Geriausių 2020–2023 m. 4K televizorių Pasirinkimas

Šiuolaikiniai televizoriai turi keletą archyvinių parametrų, tarp kurių vienas aktualiausių ir galbūt svarbiausių yra ekrano raiška. Ir jei visai neseniai rinkoje karaliavo Full HD televizoriai, tai dabar Ultra HD, arba 4K versijos, tvirtai užėmė deramą vietą ant populiarumo pjedestalo.

Žiūrėti originalius filmus, vaizdo įrašus per You Tube itin didelės raiškos formatu – tikras malonumas. Net ribotas turinio kiekis ir transliavimas 4K nėra rimta problema, nes pirmaujantys televizorių gamintojai savo įrenginiams suteikia tokią būtiną funkciją kaip UHD didinimas, kitaip tariant, mastelio keitimas.

Na, o kaip nepagausi savęs, kad nori gauti visiškai naują, gražų ir daugiafunkcį televizorių su puikiu 4K ekranu? Taigi, siekiant išvengti nereikalingų sunkumų renkantis, siūlome susipažinti su mūsų naujuoju geriausių šios „veislės“ atstovų reitingu.

Populiariausi 4K televizorių gamintojai

Pietų Korėjos prekės ženklų gaminiai rinkoje pristatomi ir plačiausiai reklamuojami masiškiausiai. Samsung ir LG. Nenuostabu, kad jų televizoriai surenkami Rusijos Federacijos teritorijoje. Ši „saldi pora“ rimtai konkuruoja tarpusavyje, taip pat gamindama įvairių tipų ekranus (VA, IPS ir OLED). Kiekvienas iš jų svariai prisidėjo prie išmaniosios TV technologijos kūrimo ir reklamuoja savo „išmaniųjų“ sistemų versijas, kurios turi savo ištikimų gerbėjų armijas. Abiejų prekių ženklų televizoriai visada yra populiarumo viršūnėse, neatsitiktinai mūsų geriausių 4k televizorių reitinge jiems atiteko „liūto dalis“ nominacijų.

Visiškai atsispirti „korėjiečių“ dominavimui gali tik didinga japonų kompanija Sony. Beveik visų jo modelių „arkliukas“ yra visada puikus spalvų atkūrimo realizmas, aukštos kokybės Europos ar Malaizijos surinkimas. Biudžetinės versijos yra išmanesnės „Linux“ OS, rimtesnės vidutinės klasės ir aukščiausios klasės įrenginiai „Android“. Yra įdomių TV variantų Panasonictik čia su Smart funkcionalumu kažkaip jau seniai nesiseka.

Biudžetiniame segmente išsiskiria televizoriai Philips, TCL, BBK, Hyundai. Prekiniai ženklai JVC, Toshiba dabar nėra japonų, priklauso Kinijos ir Turkijos įmonėms. Iš principo galima rimtai svarstyti apie pirkimą, bet prasminga, jei pinigų visai nepakanka arba gaila. Prisimeni garsųjį posakį? Jei norite sumažinti nusivylimo riziką, geriau pažiūrėkite į geriausių šio reitingo modelių sąrašą. Ir tu būsi laimingas!

Geriausių 2023 m. 4K televizorių Pasirinkimas – 15 geriausių

Kokį 4K televizorių geriausia pirkti?

Paprasčiausias būdas – sutelkti dėmesį į pirkiniui suplanuotą biudžetą. Pradinės 6–7 serijos skirtos pakeisti „Full HD“ televizorių, iš esmės atkartoja jų funkcijas, kainuoja šiek tiek daugiau, bet rodo keturis kartus aiškesnius. Vidurinė klasė tam tikra prasme yra aukščiausios klasės masė masėms. Tokie televizoriai jau pastebimai įdomesni technologine prasme, aparatūra galingesnė. Tačiau kaina yra rimtesnė. Evoliucijos viršūnėje yra flagmanai ar panašūs įrenginiai, kurie yra savotiškas vieno ar kito gamintojo pasiekimų pavyzdys. Gaila, kad jis prieinamas ne visiems.

Apibendrinant

Rinkdamiesi geriausią televizoriaus modelį parduotuvėje, nedvejodami būkite kruopštūs. Patartina peržiūrėti visą specifikaciją, išsiaiškinti, ar visi garso ir vaizdo formatai yra įskaitomi (su tai darosi vis sunkiau), įvertinti vaizdą iš skirtingų kampų, atskirais režimais. Juk net 4K raiška toli gražu ne visada yra puikios vaizdo kokybės garantija, jei dar kažkas įsivėlė.

Laimingo apsipirkimo!