Top geriausias nuotraukų spausdintuvas

Aukščiausios kokybės nuotraukas taip pat galima atsispausdinti namuose. Tam jums reikia gero nuotraukų spausdintuvo, išsiskiriančio aukšta raiška ir tikrovišku spalvų atkūrimu.

Parduodant galite rasti daugelio prekių ženklų nuotraukų spausdintuvus įvairiomis kainų kategorijomis. Kuris nuotraukų spausdintuvas tinka atostogų suvenyrams spausdinti ar profesionalaus fotografo biure? Peržiūrėkite mūsų 2020/2021 m. Nuotraukų spausdintuvų reitingą ir sužinokite, kuris nuotraukų spausdintuvas yra geriausias!

Geriausių nuotraukų spausdintuvų aprašymas

1. Viskas viename „HP Deskjet Ink 3790“ (T8W47C)

 „Viskas viename“ spausdintuvas „HP Deskjet Ink 3790“ (T8W47C)

Kaina: apytiksliai 299 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

HP siūlo platų spausdintuvų asortimentą įvairiais tikslais – mūsų nuotraukų spausdintuvų reitinge taip pat yra populiarus universaliojo naudojimo „HP Deskjet Ink Advantage 3790“ (T8W47C) modelis.

„HP Deskjet Ink Advantage 3790“ yra daugiafunkcis įrenginys, kuris naudojamas kaip spausdintuvas, skaitytuvas ir kopijavimo aparatas. Dėl mažų matmenų jis tinka ant bet kurio stalo. Tai rašalinis įrenginys su dviem rašalo talpyklomis – juodos ir spalvotos. Spausdina iki A4 formato. Dėl didelės spalvų raiškos ir ryškių spalvų jis taip pat yra geras namų nuotraukų spausdintuvas.

Pateiktame įrenginyje naudojama belaidė technologija – dokumentus galima atsispausdinti iš kompiuterio, išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio. „HP ePrint“ dėka įranga taip pat leidžia spausdinti dokumentus kelyje. Dėl aiškaus skydelio su ekranu galima lengvai valdyti.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo raiška: 4800 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • belaidžio spausdinimo technologijos palaikymas

2. „HP Deskjet Ink Advantage 3789 All-in-One“

 „HP Deskjet Ink Advantage 3789 All-in-One“

Kaina: maždaug 278 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kai nežinote, kuris nuotraukų, bet ir dokumentų spausdintuvas veiks namuose, apsvarstykite „HP Deskjet Ink Advantage 3789“ modelį. Tai geras ir pigus spausdintuvas, kuris taip pat veikia kaip skaitytuvas ir kopijavimo aparatas, todėl jis bus tinka daugeliui užduočių.

„HP Deskjet Ink Advantage 3789“ yra rašalo įrenginys, kuriame naudojamos dvi rašalo kasetės – juodos ir spalvotos. Jis turi kompaktiškus matmenis, todėl lengvai telpa ant stalo. Aiškus skydelis su LCD ekranu yra atsakingas už lengvą valdymą. Įrenginys taip pat palaiko belaidžio spausdinimo technologiją – jį taip pat galima užsisakyti iš mobiliųjų įrenginių.

„HP Deskjet Ink Advantage 3789“ spausdintuvas dažnai rekomenduojamas kaip geriausias nuotraukų spausdintuvas už mažą kainą – dėl didelės spausdinimo raiškos jame paruoštos nuotraukos išsiskiria labai tiksliai ir taip pat yra prisotintos spalvų prasme.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo raiška: 4800 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • belaidis spausdinimas galimas

3. „Epson EcoTank L805“ spausdintuvas

 „Epson EcoTank L805“ spausdintuvas

Kaina: apytiksliai 1299 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kai jums reikia profesionalaus nuotraukų spausdintuvo, kuris taip pat gamina nuotraukas už mažą kainą, „Epson EcoTank L805“ yra nugalėtojas! Šis ekonomiškas nuotraukų spausdintuvas rekomenduojamas fotografams, reklamos agentūroms, t. Y. Ten, kur svarbu aukščiausia spausdinimo kokybė.

