Geriausios indaplovės

Individualių indaplovių 45 cm Sąrašas – pigiausios 45 cm indaplovės 2021 m

Jūs neturite per daug vietos savo virtuvėje? Jums nereikia skalbti rankomis! Pagalvokite apie 45 cm pločio indaplovės įrengimą, kuri gerai veiks net mažiausiame interjere. Kuo turėtų pasižymėti geriausia stovinti 45 cm pločio indaplovė, kad būtų užtikrintas efektyvus ir ekonomiškas plovimas? Tokia gera indaplovė visai nesiejama su didele kaina. Peržiūrėkite mūsų 2021 m. 45 cm pločio indaplovių sąrašą ir pasirinkite tą, kuri visiškai atitiks jūsų reikalavimus!

Geriausių 45 cm stovinčių indaplovių aprašymas

1. „Bosch SPS66TI01E“

 „Bosch SPS66TI01E“

 

Geroje „Bosch SPS66TI01E“ indaplovėje naudojami sumanūs sprendimai vandens ir energijos taupymui.

Jame naudojama „ActiveWater“ technologija, kuri sumažina vandens ir energijos suvartojimą efektyvesniu vandens srautu. Papildomas santaupas suteikia „AquaSensor“ pakrovimo ir vandens jutiklis. Energiją taupantis ceolito džiovinimas užtikrina maksimalų efektyvumą – jame naudojami specialūs mineralai, kurie sugeria drėgmę ir išskiria energiją šilumos pavidalu. Šiame modelyje yra dvi purškimo rankos.

Šiame modelyje taip pat naudojama „MachineCare“ programa, kuri papildomai prižiūri indaplovę ir prailgina jos tarnavimo laiką, efektyviai pašalindama joje susikaupusius riebalų ir kalcio užteršimus. Kiti privalumai yra šie: LED vidinis apšvietimas „EmotionLight“, lengvai reguliuojami „VarioFlex Pro“ krepšeliai, „Vario3“ stalčius stalo įrankiams ir mažesniems indams, „RackMatic“ viršutinio krepšelio reguliavimo sistema, taip pat „AquaStop“ funkcija apsaugai nuo potvynių, „Hygiene Plus“ funkcija indų dezinfekavimui, atidėtas paleidimas. „Bosch“ taip pat siūlo 10 metų nerūdijimo garantiją.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 9,7 l
 • Vietų skaičius: 10
 • Triukšmo lygis: 43 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

2. „Siemens“ SR256I00TE

 „Siemens SR256I00TE“

 

Jei nežinote, kurią 45 cm indaplovę pasirinkti, „Siemens SR256I00TE“ modelį taip pat rasite mūsų interneto svetainėje esančiame reitinge. Tai modernus prietaisas, skirtas vartotojams, norintiems sutaupyti, ilgaamžiškai ir patogiai naudoti.

„Siemens“ indų plovimo mašina „SR256I00TE“ yra modelis su dvigubomis rankenomis „duoPower“ ir daugybe programų, iš kurių galima rinktis, įskaitant praktiškas automatines programas, kurios pagal „aquaSensor“ jutiklį automatiškai reguliuoja efektyviam plovimui reikalingą vandens kiekį. „VarioSpeed ​​Plus“ funkcija dar labiau sutrumpina prietaiso veikimo laiką.

Pateiktoje indaplovėje naudojama visa eilė modernių sprendimų, įskaitant, be kita ko, funkcinę vidinę įrangą, t. Y. „VarioFlex Pro“ krepšelius su plačiu reguliavimu, viršutinio „rackMatic“ krepšio ir stalčiaus „vario3 Pro“ kėlimą ir nuleidimą. Jame taip pat yra dozavimo asistentas, apsauga nuo mašinos priežiūros, „emotionLight“ salono apšvietimas, paleidimo atidėjimas, apsauga nuo išsiliejimo, papildomos stiklo programos ir tylioji programa nakčiai. Gamintojas suteikia 10 metų garantiją nuo rūdžių.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 9,5 l
 • Vietų skaičius: 10
 • Triukšmo lygis: 44 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

3. BEKO DFS05013S

 BEKO DFS05013S

 

Ši pigi ir gera indaplovė, kuri pateikiama mūsų stovinčių 45 cm pločio indaplovių reitinge, veiks bet kuriame mažame interjere. Jis siūlo didelį skalbimo ir džiovinimo efektyvumą bei platų praktinių sprendimų spektrą.

„Beko DFS05013S“ indaplovė yra energiją taupantis modelis, turintis 5 praktiškas skalbimo programas. Tai apima unikalią „Quick & Shine“ programą, užtikrinančią švarius ir sausus patiekalus tik per 58 minutes ir A energinės klasės. Pusės apkrovos funkcija leidžia ekonomiškai plauti mažesnius krovinius – indus galima dėti tiek į viršutinį, tiek į apatinį krepšį. „Mini 30“ programa yra atsakinga už lengvai suteptų indų plovimą, kuris užtrunka tik 30 minučių.

