Geriausios kavos pupelės 2021 m

Kava, nors ir tapo plačiai prieinama, vis dar laikoma prabangos gaminiu, brangiausi stimuliuojančio gėrimo puodeliai gali kainuoti kelis šimtus zlotų. Kiekvienas žmogus turi skirtingą kavos skonį, tačiau yra svarbių visiems savybių, tokių kaip skonis ir aromatas. Rinkoje gausu įvairių pasiūlymų, siūlančių skirtingų lygių skrudinimo kavas, skirtingą kofeino dozę ir kitokį kavos pupelių mišinį. Taigi, kaip išsirinkti gerą kavą? Savo vadove patariame, ko ieškoti norint nusipirkti skanios kavos. Siekdami palengvinti pasirinkimą, mes taip pat paruošėme geriausių kavos pupelių kavos aparatams ir malūnėliams reitingą, vadovaudamiesi ekspertų nuomone ir pardavėjų kaina.

TOP 10 sąrašas: geriausios kavos pupelės

Geriausia kava espreso kavos virimo aparatui

Daugumoje kavos aparatų siūloma naudoti pupelių arba maltą kavą. Kavos pupelės, ką tik sumaltos aparato, sukuria puikų aromatinį gėrimą. Jie geriausiai tinka kavai virti aparate Nearomatizuotos kavos pupelės ir tie, kurie nėra stipriai skrudinti. Dirbtinio skonio kava yra riebi ir gali sugadinti mašinoje esančią malūnėlę. Geriausias kavos aromatas gali būti gaunamas tik iš šviežiai skrudintų pupelių, o tai reiškia, kad nusipirkus kavos jos yra atlaikyti geriausius aromatus. Kava išlaiko turtingiausią aromatą iki 30 dienų po skrudinimo. Žemiau rasite mūsų originalų kavos pupelių reitingą, kurio dėka išsirinksite aromatinę kavą už puikią kainą.

Geriausios kavos pupelės espreso kavos aparatui

Espresso kavos aparate virtų kavos pupelių skonio kokybė daugiausia priklauso nuo kavos pupelių ir vandens kokybės. Netinkama mašinos konfigūracija gali neišgauti net geriausių kavos pupelių skonio. Kokybė, malimo medžiagos tipas kavos malūnėlis kaip ir daro įtaką šviežiai maltos kavos struktūrai vandens kokybėkuris kaitinamas verdant aromatinę kavą. Tai turi įtakos kavos skoniui kavos pupelių perdirbimasTodėl verta perskaityti šiuos patarimus, ką pasirinkti kavą, į ką atkreipti dėmesį? Siekdami palengvinti pasirinkimą, mes, atsižvelgdami į ekspertų savybes ir nuomones, parengėme kavos pupelių reitingą automatiniam kavos aparatui, kurį galima rasti vidaus rinkoje.

Geriausios kavos pupelės sąrašas 2021 m. balandžio mėn

Taip pat patikrinkite geriausių kavos aparatų sąrašas

Mes paruošėme aukščiau pateiktą kavos pupelių reitingą, remdamiesi ekspertų nuomonėmis – baristomis, kainomis ir vartotojų nuomonėmis. Be to, mes palaikėme kavos pupelių reitingą remdamiesi savo patirtimi ir tuo, kokią kavą rekomenduojate ne tik forume, bet ir „barista“ svetainėse. Jei jus domina geros kavos pupelės, aukščiau pateiktas sąrašas tikrai padės jums pasirinkti teisingai. Pasitikėkite ekspertais, užimkite įrodytą reitingą.

Kokios yra geriausios kavos pupelės pasaulyje?

Geriausios kavos pupelės pasaulyje

Geriausia kava yra ne ta, kuri kainuoja nemažą sumą, bet ta, kuriai buvo suteiktas specialus titulas SCAA (Amerikos specialiosios kavos asociacija), kurią apdovanoja pasaulio ekspertų komanda, veikianti nuo 1960-ųjų pabaigos.

SPECIALI KAVA – tai kokybės ženklas, suteikiamas kavai, kuri pasiekė bent 80/100 balų, tik 5% kavų visame pasaulyje turi šį kokybės simbolį.

