Geriausių 2023-2023 metų išmatų siurblių Pasirinkimas

Melancholikams šis išmatų siurblys tikrai patiks: tik įsivaizduokite, kad jus užpuolė melancholija… Ir tada prisimeni vargšą Pedrollo, kuris visą gyvenimą praleidžia suprantamoje aplinkoje. „Hmm, bet mano gyvenimas dar ne pats blogiausias“ – su šia mintimi nuotaika tikrai pakils.

Nors, žinoma, toks rusiškai nevirškinamas pavadinimas prie rinkodaros neprisideda, Pedrollo Spa siurblių kokybei priekaištų nerasite. Bendrovė jau pelnytai pelnė pasaulinę šlovę, tačiau šiuo atveju mokate ne tik už prekės ženklą, bet ir už puikų surinkimą bei didelius išteklius.

BCm 10/50-N yra klasikinis panardinamasis išmatų siurblys, kurio aukštis virš įleidimo angos turi būti bent 30 cm, kad normaliai veiktų, o didžiausias panardinimo gylis – iki 5 metrų. „Nardantis galva“ siurblys gali pumpuoti iki 36 kubinių metrų per valandą dėka dviejų kanalų sparnuotės, pagamintos iš patvaraus nerūdijančio plieno. Bet mus domina ne ribojančios charakteristikos „ant popieriaus“, o veikiančios? Na, o nardant iki didžiausio gylio iki paviršiaus lygio, siurblys gali tiekti iki 25 kubinių metrų per valandą, o net ir esant didžiausiam leistinam 12 metrų aukščiui, jis išduoda sąžiningus 4 kubinius metrus. Didžiausias dydis … hmm … pumpuojamos medžiagos frakcijos – iki 50 mm.

Dvigubas sandariklis su tarpine alyvos kamera puikiai izoliuoja variklio apvijas nuo nešvarumų ir vandens patekimo į jas Siurblio pagrindas, velenas visi nerūdijančio plieno, tik pats siurblio korpusas ketus. Žodžiu, tai daroma ant sąžinės. Todėl pergalė mūsų labiausiai dvokiančiame reitinge su šiuo išmatų siurbliu yra pelnyta.

Išorinis plūdinis jungiklis valdo automatinį įjungimą. Atkreipkite dėmesį, kad šios serijos siurbliai yra komplektuojami tik su vienfaziais varikliais.