„Epson EcoTank L805“, daugelio nuomone, yra geriausi nuotraukų spausdintuvai, dirbantys rašalinių ir pjezoelektrinių technologijų pagalba, kurie užtikrina geresnę toninių perėjimų kokybę ir ilgesnį prietaiso tarnavimo laiką. Jame yra pažangi nuolatinio rašalo tiekimo sistema, apimanti didelius įvairiaspalvius rašalo rezervuarus – juos galite užpildyti iš rašalo butelių. Pažymėtina ir didelė spausdinimo raiška norint gauti dar tikslesnius vaizdus.

Papildomas privalumas yra galimybė užsisakyti spausdinimą per tinklą. Pasak daugelio vartotojų, tai yra geriausias nuotraukų spausdintuvas, kuris taip pat veiks kaip profesionaliam naudojimui skirtas įrenginys.

Svarbiausios savybės:

 • pjezoelektrinis rašalinis spausdintuvas
 • spausdinimo raiška: 5760 × 1440 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • palaiko belaidį spausdinimą

4. „HP OfficeJet PRO 6950 AiO“ viskas viename (P4C78A)

 „Viskas viename“ spausdintuvas „HP OfficeJet PRO 6950 AiO“ (P4C78A)

Kaina: apytiksliai 439 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Didelis našumas ir spausdinimo kokybė – taip pat spalvotas yra „HP OfficeJet PRO 6950 AiO“ (P4C78A) daugiafunkcis įrenginys. Tai yra geras ir pigus sprendimas, skirtas įmonėms, kurios taip pat gerai veiks namuose. Tai leidžia spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti didesniais kiekiais.

„HP OfficeJet Pro 6950“ įrodys save ne tik spausdinant dokumentus – tai taip pat geras nuotraukų spausdintuvas, kuriuo naudodamiesi aukštos kokybės spalvotu spausdinimu galite lengvai paruošti medžiagas. 4800 × 1200 dpi skiriamoji geba ir aukštos kokybės dažai užtikrina labai gerą nuotraukų atkūrimą.

Šis „HP OfficeJet Pro 6950“ daugiafunkcis įrenginys, pateiktas mūsų nuotraukų spausdintuvų reitinge, leidžia spausdinti mobiliuoju ir belaidžiu būdu, todėl spausdinimo užsakymus taip pat galima siųsti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių. Paprastą valdymą palaiko spalvotas, intuityvus jutiklinis ekranas.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo raiška: 4800 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • įgalina belaidį spausdinimą

5. „Brother InkBenefit Plus“ daugiafunkcis spausdintuvas DCP-T510W

 Brother InkBenefit Plus DCP-T510W „viskas viename“ spausdintuvas

Kaina: apytiksliai 899 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Geriausių nuotraukų spausdintuvų naudojimas neturi būti brangus – „Brother InkBenefit Plus DCP-T510W“ daugiafunkcis spausdintuvas yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško universalaus modelio namams ir mažiems biurams.

„Brother InkBenefit Plus DCP-T510W All-in-One“ yra spausdinimo, nuskaitymo ir kopijavimo modelis, puikiai tinkantis įtemptoms kasdienėms darbo eigoms. Jis taip pat veiks kaip geras nuotraukų spausdintuvas, suteikiantis aukštos kokybės spaudinius.

Pateiktame spausdintuve naudojama speciali spalvotiems rašalams ir juodam rašalui skirtų talpyklų sistema, kurią galima užpildyti tiesiai iš butelio – dėl to ją pigu naudoti. Paprastas valdymas naudojant aiškų skydelį su ekranu taip pat leidžia prisijungti prie „Wi-Fi“, o tai leidžia užsisakyti spausdinimą belaidžiu būdu.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo skiriamoji geba: 6000 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • Galimas „Wi-Fi“ spausdinimas

6. „Brother InkBenefit Plus“ daugiafunkcis spausdintuvas „MFC-T910DW“

 „Brother InkBenefit Plus“ MFC-T910DW daugiafunkcis spausdintuvas

Kaina: apytiksliai 1499 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Jis puikiai tinka kaip profesionalus nuotraukų spausdintuvas, taip pat daugiafunkcis prietaisas, sukurtas naudoti namuose ir biure – „Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW“ yra patikimas pirkinys žmonėms, ieškantiems universalios įrangos.

