Geriausių 2023–2023 m. fitneso apyrankių Pasirinkimas

Visi žino apie aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo naudą. Nebent kažkas neatidėlioja reikalo, o kažkas toliau skaičiuoja liūdnai pagarsėjusius pirmadienius, pirmąsias mėnesio dienas ir kitus mitinius atspirties taškus. Vienaip ar kitaip, verta optimizuoti mitybos planą ir pradėti treniruotis kuo anksčiau, nelaukiant to kritinio momento, kai jau norisi puoselėti viltį, kad gerai žinomas posakis „sveikatos nenusipirksi“ nėra iki galo. tiesa. Ir fitneso apyrankė jums tai padės. Atrinkome geriausias kūno rengybos apyrankes, pristatytas Rusijos rinkoje 2023 m. pabaigoje – 2023 m. pradžioje.

Mūsų reitinge nerasite fitneso apyrankių su „kraujospūdžio matavimo“ parinktimi. Ir visai neatsitiktinai. Netgi specializuoti riešo kraujospūdžio matuokliai su padidinimo pompa, kuriems reikia kelių (4-6) baterijų, o ne vienos mažos baterijos, ne visada skiriasi realiu tikslumu. Žmogui sulaukus tam tikro amžiaus, slėgiui kontroliuoti paprastai rekomenduojama naudoti tik sertifikuotus prietaisus su manžete ant dilbio. Reikia aiškiai suprasti: pigūs kiniški originalios įrangos gamintojų „laikrodžiai“ neturi nieko bendra su medicinos prietaisais, o jų rodmenys, paimti „iš mėlynos spalvos“, gali būti tiesiog pavojingi. Ir tikrai neverta pirkti, dovanoti po (e) Kalėdų eglutėmis su kvailais ar net netikrais slėgio jutikliais pagyvenusiems tėvams ir kitiems artimiesiems, jei tikrai vertinate jų sveikatą ir ilgaamžiškumą !!!

Geriausių 2023 m. kūno rengybos apyrankių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą kūno rengybos apyrankę?

Situacija vidaus rinkoje yra tokia, kad liūto daliai fitneso stebėjimo priemonių atstovauja gamintojai iš Kinijos. Tiesą sakant, tai nėra nei gerai, nei blogai. Tiesiog renkantis geriausią kūno rengybos apyrankę svarbu žinoti apie kai kuriuos niuansus, kurie gali tiesiogiai paveikti įprastą jūsų madingos programėlės veikimą.

Versija

Didelėse Kinijos prekyvietėse gali pirkti ne tik privatūs vartotojai, bet ir parduotuvės. Vadinasi, yra galimybė į rankas paimti ir tarptautinę versiją (kur nustatymuose yra jei ne rusiška, tai bent angliška), ir regioninę, kurios rodymas net ir po užsispyrusio „šokio su tamburinu“ , negali visiškai atsikratyti hieroglifų. Prieš perkant geriau pasitikrinti arba pasitarti su pardavėju.

Dirželio ilgis

Paprastai visi yra patenkinti galimybe pasirinkti iš kelių spalvų. Bet – ar apyrankės dydis tinka konkrečiai rankai? Daugelis pamiršta paaiškinti. Kai kurie prekių ženklai užsakymo metu siūlo rinktis iš 2 variantų (dažniausiai moteriškiems ir vyriškiems riešams).

Slėgio matavimas

Mūsų reitinge nėra fitneso apyrankių su slėgio matavimu ir tam yra keletas priežasčių. Dažniausiai tokios apyrankės yra absoliučiai „palikusios“ ne pačios geriausios kokybės kiniškos, kurių, be to, beveik neparduodama arba tik užsakymas iš Kinijos. Be to, fitneso apyrankė yra svarbi norint stebėti parametrus judant, o tonometras reiškia visišką poilsį. Maža to, net medicininiai riešo prietaisai yra netikslūs viršijant tam tikrą naudotojo amžių. Tačiau spaudimą dažniausiai valdo žmonės ne iš jaunimo partijos.

Atsparus vandeniui

Tie, kurie pasirenka kūno rengybos apyrankę, įskaitant plaukimą, turi atidžiai žiūrėti į šį klausimą. Visą atsparumą drėgmei rodo IP68 apsaugos klasė. Ir būtent jam nurodomas palaikomas panardinimo gylis. IP 67 pasižymi nepralaidumu dulkėms, purslams ir trumpam panardinti leidžiama ne daugiau kaip 1 m. 30 m po vandeniu, nors iš tiesų sakoma, kad su purslais problemų nekils, bet su rimtesniu „mirkymu“ trackeris tikriausiai „mirs ilgam“. Ir tada pabandykite įrodyti pardavėjui, kad nesate entuziastingas naras.

Taigi, cituojant pirmąjį ir vienintelį SSRS prezidentą, svarbiausia pradėti! Tiesiog leisti procesui vykti savo vaga, vadovaujantis bandymais ir klaidomis, nėra geriausias sprendimas. Judėjimas, žinoma, yra gyvenimas, tačiau reikia kompetentingos kontrolės. O profesionalaus asmeninio trenerio samdyti ilgam laikui visai nebūtina, nes šį vaidmenį nesunkiai gali atlikti patogus, kompaktiškas ir efektyvus elektroninis prietaisas.

Sėkmės perkant ir likite sveiki!