Geriausių 2023-2023 metų siurblinių Pasirinkimas

Mūsų šiandieninis Pasirinkimas skirtas geriausioms siurblinėms. Ar gerai turėti nuosavą namą? Natūralu. Tačiau nesant dalykų, kuriuos miesto gyventojas nuo gimimo laiko savaime suprantamu dalyku, šis malonumas gali rimtai sugadinti. Visų pirma, mes, žinoma, kalbame apie vandens tiekimą: vienas dalykas yra atidaryti čiaupą ryte … o kitas dalykas yra trypti kibiru į šulinį. Be to, vandens tiekimo buvimas leidžia atsikratyti dar vieno klasikinio privataus sektoriaus ženklo – taip, to paties, kuris stovi kieme kabinos pavidalu.

Bet jei centrinis vandens tiekimas atėmė jūsų naudą, laikas imtis veiksmų į savo rankas. Laimei, jums nereikia nieko išradinėti: nusipirkę siurblinę galėsite mėgautis nenutrūkstamu vandens tiekimu į čiaupą su minimaliomis problemomis ir rūpesčiais. Belieka tik pasirinkti, kurią siurblinę geriau statyti namuose ar kaime – na, jūsų nuolankus tarnas šiandien veiks kaip vandens tiekimo ekspertas, laimei, aš turėjau galimybę dirbti šioje srityje beveik aštuonerius metus, o pavardė tinkamiausia.

Geriausių siurblinių Pasirinkimas – 10 geriausių

Kurią siurblinę geriau pasirinkti?

Pradėkime, žinoma, nuo vandens tiekimo sąlygos. Kai po ranka turite pilnai tekantį šulinį, tiks bet kuris (beje, atminkite, kad savisiurbiai siurbliai, net jei žada tvorą nuo 8 metrų, neturėtų veikti, kai lygis yra mažesnis nei 4 – ten yra mažiau triukšmo ir mažesnė apkrova), tačiau gilumoje gręžinyje reikės arba panardinamojo siurblio, arba siurblinės su išoriniu ežektoriumi. Apsvarstykite aukštį, iki kurio turės būti tiekiamas vanduo, o ne tik vertikaliai: net horizontalus vamzdis sukuria pasipriešinimą, atsižvelgiant į siurblio vietą vandens įleidimo angos ir vamzdžių skerspjūvio atžvilgiu, įprasta svarstyti nuo 4 iki 10 metrų horizontalaus vamzdžio kaip „vertikalaus” metro.

Ežektorių (tiek su vidiniu, tiek su išoriniu ežektoriumi) siurblinės turi būdingą savybę – jautrumas orui sistemoje. „Erdvus“ siurblys gali veikti ilgą laiką, nesukeldamas slėgio ir neišvengiamai perkaitęs. Todėl atidžiau pažvelkite į surinkimą. Pirmą kartą paleidus, kol siurblys pildosi, neturėtumėte bijoti padidėjusio triukšmo ir ilgo darbo – tai normalu.

Neatsiejama kiekvienos siurblinės dalis yra išsiplėtimo bakas (dar žinomas kaip hidraulinis akumuliatorius). Jo užduotis yra išlaikyti tam tikrą vandens tūrį esant tam tikram slėgiui. Tai yra, atidarius čiaupą, bakas pradeda varyti vandenį ir tik tada, kai slėgis nukrenta žemiau relės kalibravimo, pradeda veikti siurblys. Kuo daugiau planuojama sunaudoti vandens, tuo didesnis bakas turi būti, o siurblys turi užtikrinti didesnį našumą nei numatytas debitas. Bet jums nereikia „persistengti“, kitaip siurblys ims vandenį iš šulinio ir išdžius. Ir jam tai tiesiogine prasme yra kaip mirtis – todėl, jei apsauga nuo sauso važiavimo nepateikiama „iš dėžutės“, nepamirškite, kad galite ir turėtumėte ją įdiegti patys. Ypač jei išvykstate ilgam neišjungę siurblio.

Įdomus variantas (nors ir brangus) yra siurblinės su dažnio valdymu. Kodėl? Faktas yra tas, kad įprasti siurbliai veikia „įjungimo ir išjungimo“ principu, o su dideliu vandens suvartojimu slėgio stabilumas nebus geriausias. „Dažnis“ gali prisitaikyti prie srauto net esant minimaliam bako tūriui, stabilizuodamas slėgį keičiant variklio sūkius. Be to, „minkštas paleidimas“ puikiai įgyvendintas dažnio valdyme, o vandens siurbliams paleidimo srovė yra ne tik didelė, bet ir mažėja lėčiau nei, pavyzdžiui, naudojant elektrinį įrankį: įjungiama iš karto esant apkrovai, o ne tuščiąja eiga.

Ir svarbiausia: kad ir kurį siurblį pasirinktumėte, įsitikinkite, kad jo užtenka paimto vandens grynumas. Nuo nuolatinio smėlio srauto ir „kompanija“ mirs, kaip pigi „Kinija“.

Susijęs vaizdo įrašas: kaip pasirinkti siurblinę

RKN: svetainė pažeidžia Rusijos Federacijos įstatymus