Geriausių 2023–2023 m. duonos mašinų Pasirinkimas

Nėra nieko skanesnio už šviežią kvapnią duoną iš orkaitės. Šiuolaikinė virtuvės technika – duonkepės – kepa ne ką prasčiau. Ir gaminti reikia daug mažiau laiko ir pastangų nei tradiciniu būdu. Mūsų reitinge pateikiami geriausi 2023 metų pabaigos – 2023 metų pradžios duonos gamintojai,

Geros duonos mašinos pasirinkimo kriterijai

Maksimalus kepimo svoris ir jo reguliavimo galimybė

Kepinio svoris dažniausiai svyruoja nuo 500 g iki 1250 g.Pasirenkant optimalų kepalo svorį turėtų būti duonos kiekis, kurį šeima suvartoja per 1-2 dienas.

Funkcionalumas

Šiuolaikiniuose duonos aparatuose yra nuo 5 iki 19 programų ir funkcijų, įskaitant pagrindinius kepimo režimus, uogienių, bandelių, jogurtų, dietinės duonos gaminimą (be mielių, be druskos, be glitimo). Faktinis laikmačio buvimas, riešutų ir razinų dozatorius, papildomos formos ir peiliukai.

Kontrolė

Duonkepės mygtukai gali būti liečiami, liečiami stiklinėje arba pseudo-touch, o kiekvienas mygtuko tipas yra savaip patogus. Visi procesai rodomi ekrane (su foniniu apšvietimu arba be jo). Biudžetiniuose modeliuose ekrano dažnai trūksta.

Be šių svarbių kriterijų, renkantis geriausią duonos mašiną, verta atsižvelgti į įrangos konstrukciją, matmenis, svorį, taip pat triukšmo lygį eksploatacijos metu.

Kokio gamintojo duonos kepimo aparatą turėčiau pasirinkti?

Šio tipo buitinės technikos atveju teisingai nustatyti prekės ženklą jau yra pusė darbo. Ir yra iš ko rinktis. Geriausius duonos gamintojus gamina rimtos, tradiciškai aukštą prekės ženklą turinčios ir kuklesnės, bet žinomos įmonės, siekiančios visiems įrodyti, kad jos taip pat daug gali ir nevengia plėsti savo nišos rinkoje, slapta ar aiškiai turėdamas omenyje „patekti į pagrindinę lygą“ perspektyvą.

Viršutinėje kainų kategorijoje garsaus Japonijos prekės ženklo produktai pirmauja su akivaizdžiu pranašumu. Panasonic. Jis nėra pigus, tačiau reikia pastebėti, kad gamintojas visiškai „neužmiega ant laurų“, o pasiima kokybiškai, puikiu funkcionalumu, stilingu dizainu, o svarbiausia – puikiais išvesties rezultatais.

Itin populiarūs yra vidutinio kainų segmento duonos kepėjai, kuriuose galima rasti ir tų pačių modelių Panasonicbet jei norite šiek tiek sutaupyti, galite apsvarstyti vertus variantus GorenjePhilips arba Moulinex. Rusijos ir Kinijos prekės ženklas yra plačiausiai atstovaujamas parduotuvėse Redmondas. Jos gaminiai išsiskiria patraukliu dizainu, pažangiu funkcionalumu. Tiesa, kartais kyla keista mintis: ką Redmondas bedarytų, pasirodo, kad tai lėta viryklė.

Biudžeto kategorijai tradiciškai atstovauja Kinijos gamintojai, kad ir kaip nelaimingi rinkodaros specialistai bandytų juos išdėstyti kaip japonus ar europiečius. Siūlomi įdomūs variantai Delta, Midea, baigtis. Keista, kad kai kurie modeliai funkcionalumo požiūriu atrodo labai gerai, tačiau jie ne visada gali pasigirti stabilia kokybe, būdinga brangesnėms veislėms. Geriausia vengti mažai žinomų prekių ženklų už labai mažą kainą.

Taigi, jūsų dėmesiui pristatome 15 geriausių duonos gamintojų – ekspertų ir paprastų pirkėjų nuomone!

Geriausių 2023 m. duonos kepėjų Pasirinkimas

Koks yra geriausias duonos gamintojas?

Daugeliu atvejų atsakymas į klausimą „Kokią duonos mašiną geriau pirkti?” priklauso nuo to, kiek esate pasiruošę mokėti. Tiesą sakant, aukščiau jau apžvelgėme geriausius duonos mašinų gamintojus ir jų sėkmingiausių modelių sąrašą įvairiose kainų kategorijose. Bakstelėti pirštu į konkretų yra jūsų asmeninė nekeičiama teisė.

Nebent, renkantis geriausią variantą, būtų naudinga patiems nuspręsti, kokią duoną ir kokiais kiekiais kepsite, kokios papildomos funkcijos tikrai aktualios? Pavyzdžiui, vargu ar multivarkos savininkams prasminga pirkti duonos mašiną, galinčią virti sriubas ir dribsnius, tačiau galimybė gaminti batonus ir minkyti tešlą koldūnams gali būti labai naudinga.

Keletas paskutinių patarimų

Daugelis vartotojų, ypač neseniai įsigijusių duonos gaminimo aparatą, gali susidurti su problemomis, kurios jokiu būdu ne visada kyla dėl virtuvės prietaiso trūkumų. Galbūt mūsų rekomendacijos padės išvengti bėdų ir palikti nepažeistas nervų ląsteles.

Duona per daug pakylaatsirėmęs į dangtį. Kitas situacijos vystymo variantas – viršus krenta žemyn. Įprasta priežastis – pridėta per daug mielių ar skysčio. Pakeiskite šių skaičių…