Geriausių 2023–2023 m. žaidimų klaviatūrų Pasirinkimas

O kaip dėl varianto, nors ir paprastesnio, bet ir pigesnio? Na, o pereikime prie populiarios „Logitech“ klaviatūros, pagamintos maloniu minimalistiniu stiliumi, kurioje net 12 papildomų pagrindinių „žaidimų“ klavišų klavišų yra negarsūs, o tiesiog taktiliškai atskiriami iš viršutinio paviršiaus profilio. Tradiciškai „skeletams“ klaviatūra surenkama ant tvirto aliuminio rėmo, ji taip pat patiks tiems, kurie yra pripratę prie aukšto „europietiško“ Enter ir nemėgsta populiariausio amerikietiško „mechanikos“ išdėstymo, kur yra „Enter“. siauras. Jungikliai yra apčiuopiami Romer-G (gamintojas Omron), savo pobūdžiu labai artimi rudam Cherry MX. Tačiau klavišų dangteliai, deja, yra nudažyti.

Siekdama minimalizmo, „Logitech“ čia naudoja tik du LED indikatorius: vienas yra „CapsLock“, antrasis nurodo įtrauktą „žaidimo režimą“. Nestandartinis, bet iš principo priimtinas. Foninis apšvietimas atitinka Henry Fordo principą: jei Ford galėjo nusipirkti bet kokios spalvos, su sąlyga, kad tai buvo juodas modelis T, tai Logitech G413 Carbon leidžia pasirinkti raudoną, raudoną ir vėl raudoną foninį apšvietimą, kuris yra reguliuojamas. tik ryškumas. Tačiau tuo pačiu metu foninis apšvietimas yra visiškai suderinamas su patentuota LightSync technologija, nors ir ribotai. Tačiau, kita vertus, simboliai yra permatomi penkiems – juk patentuota „Romer-G“ jungiklių „gudrybė“ yra centrinėje šviesos diodo vietoje, kuri užtikrina vienodiausią simbolių permatomumą tiek lotynų, tiek kalbomis. Kirilica.

Taip pat klaviatūra turi įmontuotą USB prievadą, tradiciškai jau esantį „mechanikui“ viršutinėje sienelėje, dešinėje pusėje. Tai patogu, bet, kaip ir kitiems reitingo dalyviams, noriu priminti gamintojui, kad būtų malonu jau naudoti USB 3.0 prievadus, o ne lėtesnius 2.0 – arbata jau 2023 m. .