Vertinama kava turi būti natūrali. Pramoniniai augalai, kuriuose dirbtinės trąšos naudojamos masinei gamybai, toli gražu nepasiekia kokybės antspaudo. Įdomu tai, kad net ir sunkaus derliaus nuėmimo mašinų naudojimas gali pakeisti kavos skonį. Kad kava būtų paženklinta etikete „Speciali kava“, Kiekvienas procesas, įskaitant deginimą, turi būti natūralus.

Puikumo taurė – tai skiriamasis kavų ženklas, pasiekiantis kokybės lygį 86/100, tai tikri skanumynai.

Kaip iš aparato išvirti skanią kavą?

 1. Pakeiskite vandenį inde prieš verdant kavą, mašinai rekomenduojama naudoti filtruotą vandenį.
 2. Nuvalykite kavos aparato vidų iš likusių kavos likučių, indas kavos žiedams ir presas.
 3. Sureguliuokite pupelių malimo laipsnį atsižvelgiant į kavos rūšį, geriausia malti kavą geriausiais nustatymais.
 4. Nustatykite temperatūrą kaitinti vandenį iki aukšto lygio, ypač kavos rūšių mišiniams. 100% „Arabica“ kavą galima išvirti net esant vidutinei temperatūrai.
 5. Nustatykite kavos stiprumą, t. y. sumaltų pupelių kiekis, kuris bus užvirintas, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.

Kokias kavos pupeles turėčiau rinktis? Kaip atpažinti kavos pupeles?

Rinkoje yra daug kavos pupelių gamintojų, tačiau, be kavos skrudinimo technologijos, ne mažiau svarbi yra ir verdant naudojamų pupelių įvairovė. Daugiausiai galite skaityti ant kavos pakuočių populiarios kavos rūšyspavyzdžiui, „Ababica“, „Robusta“, „Liberika“ ir kt. Kuo skiriasi kavos rūšys? Mes atsakome žemiau:

Arabika – Kavos pupelės yra plokščios, su „S“ formos grioveliu, kuris nėra labai atsparus ligoms, kavos skonis šiek tiek rūgštus, šiek tiek šokoladinio poskonio. Iš arabikos pupelių paruošta kava yra subtilaus skonio ir joje yra 0,9–1,4% kofeino.

Robusta – Pupelės yra mažesnės nei „Arabica“, su tiesiu grioveliu, jos yra labai atsparios ligoms, „Robusta“ pupelėmis verdama kava turi ryškų aštrų skonį, joje yra 1,8–4% kofeino. Paruoštai 100% Robusta pupelių kavai būdingos tamsios, karčios putos.

Mūsų reitinge galite rasti kiekvieną iš aukščiau išvardytų kavos pupelių rūšių. Mūsų paruoštas kavos pupelių reitingą palaikė baristų žinios ir vartotojų nuomonė. Pažiūrėkite, kurios kavos pupelės yra geriausios ir kurių neverta pirkti.

Geriausia latte macchiato kava

Kurios kavos pupelės yra geriausios?

Puikus latte macchiato turi tris gerai matomus sluoksnius, tai yra švelnesnė kavos rūšis dėl didelio putoto pieno kiekio. Pienas ir kava vaidina pagrindinį vaidmenį latte. Švelnus skonis Latte vertins kavos žinovai, pienas sušvelnina aštrumą ir aštrų kavos aromatą, paliekant šiek tiek juntamą poskonį. Dėl šios priežasties espresso, paruoštas su išraiškingu pupelių skoniu, pilamas į putotą pieną. Jie yra tobuli natūralaus poskonio kavos pupelės pikantiška nata, citrusiniai vaisiai ar šokoladas.

Geriausias „Latte Macchiato“ receptas:

 • 1 porcija espresso – 30 ml arba kavos antpilas – 50 ml.
 • Riebus pienas – mažiausiai 3,2%.
 • Kvapieji priedai – cukrus, drožlės, medus, kakava, šokoladas, migdolų drožlės ar riešutai.

