Geriausių 2020 m. skustuvų Pasirinkimas

Švarus, išpuoselėtas veidas tradiciškai yra modernaus žmogaus tvarkingumo, garbingumo ženklas, o kai kuriose tarnybose ir organizacijose tai tiesiogiai nurodo griežtas aprangos kodas. Netgi principingi barzdoti vyrai dažnai nešioja visai ne didelio masto „kastuvus“ ir ne mažiau nei „glotnaus“ stiliaus šalininkai turi pašalinti perteklinę augmeniją.

Populiariausias efektyvaus ir patogaus šlapio skutimo atributas yra rankinės mašinos. Vien siekiant nustatyti geriausius šios klasės asmeninės higienos reikmenų atstovus, buvo sukurtas mūsų skustuvų reitingas. O kad būtų lengviau orientuotis, konkurso dalyvių sąrašas suskirstytas į kelias atitinkamas kategorijas.

Skustuvų rūšys

Jų nėra tiek daug:

Vienkartiniai

Nebrangūs skustuvai, kuriems nereikia keisti peiliukų. Geras pasirinkimas keliauti, bet gali būti naudojamas nuolat. „Vienkartiškumo“ principas yra gana sąlyginis. Kiekvienos mašinos pakanka bent kelioms programoms. Tačiau kai kurių vartotojų skundai, kad pigus prietaisas už kainą (vieneto atžvilgiu) nuo 20 iki 120 rublių. netarnauja tol, kol brangu, naivu ir neprotinga.

daugkartinio naudojimo

Labiausiai paplitęs ir patogiausias formatas, kurio esmė yra išsaugoti pagrindą rankenos pavidalu su tvirtinimo mechanizmu, prie kurio periodiškai perkamos naujos skutimosi galvutės. Tiesa, dėl neįtikėtino kai kurių gamintojų, o gal ir prekybos organizacijų apetito kartais lengviau imtis visos mašinos surinkimo, nei prie jo atlikti „papildomus žingsnius“.

Paprastai keičiamose kasetėse peiliukai yra kokybiškesni, aštresni, „ilgai tarnaujantys“, bet ir brangesni. Be to, odai minkštinti naudojami pagalbiniai elementai, plaukiojanti pakabos sistema.

Klasika

Daugybė konservatorių. Dažnai, kalbant apie T formos skustuvus, vartojamas terminas „Retro“, o tai nėra visiškai tiesa. Klasiką naudoja ne tik prie jos pripratę garbaus amžiaus džentelmenai, bet ir gana modernūs vyrai, vertinantys absoliučiai švarų, lygų skutimosi stilių.

Be to, daugeliui žmonių patinka neprisirišimas prie įprastų peiliukų, tokių skustuvų statusas, netgi aukščiausios kokybės. Tik nesistenkite vertinti jų naudojimo žavesio pernelyg jautrios odos savininkėms, reikia mokėti ja naudotis, o veido priežiūros „ritualas“ nepakenčia šurmulio.

Geriausių skustuvų Pasirinkimas – 10 geriausių

Kokia yra geriausia skutimosi mašina?

Geras skustuvas yra raktas į gražią išvaizdą. Veidas su įpjovimais ir sudirgimais nekelia džiaugsmo, todėl nereikėtų taupyti geros mašinos.

Šiandien rinkoje yra daugiau nei penkiasdešimt barzdaskučių kiekvienam skoniui ir biudžetui. Galite pasiimti ką nors iš pasaulio lyderių, galite sustoti ties vietiniais. Jei turite polinkį į storus ir standžius šerius ir norite turėti švariai nuskustą veidą, prasminga įsigyti skustuvą su 5 peiliukais. Jei skutimasis labiau laikomas higieniniu „ritualu“ prieš darbą, tuomet galite nusipirkti gerą skustuvą su 3 peiliukais. Na, gerai turėti atsargoje vienkartinių Bic pakuotę, net jei yra kita mašina ar elektrinis skustuvas ir jie visiškai patenkinti. Sugedo skustuvas ar išsikrovė baterija, atsitiktiniai svečiai, netikėta kelionė – visose šiose situacijose pagelbės vienkartinis skustuvas, juolab, kad jis kainuoja vos centus.

Ir svarbiausia – kad skustuvas tiktų prie jūsų odos, jūsų ražienų! Tada skustis bus vienas malonumas!