Geriausių 2023 m. daugiafunkcinių įrankių Pasirinkimas

Mūsų reitingas prasideda brangiu, bet tikrai kokybišku daugiafunkciu įrankiu iš visos šios įrankių klasės „pirminės“ įmonės. Leatherman „power“ linijoje, kuri prasidėjo nuo PST 1983 m., šis daugiafunkcis įrankis yra universaliausias ir nuolat laikosi geriausiai parduodamo vimpelio. Taigi, kas slepiasi po juoda daugiafunkcinio įrankio danga?

Visų pirma, tai, žinoma, yra replės su siauromis replėmis. Jų žandikauliai aprūpinti greitai keičiamais peiliukais vielai pjauti, o tai išskiria Surge net iš daugybės „labai specializuotų“ replių, kurios, pjovimo briaunoms nublankus, visam laikui tampa nebenaudingos darbui su viela. Elektrikams bus naudingos suspaustos vielos pjaustyklės, esančios replių vyrių gale. Elektrikams yra ir laidų nuėmimo įrankis: žinoma, tai labai toli iki specializuoto automatinio nuėmiklio, tačiau vargu ar kam nors pavyks tokį įdėti į multitool formatą. O Leathermanas pasitarnaus kaip gelbėtojas.

Įrankyje yra du peiliai – įprastas ir dantytas, abu pagaminti iš 420HC plieno (iš jo gaminamos ir kitos įrankio dalys, išskyrus žnyplių ašmenis). Nors pagal „peilių gamintojų“ standartus ši medžiaga negali būti vadinama aukščiausia, ji neatima iš jos tinkamo atsparumo korozijai, nes lydinyje yra iki 14% chromo, ir gerai išlaiko galandimą išlaikant lankstumą. ašmenų: tokie peiliai nebijo šoninės apkrovos, skirtingai nei perkaitę 440C kiniškų kopijų, kurios nesilanksto, o sprogsta. Taigi, pavyzdžiui, žygyje Surge peiliai taip pat pravers. Taip pat visos bylos (ir greitai keičiamos) bei atidarytuvai konservams. Į daugiafunkcį įrankį taip pat įeina yla, dvi dildės (įskaitant deimantinę), kurios yra įmontuotos į dildę, žirklės, du atsuktuvai ir antgalių laikiklis.

Tradicinė Leatherman „gudrybė“ yra lengvas daugiafunkcinio įrankio išardymas ir atskirų įrankių pardavimas. Tai yra, jei norite, galite tinkinti savo daugiafunkcį įrankį, pakeisdami nenaudojamus įrankius naudingesniais. Kiti gamintojai to nesiūlo, gaila. Tiesa, Rusijoje pirkti komponentus sudėtinga, tačiau „eBay“ visada padės.

Apibendrinkime: daugiafunkcis įrankis pasirodė kaip tvirtas „universalas“ ir tiesiogine prasme stiprus. Deja, kaina gadina įspūdį: JAV kainą pavertus rubliais, paaiškėja, kad „namuose“ ji kainuoja kone perpus pigiau nei pas mus.