Geriausių 2023-2023 metų siuvimo mašinų Pasirinkimas

Šiuolaikinės siuvimo mašinos jau seniai nebėra panašios į savo antikvarines kolegas nei išvaizda, nei padidėjusio funkcionalumo laikais. Pateikiame geriausių 2023–2023 m. populiarių namų siuvimo mašinų reitingą – pagal klientų ir ekspertų atsiliepimus.

Parduotuvėse pateikiamas asortimentas toks platus, kad perkant patartina iš anksto įsivaizduoti, kokiais kriterijais skiriasi siūlomi modeliai.

Geros siuvimo mašinos pasirinkimo kriterijai

Valdymo tipas gali būti mechaninis, elektromechaninis ir kompiuterinis, priklausomai nuo linijos tiesimo būdo. Elektromechaniniai, kaip taisyklė, nėra per brangūs ir yra skirti retkarčiais naudoti namuose, o elektroniniai analogai labiau tinka tiems, kurie dažnai siuva (pavyzdžiui, pagal užsakymą). Profesionalams geriau rinktis kompiuteriu valdomą siuvimo mašiną, kuri dažnai turi siuvinėjimo modulį.

Shuttle tipas vaizduojamas vertikaliu arba horizontaliu šautuvu, o pastarasis variantas dažniausiai būdingas profesionaliems, sudėtingiems modeliams ir sukuria daug mažiau triukšmo.

Funkcionalumas siuvimo mašina nustatoma pagal galimų operacijų skaičių, į kurį įeina įvairūs siūlių tipai, sagos skylutės gamybos būdai ir papildomos siuvinėjimo galimybės.

Įranga kiekvienas modelis tiesiogiai priklauso nuo ankstesnio kriterijaus. Priklausomai nuo modelio, gali būti tvirtinamos papildomos adatos skirtingo svorio audiniams, keičiamos pėdutės, taip pat įrankiai siuvimo mašinos aptarnavimui. Pageidautina, kad mašina turėtų specialų skyrių visoms siuvimo reikmenims laikyti.

Kokios markės siuvimo mašina yra geriausia?

Neabejotini siuvimo mašinų gamybos lyderiai pelnytai laikomi Europos gamintojais – Bernina, Elna, Pfaff, Husqvarnair Azijos firmoms Janome, Brolis, Juki, Jaguaras. Amerikietiško prekės ženklo gaminiai taip pat vertinami. Dainininkė. Tuo pačiu metu kiekviena įmonė reguliariai tobulina savo modelius, nenuleisdama konkurentų surinkimo kokybei.

Populiariausios nebrangios siuvimo mašinos dabar vis dar yra Japonijos kompanijos modeliai. Janome (gamyba yra Japonijoje, Taivane ir Tailande). Šios įmonės asortimente gausu modelių tiek pradedančioms amatininkėms, tiek retam naudojimui namuose, tiek profesionalams. Daugybė teigiamų atsiliepimų apie šios įmonės mašinas žavi – tiek iš meistrų, tiek iš serviso centrų specialistų ir meistrų. Ant jos populiarumo Rusijoje kyla kita Japonijos įmonė – brolis. Įprastam siuvimui meistrai vis tiek rekomenduoja rinktis iš Janome – šių mašinų konstrukcijoje daugiau metalinių detalių, jos patikimesnės.

Meistrai pataria perkant atkreipti dėmesį į mašinos svorį – kuo sunkesnis, tuo daugiau metalinių detalių viduje.

Namams, proginiam naudojimui, galite rinktis tarp Janome ir Brother – pagal principą – tai, kas patinka, ir reikiamų funkcijų prieinamumą. Čia kartais lengvas svoris gali būti net privalumas – lengviau jį ištraukti ir grąžinti į saugojimo vietą.

Kalbant apie Dainininkė – taigi 1851 m. jie pardavė pirmąją istorijoje siuvimo mašiną (kainavo 100 USD), užkariavo rinką ir laiko ją pusantro amžiaus. Laiko patikrinta kokybė. Verta pagarbos! (Beje, mūsų mamų ir močiučių pamėgta Podolsko siuvimo mašina buvo gaminama gamykloje, kuri anksčiau priklausė Singer).

Tačiau japonai aiškiai pirmauja šiuolaikinėje rinkoje (tarp buitinių – Janome ir Brother, tarp profesionalesnių modelių – Janome, Juki, Šveicarijos Bernina). Tarp šių gamintojų geriau pasirinkti.

15 geriausių siuvimo mašinų Pasirinkimas (pagal klientų atsiliepimus)