Geriausių 2023 m. garso juostų Pasirinkimas

Šią 2023 m. versijos geriausių garso juostų reitingo kategoriją atidaro „Polk Audio“, kurį lygiai prieš 50 metų įkūrė Matthew Polk ir George’as Klopferis Baltimorėje. „MagniFi“ linijoje MAX paketas yra aukščiausios klasės 2.1 akustinis variantas, kurį, beje, vėliau galima atnaujinti, jei pageidaujama, įsigijus SR1 galinius garsiakalbius (arba iš karto imti MagniFi MAX SR paketą). Pastebime, kad šis modelis vienu metu tapo EISA apdovanojimo nugalėtoju „Best Buy Soundbar“ nominacijoje.

Septyni garsiakalbiai atsakingi už pačios garso juostos garsą: 4 ovalūs (1×3 colio), du 0,75 colio aukštų dažnių garsiakalbiai ir vienas colio vidutinio dažnio garsiakalbiai. Konfigūracija gan keista, bet prie jos skambesio grįšime kiek vėliau. Žemųjų dažnių garsiakalbyje taip pat yra 8 colių garsiakalbis. Galia – 180 W garso juostai, 160 W žemųjų dažnių garsiakalbiui.

Ryšys daugiau nei platus: 3 prievadai 4K HDMI 2.0a, optinė įvestis, „linijinė” 3,5 mm, o prisijungimui prie tinklo paslaugų – kaip dviejų juostų WiFi 802.11 a / b / g / n / ac (2,4 GHz ir 5 GHz). ) ir eterneto prievadą. Žinoma, palaikomas „Bluetooth“. Galiausiai yra 4K HDMI 2.0a vaizdo išvesties prievadas, suderinamas su HDR. Taigi garso juosta yra daugiau nei universali.

Kalbant apie garsą, jis aiškiai orientuotas į filmų žiūrėjimą, sporto rungtynes, žaidimą ant pultų – nieko apie tai negalite pasakyti, pojūčiai yra puikūs ir gana panašūs į rimtą akustikos rinkinį, o ne į garso juostą. Bet tai iš karto suteikia minusų klausantis aukštos kokybės muzikos: kad ir kaip pasuktum nustatymus, bet vis tiek „paaštrinta“ specialiesiems efektams, muziką sunkiau „nykštis-nykštis“ gadinti.