Pateiktas modelis palaiko keturias funkcijas – spausdinimą, kopijavimą, nuskaitymą ir faksogramą. Tai puikiai tinka spausdinant vienu metu ir spalvotai greitai. Jame taip pat yra platus dėklas A4 formato lapams, lapams, ADF. Dėl to, kad jame yra „Wi-Fi“ modulis, spausdinimą galima užsisakyti belaidžiu būdu. Priekinis skydelis su ekranu palaiko intuityvų valdymą.

Mūsų „Brother InkBenefit Plus MFC-T910DW“ yra mūsų nuotraukų spausdintuvų reitinge, įmontuotoje kasečių sistemoje, kurią galima tiesiogiai užpildyti rašalu. Spalvoms buvo naudojami atskiri dažai. Dėl aukštos spalvų kokybės ir raiškos tai taip pat yra labai geras nuotraukų spausdintuvas.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo skiriamoji geba: 6000 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • įrengtas „Wi-Fi“ modulis

7. „HP DeskJet Ink Advantage 5075 All-in-One“ (M2U86C)

 „HP DeskJet Ink Advantage 5075 All-in-One“ (M2U86C)

Kaina: apie 549 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Kai norite sužinoti, kuris nuotraukų spausdintuvas gali juos spausdinti už kokybišką ir žemą kainą, šis daugiafunkcis aparatas suteikia jums tokią galimybę. „HP DeskJet Ink Advantage 5075“ (M2U86C) yra universalus įrenginys, kuriuo galite spausdinti, kopijuoti ir nuskaityti juodus ir spalvotus dokumentus bei kurti nuostabias nuotraukas.

„HP DeskJet Ink Advantage 5075“ yra namų naudojimui skirtas prietaisas, kuris šiuolaikinių HP rašalo kasečių dėka suteikia ryškias nuotraukų spalvas. Didelė spausdinimo skiriamoji geba palaiko jų kokybę, todėl tai yra patikrintas švenčių, vakarėlių nuotraukų spausdinimo modelis. Kai kuriems vartotojams tai yra geriausias nuotraukų spausdintuvas už mažą kainą.

Papildomas šio modelio privalumas yra belaidis ryšys, leidžiantis spausdinti per „Wi-Fi“. Tai taip pat leidžia lengvai spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo raiška: 4800 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • belaidis ryšys

8. „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

 „HP DeskJet 2630 All-in-One“ (V1N03B)

Kaina: apytiksliai 229 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Tai nėra profesionalus nuotraukų spausdintuvas, tačiau jis taip pat puikiai susidoroja su šia užduotimi – „HP DeskJet 2630 All-In-One“ (V1N03B) leidžia spausdinti, nuskaityti ir kopijuoti žemomis kainomis. Tai praktiška įranga, kuri veiks kiekvienuose namuose.

Mūsų nuotraukų spausdintuvų reitinge pateikiamame „HP DeskJet 2630“ (V1N03B) yra aukštos kokybės HP rašalai, leidžiantys išspausdinti iki dvigubai daugiau puslapių. Specialus popieriaus dėklas sumažina popieriaus strigčių riziką. Kompaktiškas korpusas leidžia lengvai tilpti ant bet kurio stalo.

Spaudinių kokybę užtikrina aukštos raiškos ir specialūs dažai, todėl tai yra ir geras pasirinkimas spausdinant nuotraukas namuose. Lengvą valdymą palaiko aiškus valdymo skydelis ant korpuso. Prietaisą galima valdyti belaidžiu būdu – taip pat iš mobiliųjų įrenginių.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo raiška: 4800 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • belaidis spausdinimas

9. „Polaroid Zip“ spausdintuvas baltas (SB3103)

 „Polaroid Zip“ spausdintuvas baltas (SB3103)

Kaina: apie 559 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Šis mūsų spausdintuvų reitinge pateiktas įrenginys yra įdomus pasirinkimas žmonėms, norintiems spausdinti nuotraukas bet kur – išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje. „Polaroid Zip Printer“ yra mažas kišeninis spausdintuvas, leidžiantis akimirksniu atsispausdinti nuotraukas, padarytas mobiliaisiais įrenginiais. Jo nereikia prijungti prie elektros – jame yra baterija, leidžianti vienu įkrovimu atsispausdinti iki 30 nuotraukų.

„Polaroid Zip Printer“ yra momentinis nuotraukų spausdintuvas, palaikantis „Bluetooth“ ir NFC ryšį, kad būtų galima greitai persiųsti nuotraukas – jį labai paprasta naudoti dėka pridedamos programos ir suderinamą su visais „Android“ ir „iOS“ mobiliaisiais įrenginiais.

