Geriausių 2023-2023 metų termopotų Pasirinkimas

Termopuodai yra elektrinio virdulio ir termoso kryžius. Elektrinis virdulys laikomas daugiausiai energijos sunaudojančiu buitiniu prietaisu, jis įsijungia daugybę kartų per dieną, dėl to prietaiso savininkams auga sąskaitos už elektrą. Buitinės technikos gamintojai nusprendė sujungti elektrinio virdulio galimybę greitai pašildyti vandenį ir termoso galimybę palaikyti temperatūrą. Dėl šio dizaino sprendimo termopotas pasirodė rinkoje. Tokie įrenginiai žymiai sumažina energijos sąnaudas, o jų savininkai turi galimybę bet kada naudoti reikiamos temperatūros vandenį. Geriausi 2023 m. – 2023 m. pradžios terminiai puodai (pagal ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimus) yra mūsų reitinge.

Kaip išsirinkti termopotą

Renkantis termopotą, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus:

Galia

Didelė galia prisideda prie šildymo greičio. Viena sąlyga: laidai turi atitikti.

Išpylimo būdas

Vandens tiekimas gali būti elektroninis – mygtuku, mechaninis – spaudžiant puodelį ant snapelio, rankinis – siurbliu, kai išjungiama elektra.

konteinerio medžiaga

Plastikiniai termo puodai, kaip taisyklė, turi skaidrią skalę: matosi vandens kiekis. Nerūdijantis – ekologiškas, bekvapis, tačiau ne visi termo puodai su nerūdijančio plieno talpa turi patogų lygio indikatorių. Kai kuriuose modeliuose jo nėra, tačiau yra garsinis įspėjamasis signalas, kai vandens lygis yra nepakankamas.

Šildymo temperatūra

Temperatūros diapazonas gali būti skirtingas, taip pat reguliavimas – žingsninis ar sklandus – reikia pasirinkti tai, ko jums reikia (pavyzdžiui, šildyti iki 40-45 ° C kūdikių maistui arba 70-75 ° C žaliajai arbatai ir pan. .).

Atidėtas startas

Atidėto paleidimo funkcija taupo energiją, šildo vandenį tam tikrą laiką.

Vandens dalytuvas

Supilti į puodelį reguliuojamo kiekio skysčio. Patogu įgyvendinant receptus ar, pavyzdžiui, dozatoriuose, automatiškai, nesustabdant mygtuko, gauti porcijas arbatai.

Tiems, kurie renkasi termo puodą, o ne paprastą virdulį, turėtų atkreipti dėmesį dozatoriai: prietaisai, kaitinantys arba verdantys tik į puodelį tiekiamą vandenį, o ne visą vandens indą.

Tarp populiarių termopotų ir dozatorių yra tiek pasaulinių prekių ženklų („Panasonic“), tiek palyginti nebrangių, bet funkcionalių pavyzdžių. Tarp pirkėjų ypatingu dėmesiu džiaugiasi pastarieji (REDMOND, Kitfort, Polaris, Oursson, VITEK, Xiaomi ir kt.).

Geriausių 2023-2023 metų termopotų Pasirinkimas

Kokį termo puodą geriausia pirkti?

Geras termopuodas yra gerai surinktas ir patikimas, stabilus, turintis aiškius valdiklius ir rusifikuotą meniu. Jis neįsijungs, jei jame nebus vandens, turi savaiminio išsivalymo funkciją ir vidinę anglies dangą, kuri pagerina vandenį ir neleidžia susidaryti nuosėdoms. Patogu, kai įrenginys gali veikti keliais temperatūros režimais (pavyzdžiui, 98° juodajai arbatai, 40° kūdikių maistui ir pan.). Tai netrukdo garso signalui, įspėjančiam apie tam tikros programos pabaigą. Puiku, jei termopotas turi papildomų funkcijų, kurių jums asmeniškai reikia (pavyzdžiui, besisukantis stovas arba atidėto paleidimo funkcija).

Todėl patariame nesivaikyti minimalios kainos, o rinktis kokybišką patikimo gamintojo termopotą. Smagaus arbatos gėrimo!