Geriausio termo apatinio trikotažo Pasirinkimas – TOP-9

Geriausi termo apatiniai - 9 geriausi

Šiandien nereikia apsivilkti „šimto drabužių“, kad nesušaltumėte šaltu oru. Lengvi, praktiški ir gražūs termo apatiniai savaime reguliuoja kūno temperatūrą, šalina prakaitą ir suteikia žmogui didžiausią komfortą.

Geriausio termo apatinio trikotažo pasirinkimo kriterijai

Terminio apatinio trikotažo tipas

Kad termo apatinis trikotažas patiktų jo savininkui, reikia juos pasirinkti griežtai pagal paskirtį. Terminis apatinis trikotažas atsitinka:

  • sportas ar drėgmę šalinantis. Jis skirtas aktyviai fizinei veiklai gryname ore.
  • kasdien arba taupant šilumą. Pagrindinė jo funkcija – išlaikyti kūno šilumą, tinka ir neintensyviam fiziniam krūviui.
  • hibridas. Sujungia dviejų ankstesnių tipų savybes, derindamas skirtingų savybių medžiagas.

Pagal kirpimą ir dizainą apatiniai skirstomi į vyriškus, moteriškus ir unisex. Vaikiški termo apatiniai drabužiai išsiskiria: jiems keliami didesni komforto ir šilumos taupymo reikalavimai. Gamintojai, kaip taisyklė, gamina trijų tipų vaikiškus apatinius: pasyviam, pusiau aktyviam ir aktyviam pasivaikščiojimui.

Medžiagos ir sudėtis

Sportiniams termo apatiniams rūbams naudojamos 100% sintetinės medžiagos: jos geriau pašalina drėgmę ir yra patvaresnės. Kasdieniniam skalbimui naudojama medvilnė ir vilna, kurios pasižymi didelėmis šilumą taupančiomis savybėmis, tačiau blogiau pašalina drėgmę ir greičiau susidėvi. Šilčiausi apatiniai yra pasiūti iš merino vilnos, tačiau renkantis 100% vilnonius apatinius reikia pasirūpinti, kad jis nedurtų kūno!

Siekiant pagerinti vartotojų savybes, į termo apatinius dedama šilko ir bambuko pluoštų. Mišrių savybių linas (hibridas) taip pat turi mišrią sudėtį: natūralūs pluoštai plius sintetika skirtingomis proporcijomis, dažniausiai 50/50.

Svarbu: termo apatinis trikotažas – ne šildomas pagalvėlė, o patogus būdas pašalinti iš odos drėgmę ir išlaikyti kūno šilumą. Be „teisingo“ viršutinio drabužio (membraninio kostiumo ir, jei reikia, vilnonio apatinio trikotažo, polartec), termo apatinis trikotažas neveiks taip efektyviai, kaip teigia gamintojas.

Kokybiškų termo apatinių drabužių gamintojai

Renkantis geriausius termo apatinius, turite suprasti, kad negalėsite „iš akies“ įvertinti aukštųjų technologijų buvimo gaminyje. Todėl „Kainų ekspertas“ pataria vietoje nebrangių vienadienių firmų produkcijos pirmenybę teikti jau daug metų rinkoje veikiančiiems ir savo reputaciją vertinantiems žinomiems prekių ženklams. Žymios įmonės Craft, ODLO, X-bionic, Marmot ir kiti siūlo itin platų termo apatinių asortimentą, pasikliaujant sportiniais ir laisvalaikio pasirinkimais: vyriški, moteriški, vaikiški. Populiariausi prekių ženklai: Norvegija (Vokietija) ir Guahoo (Suomija-Kinija) – pasiūlymų galite rasti visai šeimai ir bet kokiai situacijai.

Principas „kuo brangesnis, tuo geriau“ renkantis termo apatinius dažnai veikia, bet ne visada. Nebrangiame segmente yra ir gerų modelių, pavyzdžiui, kasdieniai apatiniai Comazo (Vokietija) ir sportas Brubekas (Lenkija). Tačiau Rusijos gamintojai vis dar neturi kuo pasigirti: pigūs termo apatiniai iš tikrųjų dažniausiai būna įprasti apatiniai, neturintys ypatingų savybių. Vienintelė išimtis yra produktai raudona lapė ir „Lydinys“.

Geriausio termo apatinio trikotažo Pasirinkimas – TOP-9

„Kainų ekspertas“ išrinko 9 populiariausių ir laiko patikrintų prekių ženklų produktus.

vardas

Numatoma komplekto kaina (marškinėliai + apatinės kelnės)

Ypatumai

Įvertinimas, 10 balų skalėje

Craft Active

2100

Patogiausi ir funkcionaliausi sintetiniai termo apatiniai

dešimt

Janus

6000

aukštos kokybės termo apatiniai, pagaminti iš natūralių medžiagų

9.9

Norfinas Nord

3500

puikūs vilnoniai termo apatiniai žvejybai ir medžioklei 9.7

9.8

Joha medvilnė/vilna


3200

geriausias termo apatinis trikotažas vaikams

9.7

Norvegija

5600

populiariausi termo apatiniai

9.6

Brubeck Webster Termo

2900

sportiniai termo apatiniai už kasdienę kainą

9.6

ODLO šilta tendencija

5500

puikus moteriškų termo apatinių pasirinkimas sportui ir laisvalaikiui

9.5

Guahoo

5000

klasikiniai vyriški termo apatiniai kasdienai

9.4

Comazo

1500

geras biudžetinis termo apatinis trikotažas

9.2

Pažvelkime atidžiau į kiekvieną pasirinktą modelį.

1.Craft Active
patogiausia ir…