Pateiktame modelyje taip pat yra reguliuojamos plokščių atramos, kurios krepšelyje suteikia daugiau vietos, pavyzdžiui, puodams ir keptuvėms. Jis taip pat turi uždelsto paleidimo funkciją ir „Water Safe“ sistemą, apsaugančią nuo vandens nuotėkio ir virtuvės užtvindymo.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 10,5 l
 • Vietų skaičius: 10
 • Triukšmo lygis: 49 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

4. „Bosch SPS25CI03E“

 „Bosch SPS25CI03E“

 

„Bosch SPS25CI03E“ yra gera, pigi indaplovė, kurioje derinama aukšta kokybė ir platus funkcionalumas. Dėl mažo 45 cm pločio jis puikiai tinka mažoje virtuvėje.

„Bosch SPS25CI03E“ indaplovėje naudojama „ActiveWater“ technologija, žinoma iš prekės ženklo prietaisų, ir joje yra įkrovos jutiklis ir „AquaSensor“ vandens jutiklis, leidžiantis efektyviai naudoti vandenį, siekiant sumažinti jo suvartojimą ir sumažinti energijos suvartojimą. Taip pat greitesniam plovimui naudojama „DualPower“ sistema, susidedanti iš dviejų rankų po viršutiniu krepšiu ir „VarioSpeed ​​Plus“.

Pristatomas modelis taip pat siūlo: „VarioFlex“ krepšelių sistemą, kad būtų lengviau išnaudoti jų erdvę, „Dosing Assistant“, kad būtų lengviau ištirpinti tabletes, „AquaStop“ funkciją, apsaugančią nuo nuotėkio, papildomas programas, įskaitant apsaugą nuo stiklo, paleidimo atidėjimo funkciją, „AntiFinger Print“ apsaugą nuo pirštų atspaudų. Gamintojas suteikia 10 metų rūdžių garantiją.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 8,5 l
 • Vietų skaičius: 9
 • Triukšmo lygis: 46 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

5. INDESIT DSFE 1B10 S

 INDESIT DSFE 1B10 S

 

Tai dar viena pigi reitingo indaplovė, kuri labai gerai veiks mažoje virtuvėje. Tai prietaisas, kuriame derinamas didelis efektyvumas ir energiją taupantis skalbimas. Maža kaina ir parametrai reiškia, kad ji dažnai rekomenduojama kaip gerai pastatoma indaplovė, kurios plotis yra 45 cm.

Indų plovimo mašina „Indesit DSFE 1B10 S“ yra prietaisas, siūlantis platų programų asortimentą – iki 10 skirtingų nustatymų, įskaitant intensyvią programą su 65 laipsnių temperatūra, greitą programą ir ekologišką programą, todėl jas galite pritaikyti patys. Ši indų plovimo mašina taip pat siūlo pusės apkrovos funkciją, todėl ekonomiškai galite plauti ir mažiau indų – kiekviename krepšelyje galite juos išdėstyti bet kokia konfigūracija.

Pateiktame modelyje yra reguliuojamas viršutinis krepšelis, todėl jį galite pritaikyti pagal apkrovos dydį. Vėlavimo funkcija leidžia indaplovę įjungti vėliau, pavyzdžiui, nakties metu.

 • Energijos klasė: A ++
 • Vandens suvartojimas per ciklą: 11,5 l
 • Vietų skaičius: 10
 • Triukšmo lygis: 51 dB
 • Spalva: sidabro spalvos

Į kokius parametrus turėtumėte atkreipti dėmesį perkant mažą, atskirai stovinčią, 45 cm pločio indaplovę?

Jūs nežinote, kuri indaplovė bus geriausia, kai virtuvėje nebus daug vietos? Verta pasirinkti siaurą modelį, kuris gali tilpti praktiškai į bet kokius virtuvės baldus. 45 cm pločio indaplovės puikiai tinka mažoms virtuvėms ir virtuvėlėms ir yra rekomenduojamos 2–3 žmonėms. Tokia gera indų plovimo mašina yra puikus pasirinkimas – tai taupo laiką ir suteikia kasdienio komforto, net nereikia plauti indų rankomis!

Norėdami sumontuoti indaplovę, nereikia turėti individualaus dydžio virtuvės baldų. Jums tereikia laisvai stovinčio modelio, kuris tinka standartiniams baldų matmenims. Paprasčiausiai galite jį pastatyti po stalviršiu šalia spintelių.

Parduotuvėse galite rasti įvairių 45 cm pločio indaplovių. Kuri indaplovė bus geriausia? Norėdami pasirinkti gerą modelį, peržiūrėkite mūsų pirkimo vadovą, kuriame pateikiami tikslūs parametrai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį.