Pirmiausia turėtumėte paruošti kavos ar espresso pagal minėtas proporcijas. Pienas, pašildytas iki 50/60 ° C, turi būti putojamas taip, kad gautųsi putų ir pieno sluoksnis. Putodamas galite pridėti skonio priedai, latte patiekiamas aukštose taurėse, todėl mes jį pilame putotas pienas į pasirinktą taurę ir užpilkite espresso arba užvirkite porciją. Pylimo technika priklauso nuo praktikos ir patirties. Pirmiausia supilkite kavą į stiklinę su pienu iš šono, jei į apatinę stiklinę pilsite skonio sirupą, gauname ketvirtą sluoksnį. Labiau patyrusiems žmonėms rekomenduojame kavą užpilti ant šaukšto, jei ruošiame kavą automatiniame kavos aparate, tai daugumą iš mūsų gamins aparatas. Viršuje galite pabarstyti drožlių, migdolų drožlių, kakavos ar kitų lengvų priedų.

Geriausias espresso

Espresso yra žinomas visame pasaulyje ir gaminamas iš tamsių skrudintų pupelių. Geriausia kava paruošti espresso yra Arabica ir Robusta rūšių mišinys. Rekomenduojama vartoti 30-50% arabikos, o likusią dalį reikia užpildyti Robusta. Espresso yra gaminamas per smulkiai sumaltą ir sutankintą kavą praleidžiant 25–35 ml vandens aukštu slėgiu (8,5–9,5 baro). Espresso, priklausomai nuo kavos rūšies, gali turėti iki 10 kartų daugiau kofeino (212 mg), palyginti su tradiciškai išvirta kava. Stipriausias espresso Jis gaminamas iš „Robusta“ pupelių, kurios, palyginti su „Arabica“, turi dvigubai daugiau kofeino, tačiau yra labai aštrios, todėl tinka tešlai, pvz., Tiramisui. Puiki kompozicija virti espresso Jis gaunamas iš ką tik tamsiai iškepto „Robusta“ ir „Arabica“ mišinio, suteikiančio galimybę pajusti šokolado, tabako ir deginto cukraus natas. Svarbūs dalykai renkantis kavą espreso ruošimui:

 • ženklas vienos kilmės dėka pastebimos šokolado, karamelės, riešutų ir džiovintų vaisių užuominos leis paruošti ne tik skanų espresso, bet ir latte.
 • Patikrinkite, ar aparate galite naudoti visų rūšių kavą.
 • Espresso kavai geriau perdirbti kavą natūraliu būdu (pažymėta ant pakuotės – „naturals“), nei pupelėms, perdirbtoms naudojant „plauti“ ir „visiškai nuplauti“ metodus. Natūralus kavos apdorojimas palieka daugiau natūralaus kavos vyšnios saldumo.
 • Kavos mišiniai, skirti espresso ruošimui, puikiai tinka gaminti klasikinę kavą su pienu.
Kuri kava geriausiai tinka ledinei kavai?

Geriausia šalta kava

Šalto vandens kava, nors ir smulkiai sumalta, neišleis norimo aromato, todėl yra keli būdai – ledinės kavos receptai. Žemyn klasikinis espresas galime pridėti skonio ledų arba paprasto ledo, viską sumaišydami purtyklėje arba sumaldami kubelius maišytuve. Toks šalta kava yra deserto ir kavos gėrimo derinys. Kava patiekiama šalta jis puikiai tinka vasaros ir atostogų karštinei, puikiai gaivina ir puikiai tinka su plakta grietinėle, karamele, riešutais, kokoso drožlėmis, fudge, šokoladu, džiovintais vaisiais, ledais ir kitais priedais.

Geriausia kava dovanai

Kava visada buvo laikoma prabangos gaminiu, taip yra ir šiandien galima dovanoti skanias kavos pupeles. Jei jie mums žinomi skonio pageidavimus dovaną gaunantį asmenį, tada mes galime lengvai pasirinkti kavos pupeles, jei gavėjas turės malūnėlį ar kavos aparatą. Dovanų gauti mėgsta visi, nepriklausomai nuo amžiaus, gera kava tinka ne tik kaip dovana, bet ir kaip padėkos ar atpirkimo forma. Jei nežinote kito žmogaus mėgstamų skonių, tuomet verta pirkti vidutinių parametrų kavą – rūšių mišinį, kuris leis jums suderinti skonio nuostatas. Tai saugus pirkimas, tačiau geras sprendimas taip pat yra kelių rūšių kavų puokštė, kad dovaną gaunantis asmuo galėtų rasti savo mėgstamą …