Geriausių 2023-2023 metų šulinių siurblių Pasirinkimas

Jei vandeningasis sluoksnis yra gilus, gręžinio įrenginys bus per brangus. Galimybė gręžti gręžinį tokiomis sąlygomis yra daug patrauklesnė. Be to, lyginant su „viršutiniu“ gręžiniu, gilus gręžinys suteiks ir geresnį vandens išeigą, ir geresnę vandens kokybę. Šulinys „dirba“ stabiliau: per karštį, kai šulinys gali net visiškai išdžiūti, čia liks vanduo.

Nuspręsta – gręžiame šulinį! Tačiau, skirtingai nei šulinyje, kur visada galite naudoti vartus su kibiru, arteziniams šuliniams būtinai reikia naudoti siurblį. O esant dideliam šulinio gyliui, panardinamasis siurblys tikrai yra geriausias pasirinkimas, nes jo kėlimo aukštis priklauso tik nuo siurbimo dalies konstrukcijos ir elektros variklio galios, nesunkiai gali viršyti šimtą metrų. Tačiau parduotuvėse siurblių pasirinkimas yra didelis, o kurį verta pirkti? Pabandykime viską sutalpinti į lentynas.

Geriausių šulinių siurblių Pasirinkimas

Kurį šulinio siurblį geriau pasirinkti?

Taigi, turime baigtą šulinį. Pirmiausia išfiltruojame siurblius pagal kūno skersmuo – siurblys, žinoma, turi fiziškai tilpti viduje. Tada reikia nustatyti kokiame gylyje siurblys veiks, iš to su pakankama atsarga apskaičiuokite slėgį, su kuriuo jis turės dirbti.

Tačiau ieškant šios reikšmės tiesiog charakteristikų sąraše bus grubi klaida: pasuose nurodyta maksimali kėlimo vertė reiškia, kad iki tokio aukščio jis užtikrina vandens tiekimą link nulio. Tai yra, jei į 50 metrų panardinsite siurblį, kurio pase yra tie patys 50 metrų, vandenį teks išleisti tiesiog lašas po lašo. Jums reikia siurblio, kuris turi hidraulinės kreivės grafike tam tikrame aukštyje veikimo taškas turės gana didelę reikšmę. Tačiau neturėtumėte to imti per daug – nepamirškite, kad bet kuris šulinys, kaip ir šulinys, turi savo debetą. Pernelyg galingas siurblys gali jį tiesiog ištuštinti, ir jis pradės veikti sausas (ir gerai, jei turi apsaugą nuo sauso veikimo).

Būtinai apibrėžkite vandens kokybė, bent jau apytiksliai: kuo daugiau smėlio jame, tuo sunkesnės siurblio veikimo sąlygos. Siurblys, negalintis valdyti šio smėlio kiekio, greitai suges, todėl nereikia pasikliauti kaina ar žinomu prekės ženklu.

Laimingo apsipirkimo