Geriausių 2020 m. skraidančių lentų Pasirinkimas

Žvelgdami į modernų, stilingą prietaisą, vadinamą giroskopiniu paspirtuku, galime drąsiai teigti, kad svajonės apie skraidančią riedlentę iš populiaraus 1989 metų filmo „Atgal į ateitį 2“ vis dėlto sugebėjo išsipildyti, nors ir su tam tikra pataisa. Mūsų reitinge pateikiamos geriausios 2020 metų skraidančios lentos vaikams ir suaugusiems.

Taip, hoverboard neskraido, tačiau manevringumas, greitis, lengvumas, ekologiškumas ir futuristinis dizainas padarė jį išties fantastišku įrenginiu. Geras giroskopas, dar žinomas kaip giroboard, arba mini segway, arba smartway, yra ir malonumas, ir malonus laiko praleidimas, ir lengvas sportinis krūvis, ir pasivažinėjimas gryname ore, ir smagus susitikimas su draugais, ir įvaizdis. , ir tūkstančiai kniedytų žvilgsnių. Jį lengva valdyti – susidoroti gali net vaikas, mokymosi procesas intuityvus. Integruota stabilizavimo sistema apsaugos jus nuo kritimo.

Giroskopų modelių pasirinkimas yra gana didelis. Pagrindinės techninės charakteristikos, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį perkant, yra elektros variklio galia, akumuliatoriaus talpa, greitis ir kelionės diapazonas. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp skirtingų girolentų modelių yra ratų dydis, kuris galiausiai turi įtakos judėjimo greičiui, gebėjimui įveikti visas šalis ir keliamąją galią.

Kurios firmos giroskopai geresni?

Kaip ir daugelyje kitų sričių, kur kalbama apie tam tikrą įrenginį „baterija plius elektronika ir varikliai“ (imkime tuos pačius keturračius), kalbant apie giroskopinius paspirtukus, vienaračius ir kitus panašius, „Kinija lenkia kitus“: net formaliai. , Amerikos kompaniją „SoloWheel“ įkūrė vietinis Pekinas, o „visiškai“ „American Segway, Inc.“ jau penkerius metus priklauso Kinijos kompanijai „Ninebot“ (dukterinė „Xiaomi“ įmonė). Taigi čia užrašas Pagaminta Kinijoje neturėtų gąsdinti renkantis: kitas reikalas, kad čia, paprastai kinų kalba, yra „kompanija“, „sėkmingos įmonės kopijos“, „prasti klastotės įmonei“ (taip, „ Kinijos gaminių padirbiniai“) ir „kas tai yra?“. Taigi šiandien mes pabandysime suprasti visą šią Kinijos įmonių įvairovę, kuriose Rusijos perpardavėjai su savo prekės ženklais, užsisakantys skraidinimo lentas pagal savo prekės ženklą, visi toje pačioje Kinijoje, dar labiau padidina painiavą.

Geriausių 2020 m. skraidančių lentų Pasirinkimas

Kokią lentą geriausia pirkti?

Taigi, hoverboard iš esmės yra rėmas, du variklio ratai, valdiklis ir baterija. Eikime eilės tvarka.

Nesvarbu, kiek jie nurodo stulpelyje „maksimali apkrova“, rėmeliai bet kokia skraidančios lentos silpnoji vieta yra centrinis vyris. Ir kadangi, norint pasiekti priimtiną svorį, visų be išimties giroskopinių paspirtukų rėmai yra liejami iš lengvojo lydinio, o siluminai iš aliuminio lydinių – pigiau ir lengviau (vargu ar rasite modelio su ergal ar duraliuminiu rėmas), čia yra paslėpta pirmoji „butelio kaklelis“: sulaužyti galite naudoti bet kurią oro lentą, tačiau kai kurie tai daro lengviau ir dažniau nei kiti. Reikėtų atkreipti dėmesį bent į tuos modelius, kurių rėmą, tokiu atveju, galite įsigyti internetinėse parduotuvėse.

Variklio ratams pagrindinis parametras yra galia. Tai nėra tiesiogiai susiję su greičiu – „kilometrai per valandą“ bet kokiu atveju yra programiškai ribojami, tiesiog galingesnis skraidyklės lenta kils lengviau ir stabilizuosis be didelių perkrovų. Taigi čia yra gera taisyklė – „akcija į kišenę netraukia“.

Valdiklis tiesiogiai nulemia skraidančios lentos „charakterį“ – kaip ji bus valdoma, kaip gerai seksis stabilizavimas. Apskritai galime rekomenduoti modelius su Tao Tao plokštėmis – jų patikimumas neblogas, plius nustatymų iš išmaniojo telefono galimybė. Pigus „noname“ gali pasirodyti kaip kiaulė kišenėje – ir, atsižvelgiant į prie jo prijungtų ličio jonų akumuliatorių komplektą, galintį tiekti didelę srovę, taupyti čia neverta. Vienas dalykas, kai perdega variklį valdantis maitinimo mygtukas – taip, nemalonu ir nelabai (tiesiogine prasme), bet ir ne mirtinai kvepia. Tačiau gedimas, kai srovė į variklio apviją pradeda tekėti nuolat, nepriklausomai nuo valdymo signalo, yra kupinas jau užsiliepsnojusių laidų ir akumuliatoriaus perkaitimo, kurio ličio jonų baterijos visiškai nemėgsta. Taigi geriau pagal savo biudžetą imti kažką su girgždančiu plastiku ar silpnesniais varikliais, bet su patikima lenta.

Baterija skraidančiose lentose tai tradiciškai yra 18650 elementų mazgas, kurio niekur nepamatysi (iki Teslos). Čia viskas paprasta: daugiau talpos – daugiau galios rezervo (bet vėliau ir ilgesnis įkrovimas), o surinkimas ant firminių elementų (dažniausiai Samsung) yra geresnis nei kinų „ne …