Geriausių 2023-2023 m. mini orkaičių Pasirinkimas

Mūsų geriausių 2023 m. pradžios mini orkaičių rinkinį užbaigia NINJA Foodi 8-in-1. Gamintojas šį elektrinės krosnies modelį pristato kaip daugiafunkcį įrenginį ir, išties, nepaisant labai kuklių dydžių, čia viskas „suaugusiųjų būdu“: nemaža galia (2,4 kW), automatinės programos, indukcinis šildymas, konvekcija, gera įranga. Mini orkaitės kamera yra nedidelė, tik 10 litrų, tačiau dėl mažo aukščio (pateks ne daugiau kaip 5 cm aukščio gaminys ar indai) turi 2 lygių kreipiklius montavimui ir gana gerą kepimo skardos plotą: jūs galima kepti pvz., picą ar 33 cm skersmens pyragą.Orkaitę galima pastatyti vertikalioje padėtyje, o dugną galima nulenkti, kad būtų lengviau išvalyti. Be to, taip pat leidžiama jį laikyti vertikaliai, pavyzdžiui, prie virtuvės prijuostės, taip sutaupant naudingos virtuvės vietos. Valdymo pultas – elektroninis, mygtukas, su ventiliatoriumi vėsinimui esant stipriam įkaitimui. Automatinių programų nustatymus galima reguliuoti, o įrenginys tiksliai įsimins paskutinius nustatymus ir naudos juos ateityje, net jei orkaitę išjungsite ištraukę kištuką. Tačiau paspausdami mygtukų derinį galite atkurti gamyklinius režimų nustatymus. Prietaiso korpusas pagamintas iš nerūdijančio plieno, be to, matinio varianto, o tai supaprastina priežiūrą: pirštų atspaudai ant jo mažiau pastebimi, lengviau pasiekti vizualų švaraus paviršiaus efektą. Apima: trupinių ir nuvarvėjimo padėkliuką, groteles, kepimo skardą, gilų kepimo padėklą. Galite įsigyti tinkamų formų įvairiems patiekalams. Tačiau instrukcijose nerekomenduojama plauti išimamų priedų indaplovėje. Krosnies galia yra gana didelė, į tai reikia atsižvelgti, pavyzdžiui, naudojant kaimo namuose, kur maitinimo šaltinis gali būti neskirtas tokiai apkrovai. Amerikietiškas prekės ženklas, 2 metų garantija.

Pagrindiniai privalumai:

  • 8 automatiniai režimai: džiovinimas, pašildymas, kepimas, kepimas, kepimas ant grotelių, kepimas ore, bageliai ir skrudinta duona.
  • Darbinės temperatūros diapazonas tinka įvairiems patiekalams (40°C…230°C).
  • Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, jų yra 6.
  • Greitas pašildymas – nuo ​​60 sekundžių.
  • Laikmatis iki 2 valandų, automatinis išsijungimas.
  • Ekranas proceso nustatymams rodyti.
  • Nepaisant nedidelio kiekio, jame telpa, pavyzdžiui, 1 kg gruzdintų bulvyčių.

Minusai:

  • Talpa tik 10 litrų, žema kamera, visa višta netilps.

9.7
/ dešimt

Įvertinimas

Atsiliepimai

Itin greita ir itin kompaktiška orkaitė: tinkamas formatas. Patogūs nustatymuose: jie reguliuojami bet kuriuo režimu. Solidūs pliusai: puikus dizainas ir konstrukcija, viskas apgalvota, paprasta valdyti, ne sudėtingesnė už įprastą mikrobangų krosnelę, yra ekranas.