent PRO“ nagų lempa yra profesionalus modelis, skirtas reikliems vartotojams – tai gera lempa hibridams, išsiskirianti naujausių technologijų naudojimu. Jame yra dvigubu režimu veikiantys LED / UV diodai, kurie yra išdėstyti taip, kad apšviestų kiekvieną nagą. Ši lempa turi net 36 energiją taupančius šviesos diodus ir skleidžia baltą šviesą, kuri nevargina jūsų regėjimo.

„Excellent PRO“ įrengtas laikmatis, leidžiantis pasirinkti ekspozicijos laiką. Jo siūlomas laikas yra 10 sekundžių, 30 sekundžių, 60 sekundžių ir 99 sekundžių. Per mažo šilumos režimą – laipsniškas lempos kaitinimas leidžia efektyviai apšvitinti ne tik hibridus, bet ir gelius. Ji taip pat turi prisiminti kietėjimo laiką. Informacija apie esamą ekspozicijos laiką pateikiama lemputės ekrane.

Modelyje taip pat yra jutiklis – judesio jutiklis, kuris automatiškai įsijungia, kai aptinka ranką lempoje. Apatinę dalį taip pat galima atjungti nuo lempos, o tai leidžia atlikti pedikiūrą.

Kaip nusipirkti gerą hibridinę lempą? Kokios yra hibridinių lempų rūšys?

Hibridų lempa yra būtina įranga kiekvienam hibridinio ir gelinio manikiūro mėgėjui. Į kurias hibridų lempas verta atsižvelgti priimant sprendimą? Kuo turėtų išsiskirti geriausia hibridinė lempa?

Hibridams skirtos lempos skirstomos į tris kategorijas, t. Y. UV lempos, LED lempos ir dvigubos LED / UV lempos.

UV modeliai gydo ir hibridus, ir gelius. Šviesos diodų modeliai geriausiai tinka hibridams. Šiandien dažniausiai naudojamos „Dual LED / UV“ režimu veikiančios lempos, kurios vienu metu gydo ir hibridinį, ir gelinį manikiūrą.

Svarbūs parametrai perkant gerą LED lempą:

Darbinis režimas – geriausias yra „Dual LED / UV“, kuris išgydys bet kokį manikiūrą.
Šviesos diodų skaičius – daugiau šviesos diodų reiškia efektyvesnį visos rankos apšvietimą.
Galia – didesnė galia, kuri taip pat siejama su šviesos diodų skaičiumi, užtikrina greitesnį ir efektyvesnį darbą.
„Low Heat Mode“ – palaipsniui kaitina lempą, naudojama geliams ir kitiems produktams, kuriuos reikia ilgai kietinti.
Laikmatis – laikrodis, leidžiantis pasirinkti veikimo režimą, t. Y. Ekspozicijos laiką.
Ekranas – informuoja apie ekspozicijos laiką.
Judesio jutiklis – jutiklis, įjungiantis lempą, kai įkiši ranką į ją.
Nuimamas pagrindas – taikomas lempoms su pagrindu, palengvina pedikiūrą, lempos valymą.

Kokias hibridų lempas verta rinktis? Geriausi gamintojai

Populiarūs hibridinių manikiūro lempų gamintojai yra „Neonail“, „Semilac“, „Sunone“, „Cosmetics Zone“, „Lelani“. Tačiau geriausios hibridų lempos yra ne tik siūlomų pripažintų prekės ženklų. Gera ir pigi hibridų lempa yra geriausias pasirinkimas žmonėms, ieškantiems ekonomiško varianto.