Geriausių 2020 m. vaikiškų paspirtukų Pasirinkimas

Kūdikių paspirtukas gali būti ideali pirmoji transporto priemonė, skirta mažyliui savarankiškai judėti dėl savo lengvo svorio, saugumo ir lengvo valdymo. Deja, ne visi paspirtukai gali džiuginti kokybe ir patogumu. Pristatome geriausių vaikams skirtų paspirtukų reitingą – ekspertų ir mamų nuomone.

Geriausio vaikiško paspirtuko pasirinkimo kriterijai

Renkantis vaikišką paspirtuką, Expert Price pataria atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus.

Ratai yra pagrindinė motorolerio dalis

Priimdami sprendimą pirkti, atkreipkite ypatingą dėmesį į:

  • ratų skaičius. Motoroleriai būna dviejų ratų, triračių ir keturių ratų. Tarp triračių yra tiek klasikinio ratų išdėstymo variantai (vienas priekyje, 2 gale), tiek modernesnės kickboards, kurios turi 2 ratus priekyje ir vieną mažą gale. Beje, būtent kickboards yra ypač stabilios ir lengvai valdomos.
  • rato medžiaga. Pigiausi yra guma padengti plastikiniai ratai, tačiau jie barška kelyje, mažai atšoka arba visai neatšoka, greitai susidėvi. Poliuretano ratai veikia daug geriau: yra elastingi, tylūs, patvarūs ir nereikalauja priežiūros. Pripučiami pneumatiniai ratukai suteikia papildomo judesio minkštumo, tačiau jie yra sudėtingesni ir rekomenduojami vaikams nuo 4 metų.
  • rato dydis. Kuo jis mažesnis, tuo paspirtukas „pagauna“ daugiau iškilimų. „Aukso vidurys” – paspirtukas su ratais 12-15 cm.

Medžiaga, iš kurios pagamintas paspirtukas

Iš esmės tai yra plastikas ir metalas (aliuminis, plienas). Gerame paspirtuke rankena ir jungiamoji plokštė turi būti tik metaliniai. Kūdikiams skirtuose variantuose gali būti plastikinių elementų, kad būtų lengviau statyti.

Kontrolės metodas

Jų yra du: tai klasikinis vairas, besisukantis į kairę ir į dešinę arba novatoriškas vairasvirtės vairas, kurį norint pasukti reikia pakreipti į skirtingas puses. Pirmasis idealiai tinka dviračiams modeliams, padedantis manevruoti, o antrasis puikiai tinka „baby“ motoroleriams, nes. leidžia neprarasti transporto priemonės stabilumo sukant.
Renkantis taip pat atsižvelkite į tai, kokiam amžiui (taigi ir kokiam vaiko ūgiui ir svoriui) skirtas paspirtukas, jo paprasto ir kompaktiško sulankstymo galimybę, patvarų ir neslidų rankenų įrėminimą bei vaikams nuo 3 metų. senas, privalomas stabdžio buvimas.

Geriausi vaikiškų paspirtukų gamintojai

Aukščiausios kokybės Europos ir užsienio prekių ženklų vaikiški paspirtukai – Mikro (Šveicarija), Scoot and Ride (Austrija), Globber (Prancūzija), Skustuvas (JAV). Šios įmonės daug dėmesio skiria savo gaminių saugai ir patikimumui. Tiesa, jų gaminiai kainuoja nemažai: nuo 6-7 tūkstančių rublių. Kinijos ir Rusijos gamybos modeliai padės sutaupyti perkant. Tačiau jokiu būdu nepirkite nekokybiško lankstymo plastiko kopijų su nukritusiais lipdukais – jos ilgai tarnaus. Geriau pažiūrėkite į patikimus prekių ženklus: Trolo ir mielas kūdikis (Italija), technikos komanda ir Novatrack (Rusija), Y-Scoo, Ridex Envy ir YBIKE (Kinija), kurie turi geros kokybės modelius už prieinamą kainą. Rusijos ir Kinijos prekės ženklas turi įdomių modelių mažasis raiteliskuri gamina progresyvų ir technologiškai pažangų vaikišką transportą.

12 geriausių vaikiškų paspirtukų Pasirinkimas

Taigi, kokį vaikišką paspirtuką geriausia pirkti?

Žinoma, vaikiškų paspirtukų asortimentas yra toks platus, kad sunku apsvarstyti visus gerus modelius vienoje apžvalgoje. Vaikui iki 4 metų drąsiai įsigykite triratį ar keturratį paspirtuką. „Kainų ekspertas“ rekomenduoja pažvelgti į kickboard’us, kurie yra ypač saugūs, stabilūs ir „intuityvi“ net ir mažiausiems. Vyresniems nei 4 metų vaikams tinka klasikinė dviejų ratų metalinė versija, o mėgstantiems naršyti bekelėje verta pagalvoti apie modelius su dideliais ratais. Na, o vaikas nuo 5 iki 12 metų, kuris jaučiasi užtikrintai „prie vairo“, gali pasidžiaugti elektriniu paspirtuku. Laimingo apsipirkimo!