Perkant tinkamą indaplovę, verta atkreipti dėmesį į šiuos parametrus:

Energijos klasė – apibrėžia energijos suvartojimą ir išreiškiama klasės pavidalu. Geriausios energijos klasės yra A + ir A ++. Pirkdami tokią indaplovę galite būti tikri, kad ji nesuvartos daug elektros energijos, taigi bus pigu kasdien.

Skalbimo ir džiovinimo efektyvumo klasė – išreiškiama skalėje nuo A, t. Y. Geriausio, iki G, t. Y. Blogiausio efektyvumo. Kuo aukštesnė skalbimo ir džiovinimo klasė, tuo geriau indų plovimo mašina gali susidoroti su savo užduotimi.

Vandens suvartojimas per ciklą – parodo, kiek vandens prietaisas sunaudos skalbimo metu. Per metus net maži skirtumai gali padėti sutaupyti.

Indų rinkinių skaičius – mažose 45 cm pločio indaplovėse paprastai tilps 9–10 indų rinkinių, t. Y. Rinkiniai, susidedantys iš mažos, didelės ir gilios lėkštės, stalo įrankių ir puodelių ar puodelių ir taurių.

Įrenginių krepšeliai – indaplovėse standartiškai yra du krepšeliai, tačiau pasirinktuose modeliuose taip pat yra papildomas krepšelis stalo įrankiams ir mažesniems indams. Reguliuojami krepšeliai, nuleistos indų šukos padeda pritaikyti interjerą prie išplautų indų.

Triukšmas – gera indų plovimo mašina turėtų būti tyli, todėl kuo mažiau bus dB, t. Y. Decibelų, tuo geriau bus perkama. Tai labai svarbu, ypač kai indaplovę ketinama pastatyti virtuvėlėje.

Automatinės programos – aukštos klasės indaplovės jas turi, kurios daugelio jutiklių dėka savarankiškai pasirenka vandens kiekį, temperatūrą ir prietaiso galią, kad būtų užtikrintas efektyvus, bet ir ekonomiškas plovimas.

Standartinės programos – įvairios programos leidžia rankiniu būdu reguliuoti skalbimo parametrus. Pirmiausia verta atkreipti dėmesį į trumpiausios programos trukmę.

Pusė indų plovimo mašinos apkrovos arba plovimo zona – tai funkcija, skirta plauti mažiau indų. „Pusės apkrovos“ programa suteikia galimybę sudėti indus kiekvienoje lentynoje ir sunaudoja mažiau vandens, o zoninė programa leidžia pasirinkti indų lentyną.

Uždelstas paleidimas – tai labai praktiška funkcija, kurios dėka indų plovimo mašiną galima paleisti kitu laiku, pavyzdžiui, kai prasideda pigesnis elektros tarifas.

Apsauginis vožtuvas, apsaugantis nuo potvynio – nustato nuotėkius ir nedelsdamas nutraukia bet kokį tolesnį vandens tiekimą, kad išvengtų virtuvės užtvindymo. Dažniausiai naudojamos specialios plūdės, kurios įjungia potvynio jutiklį, kai atsiranda nuotėkis.

Papildomos galimybės – geroje ir pigioje 45 cm pločio indaplovėje taip pat gali būti įrengtos praktiškos papildomos funkcijos, pavyzdžiui: salono apšvietimas, Dozavimo padėjėjas, leidžiantis lengvai išdalinti tabletes, apsauga nuo pirštų atspaudų.

Geros mažos, atskirai stovinčios, 45 cm pločio indaplovės – patikimų firmų

Kokią indaplovę turėčiau rinktis? Parduodamas platus modelių asortimentas, įskaitant populiarius prekės ženklus „Siemens“, „Bosch“, „Indesit“, „Beko“, „Amica“, „Whirlpool“.

Šie gamintojai taip pat siūlo siauras 45 cm pločio indaploves, kurios puikiai tiks mažoje virtuvėje. Gera indaplovė nebūtinai turi būti labai brangi. Pigus taip pat gali pasiūlyti efektyvų ir energiją taupantį indų plovimą, todėl nereikia mokėti daug už tokį virtuvės pagalbininką.

Kokia yra geriausia 45 cm pločio stovinti indaplovė? Mūsų reitinge yra daugybė modelių, skirtų žmonėms, norintiems pagaliau pamiršti apie keblų indų plovimą savo virtuvėje. Patikrinkite svarbiausius jų parametrus, palyginkite juos tarpusavyje, o rasti tinkamą modelį bus dar lengviau.

Peržiūrėkite mūsų 45 cm pločio atskirų indaplovių sąrašą ir patikrinkite, kurią indaplovę verta pirkti 2021 m.!