Geriausių 2023-2023 metų pagrindo kremų Pasirinkimas

Šiuolaikinės moters kosmetikos arsenale, kaip taisyklė, yra daugybė priemonių tobulam makiažui sukurti. Tačiau tarp visos šios įvairovės būtent pagrindas tarsi burtų keliu gali pakeisti išvaizdą per kelias minutes, paslėpdamas smulkias raukšleles ar užmaskuodamas odos klaidas. Būtent todėl jo įsigijimui reikėtų skirti ypatingą dėmesį, kad vietoj stebuklingo virsmo veido nepaverstumėte kauke.
Šiame straipsnyje mes:

Pagrindiniai geriausio pagrindo pasirinkimo kriterijai

Natūralaus makiažo tendencija verčia gamintojus kasmet gerinti toninių priemonių kokybę. Šiuolaikinis pagrindas – tai nesvari „antroji oda“, suteikianti maksimalų komfortą visą dieną. Renkantis pagrindą, atkreipkite dėmesį į šiuos niuansus:

  • Komfortiška tekstūra. Paprastai toniniai produktai yra subtilios tekstūros – nuo ​​skysto skysto kremo iki minkštų putų. Svarbiausia – jų gebėjimas greitai ir tolygiai pasiskirstyti po odą, nesutekėti į raukšles ir poras bei neakcentuoti lupimo.

  • Pakankamas maskavimo gebėjimas. Už maskavimą atsakingi pigmentai: kuo jų daugiau, tuo produktas geriau padengia trūkumus. Kad labai pigmentuotas produktas nebūtų per tankus, į jį dedama lengvų polimerų.

  • Tvirtybė. Geras produktas išsilaiko ant odos visą dieną, nereikalauja korekcijos, nelieka ant drabužių ir telefono, o palietus nenusitrina. Atkreipkite dėmesį, kad padidinto patvarumo kremus reikia nuvalyti specialiais makiažo valikliais.

  • Turtinga spalvų paletė. Kuo platesnis pasirinkimas, tuo lengviau rasti tobulą atspalvį, artimą natūraliai veido spalvai. Šiuolaikinės toninės priemonės prisitaiko prie odos spalvos, susilieja su ja, padarydami makiažą kuo natūralesnį, be kaukės efekto.

  • Šviesą sklaidančių dalelių buvimas. Aukštos kokybės šviesos sklaida sukuria švelnaus fokusavimo efektą (blur-effect) ant odos, vizualiai išlygina netobulumus.

  • Apdaila, atitinkanti odos tipą ir savybes. Jis gali būti matinis, pusiau matinis, švytintis, drėgnas, aksominis (miltelinis), atlasinis, atlasinis. Apdaila padeda paryškinti veidą, padaryti jį gyvesnį. Bet jei turite riebią odą, būkite atsargūs su blizgančiais paviršiais.

  • SPF buvimas. Apsauga nuo fotosenėjimo aktuali ir žiemą, todėl reikėtų rinktis priemones, kurių SPF ne mažesnis kaip 10.

Seniau buvo, kad pagrindą reiktų rinktis pagal odos tipą (riebi, sausa, normali, mišri). Gamintojai dabar palaipsniui atsisako odos tipo žymėjimų ant savo pamatų. Faktas yra tai, kad šiuolaikiniai produktai tampa vis universalesni ir lengvesni, vadinasi, tinka visiems odos tipams. Jei pageidaujama, bet kurią priemonę galima pritaikyti „sau“: pavyzdžiui, išsausėjusią odą prieš tai reikia gerai sudrėkinti, o riebią – po tono užtepimo fiksuoti pudra.

Kokio gamintojo tonerį turėčiau pasirinkti?

Gerų toninių kremų galima rasti visose kainų kategorijose. Aukščiausią kokybę siūlo prabangūs prekių ženklai: Estee Lauder, Lancome, Dior, Clinique, Clarins, Guerlain. Kurdamos tokią kosmetiką, kur naudojami naujausi pasiekimai ir aukštos kokybės polimerai, dirba rimtos laboratorijos. Prabangūs gaminiai suteikia nesvarų ir natūralų, tačiau atsparų padengimą su aukštomis maskavimo savybėmis.

Jei negalite sau leisti brangių prekių ženklų, nenusiminkite. Masiniame segmente yra daug labai vertų gaminių, kurių kokybė dažnai artėja prie prabangos. Atkreipkite dėmesį į žinomus prekės ženklus Maybelline, Revlon, Bourjois, Catrice ir kiti – jų kremai puikios kokybės. Vidurinėje rinkoje merginos mėgsta produktus Isadora, Artdeco, Lumene – jie vidutiniškai brangesni už populiarius masinius prekės ženklus, tačiau savo parametrais taip pat artimi „prabangai“. Populiarus tarp Korėjos fondų Užteks – prekės ženklo produktai tinka daugumai merginų ir yra nebrangūs.

Biudžeto segmente galite rasti ir malonių staigmenų. Nebrangūs kremai neturi didelės slepiamosios galios, tačiau puikiai paslepia smulkius defektus, suvienodina veido toną, suteikdami jam sveiką išvaizdą ir spindesį. Jei reikia kito, kodėl gi ne taupyti? Beje, daugiausia teigiamų atsiliepimų sulaukė prekių ženklų tonai Divage, Estrade, Rimmel.

Mes nupiešėme tobulo pagrindo vaizdą, bet ar tikrai taip? Savo reitinge pabandysime atsakyti į šį klausimą. Palyginome toninius gaminius pagal visus svarbius kriterijus ir pasirodėme verti jūsų dėmesio!

Taigi,…