Geriausių 2023-2023 metų vežimėlių-lazdelių Pasirinkimas

Vežimėliai su lazdelėmis labai supaprastina aktyvių vaikų ir judančių tėvų gyvenimą. Pasivaikščiojimai mieste, kelionės ir skrydžiai neapsieina be šių lengvų ir kompaktiškų prietaisų. Remdamasi tėvų atsiliepimais, „Expert Price“ atrinko 15 geriausių 2023 m. vežimėlių, pasižyminčių išskirtiniu našumu savo klasėje.

Kad nesuklystumėte renkantis gerą vežimėlį-lazdą (arba paspirtuką, kaip Europos gamintojai vadina tokio tipo vežimėlį), reikia atsižvelgti į keletą svarbių faktorių.

Gero vežimėlio pasirinkimo kriterijai

Lengvas svoris

Tai pirmas dalykas, dėl kurio perkate vežimėlį-lazdą! Optimalus lazdelės svoris yra 6-8 kg, nors yra modelių, mažesnių nei 5 ir daugiau nei 10 kg.

ratai

Paprastai visos lazdos turi plūduriuojančius priekinius ratus su kamščiais. Ratai gali būti 3, 4, 6 arba 8.

atlošo padėtys

Jei paaugęs mažylis nebemiega gatvėje, jam tinka ir 1 padėties kėdutė su lazdele. Kūdikiui nuo 6 mėnesių reikalingas vežimėlis su ne mažiau kaip 3 pozicijomis, iš kurių viena yra horizontali (160-175 laipsnių). Protingas variantas – atlošas su lygia juosta aukščio reguliatoriumi. Svarbus ir sulankstymo mechanizmas – rinkitės tokį, kuriame atlošo aukščiui pakeisti reikia tik vienos rankos.

Kapoto matmenys ir funkcionalumas

Mažiesiems rinkitės lazdelę su plačiu gobtuvu, kuris gali nusileisti iki strypo net tada, kai nugara yra horizontali. Vyresniems vaikams tai nėra taip aktualu, tačiau galimybė visiškai nuimti dangtelį gali būti naudinga.

Įranga

Papildomi daiktai patogiems pasivaikščiojimams: užvalkalas kojoms, užvalkalas nuo lietaus, puodelių laikiklis, skėtis, pagalvė, čiužinys – gali tapti ir būtinais, ir visiškai nereikalingais aksesuarais. Tuo pačiu metu šių prekių pirkimas atskirai gali būti nemenka našta biudžetui, ypač kalbant apie aukščiausios kokybės vežimėlius.

Buferis

Pažangūs gamintojai vis dažniau atsisako juostos prieš vaiką ir pasirenka ergonomiškus ir funkcionalius saugos diržus. Todėl nenuostabu, kad net brangiuose lazdų modeliuose galite nerasti buferio. Jei yra, patikrinkite, kaip lengva jį atsegti arba nuimti ir ar jo aukštis reguliuojamas.

Saugos diržai

Geriausias variantas – penkių taškų diržai su galimybe reguliuoti ir nuimti (ne siūti), su vidutiniškai standžiu kokybišku užraktu ir minkštomis pagalvėlėmis. Puiku, jei kiekvienas dirželis turi atskirą skląstį.

Kokios markės vežimėlis yra geriausias?

„Kuo brangiau, tuo geriau“ – ši taisyklė veikia beveik visada vaikiškų vežimėlių atveju. Patikimiausius, kokybiškiausius, manevringiausius ir stilingiausius vežimėlius galima rasti iš Europos ir Amerikos gamintojų: Peg Perego, Maclaren, Bebe confort,, Inglesina, FD Design ir kt. Tuo pačiu populiariausi modeliai yra Chicco, Everflo „Happy Baby“, „Babycare“ – yra vidutinės kainos kategorijoje ir, nepaisant to, kad didžioji dalis jų yra kiniškos kilmės, turi tinkamą našumą ir patrauklų kainos ir kokybės santykį. Tarp biudžetinių modelių taip pat galite rasti gerų vežimėlių-lazdelių. Tai Rusijos ir Kinijos prekių ženklų Liko Baby, Glory, Alis, Indigo gaminiai. Žinoma, jie negali pasigirti turtingu funkcionalumu ir kokybiškomis medžiagomis, tačiau pasižymi priimtinomis savybėmis ir taupo šeimos biudžetą.

Geriausių vežimėlių Pasirinkimas