Spausdinama ant specialaus fotopopieriaus ZINK PAPER – nereikia jokių papildomų rašalų. Atspausdintos nuotraukos atsparios drėgmei, blukimui ir plyšimui.

Svarbiausios savybės:

 • spausdintuvas be rašalų – naudoja specialų popierių
 • prietaiso matmenys: 11,5 x 7,5 x 2 cm
 • spausdinimas iš mobiliųjų prietaisų

10. „Brother InkBenefit Plus“ daugiafunkcis spausdintuvas DCP-T500W

 „Brother InkBenefit Plus DCP-T500W“ viskas viename spausdintuvas

Kaina: apytiksliai 969 PLN
Raskite pigiausią pasiūlymą

Pasak daugelio, tai geriausias nuotraukų spausdintuvas, kuris veiks namuose ir biure – „Brother InkBenefit Plus DCP-T500W viskas viename“ rašalinis spausdintuvas leidžia paruošti spaudinius, kopijuoti ir nuskaityti spalvotai ir nespalvotai. .

„Brother InkBenefit Plus DCP-T500W“ yra jūsų patikimas asistentas atliekant biuro ir namų užduotis. Tai leidžia spausdinti aukštos kokybės dokumentus ir nuotraukas. Jame sumontuota keturių rašalo talpyklų sistema, kurią galima užpildyti rankiniu būdu. Jie yra įrenginio priekyje už skaidrios sienos, todėl galite nuolat kontroliuoti jų lygį. Belaidis ryšys taip pat palengvina naudojimąsi.

Kai nežinote, koks nuotraukų spausdintuvas bus tinkamas naudoti namuose, šis modelis nusipelno ypatingo dėmesio. Tai efektyvu, nebrangu naudoti ir tuo pačiu metu pateikiami labai geros kokybės atspaudai.

Svarbiausios savybės:

 • rašalinis daugiafunkcis įrenginys
 • spausdinimo skiriamoji geba: 6000 × 1200 dpi
 • palaikomi formatai: iki A4
 • belaidis spausdinimas

Kaip išsirinkti geriausią nuotraukų spausdintuvą? Ko ieškoti?

Nors šiandien nuotraukas elektroniniais formatais dažniausiai laikome kompiuteryje, išmaniajame telefone ir planšetiniame kompiuteryje, svarbiausias iš jų reikėtų atspausdinti, kad jos taptų gražiu suvenyru ir dekoracija. Tam pravers geras nuotraukų spausdintuvas, spausdinantis ant aukštos kokybės fotopopieriaus. Kuris nuotraukų spausdintuvas yra geriausias?

Svarbiausios nuotraukų spausdintuvų savybės:

 • Spausdintuvo tipas – geriausi nuotraukų spausdintuvai yra rašaliniai.
 • Papildomos funkcijos – spausdintuvas taip pat gali būti naudojamas kaip skaitytuvas, kopijavimo aparatas, faksas.
 • Spausdinimo raiška – kuo didesnė, nuotraukos bus išsamesnės.
 • Rašalo kokybė – priklauso nuo gamintojo, geriausia rinktis originalius dažus.
 • Spausdinimo greitis – labai svarbus dažnai spausdinant.
 • Rašalo pildymas – ekonomiškiausias variantas yra spausdintuvas su pildymo sistema, kurį valdyti yra pigiau nei įrenginius su keičiamais indais.

Geriausi nuotraukų spausdintuvai – rekomenduojami gamintojai

Spausdinimo įrangą siūlo daugelis gamintojų. Geriausi, be kitų, yra spausdintuvai iš „HP“, „Brother“ ar „Epson“ gamintojų, kurie siūlo platų modelių asortimentą, kuris gali patenkinti net ir reikliausių fotografų lūkesčius.

Jei norite sužinoti, koks yra geriausias nuotraukų spausdintuvas, naudokitės mūsų sąrašu ir palyginkite jų parametrus, kad įsigytumėte tokį, kuris tiks namuose ir profesionaliai. Peržiūrėkite nuotraukų spausdintuvų reitingą 2020/2021 ir išsirinkite sau geriausias nuotraukas darantį įrenginį!