Geriausių 2023–2023 m. Bulgarijos moterų Pasirinkimas

Geros malūnėlės pasirinkimo kriterijai

Disko skersmuo

Diskas yra pagrindinė kampinio šlifuoklio eksploatacinė medžiaga. Tai jis pjauna, šlifuoja, valo. Renkantis skersmenį, svarbu atsižvelgti į tai, kad disko „naudingas plotas”, taigi ir pjovimo gylis, yra maždaug keturis kartus mažesnis už jo skersmenį. Tai yra, jis nupjauna tik kraštutinę 1/3-1/4 disko. Yra 5 skersmens diskai:

 • 115 mm yra mažiausias diskas. Jis netinka pagrindiniam pjovimui dėl mažo pjovimo gylio (mažiau nei 25 mm), bet tinka smulkiam darbui ir šlifavimui. Taip pat yra mašinų su 100 mm diskais, skirtų išskirtinai šlifavimui ir poliravimui, tačiau jos yra labai specializuotos ir nėra labai paplitusios kasdieniame gyvenime.
 • 125 mm – populiariausias buitinis kampinio šlifuoklio disko dydis, kurio pjovimo gylis yra apie 40 mm. Įvairios paskirties diskai leidžia pjauti beveik visas medžiagas;
 • 150 mm patogu pjauti betoninius, plytinius, metalinius vamzdžius;
 • 180 mm praverčia tiems, kurie pradėjo remontą ar statybas;
 • 230 mm – diskai profesionaliems šlifuokliams, kurių pjovimo gylis yra iki 70 mm, retai naudojami namuose. Paprastai kuo didesnis diskas, kuriam skirtas šlifuoklis, tuo didesnis įrankio mazgo svoris.

Galia

Tai užtikrina stabilų įrankio veikimą esant apkrovoms ir leidžia dirbti ilgą laiką be pertraukos pailsinti įrankį. Šlifuoklių galia svyruoja nuo 0,5 iki 2,6 kW ir nėra griežtai susieta su disko dydžiu, tai yra, galite rasti mašiną su 125 mm disku, kurios galia yra 600 W ir 1,5 kW. Buitiniams tikslams pakanka 600–900 vatų kampinio šlifuoklio. Ilgam ir sudėtingam darbui su sunkiais ratais verta rinktis 1,5 kW ar didesnės galios variantą.

Greitis

Rodo veleno, ant kurio yra sumontuotas diskas, sukimosi greitį ir gali būti iki 7000-9000 modelių su dideliais diskais ir iki 12000 aps./min modelių su mažais diskais. Geri kampiniai šlifuokliai turi rankinį greičio reguliatorių, kuris leidžia prireikus sumažinti sukimosi greitį.

Rankenų skaičius

Nuo šio parametro priklauso darbo patogumas ir saugumas. LBM yra vienos rankos ir dviejų rankų. Pirmasis variantas yra paplitęs tarp palyginti lengvų modelių, tiek buitinių, tiek profesionalių. Lengvą šlifuoklį ant korpuso galima tiesiog palaikyti antra ranka. Dvirankiai kampiniai šlifuokliai – tai sunkūs profesionalūs ir pusiau profesionalūs modeliai, efektyvus ir saugus darbas, reikalaujantis fizinės jėgos ir patikimo sukibimo. Gerai, jei bet kurio kampinio šlifuoklio rankena / rankenos turi guminę dangą arba vibracijos slopinimo sistemą.

Papildomos funkcijos

Aukštos kokybės kampiniai šlifuokliai turi naudingų funkcijų, kurios palengvina darbą ir prailgina šlifuoklio tarnavimo laiką. Jų buvimas rodo profesionalų įrankio paskirtį ir daro didelę įtaką kainai. Jų taip pat galima rasti gerame buities įrankyje:

 • „minkštas startas“ (pradėkite be trūkčiojimų);
 • automatinis šepečių išjungimas trumpalaikių elektros energijos tiekimo nutraukimų metu;
 • automatinis disko balansavimas (sumažina disko plakimą netolygaus trynimo metu, taigi ir vibraciją rankose);
 • galimybė pritvirtinti maitinimo mygtuką ilgalaikiam veikimui;
 • galimybė keisti korpusą be įrankių;
 • automatinis (elektroninis) disko sukimosi greičio reguliavimas;
 • patobulinta statoriaus ir armatūros apsauga nuo dulkių;
 • dulkių šalinimo sistema (specialaus antgalio statybiniam dulkių siurbliui prijungti buvimas).

Kuris malūnėlių gamintojas yra geriausias?

Aukščiausios kokybės kampiniai šlifuokliai gaminami Vokietijoje, JAV, Japonijoje. Šlifuoklių rinkos lyderiais laikomi „Hitachi“ (Japonija), „Bosch“ (Vokietija), „Makita“ (Japonija). Tokie prekių ženklai kaip DeWalt (JAV), DWT (Šveicarija), Interskol (Rusija) įrodė save geriausiu būdu. Glostančių atsiliepimų nusipelno ir kampinių šlifuoklių gamybos pradininko Sparky (Bulgarija) gamintojo produkcija.
Kalbant apie populiarumą, į trejetuką patenka „Interskol“, „Bosch“ ir „Makita“. Šių gamintojų kampiniuose šlifuokliuose dera žema kaina ir tinkama kokybė. Namams ypač dažnai perkami „Interskol“ šlifuokliai – jie yra šiek tiek pigesni.
Vietiniai šlifuokliai pastebimai priartėjo prie europietiškų ir japoniškų, o jei neįmanoma ar nenorite išleisti didelės sumos kampiniams šlifuokliams, drąsiai imkite rusišką šlifuoklį.

Geriausių kampinių šlifuoklių Pasirinkimas

„Expert Price“ atrinko 15 geriausių 2023–2023 m. pradžios bulgarų moterų, pasižyminčių išskirtinėmis savybėmis savo klasėje.

Kurį malūnėlį geriau pirkti?

Mūsų reitinge pateikiami geriausi ir populiariausi kampiniai šlifuokliai – pagal profesionalų ir mėgėjų meistrų atsiliepimus. Visi…