Geriausių 2023 m. gofruotų pūkų Pasirinkimas

Gofruoti garbanojimo lygintuvai yra populiari ir daugelio merginų mėgstama grožio priemonė. Jų pagalba galite lengvai ir greitai suteikti prabangios apimties net ploniems ir silpniems plaukams, o efektas išliks kelias dienas! Nepaisant akivaizdaus šio prietaiso paprastumo, nėra taip paprasta nusipirkti tikrai aukštos kokybės gofruotą garbanojimo geležį, kad būtų sukurtas bazinis tūris ir formuojant stilių. Kam tinka „gofruoti“ ir kaip išsirinkti geriausias gofruotas žnyples, papasakosime savo straipsnyje.

Gofruotų žnyplių privalumai ir trūkumai

Gofruotos žnyplės išoriškai primena įprastą plaukų tiesintuvą, tik jų plokštės yra zigzago formos. Apdorojant sruogas, gaunamas mažų bangelių efektas, kurie tiesiogine prasme paverčia plaukus, padarydami juos vešlius ir gerai prižiūrimus.

Mes išvardijame pagrindinius privalumus gofravimas:

 • sukuria apimtį ties plaukų šaknimis;
 • padidina plaukų spindesį 3-4 kartus;
 • paprastas ir greitas savarankiško madingo stiliaus pasirinkimas;
 • poveikis trunka keletą dienų;
 • pailgina plaukų švarumą dėl lengvo džiovinimo;
 • gofruotos sruogos gali tapti daugelio kitų įspūdingų šukuosenų pagrindu (nerijos, uodegos, bandelės, vakarinis stilius).

Tačiau, kaip ir bet kuri grožio priemonė, gofruoti butai turi savo minusai:

 • piktnaudžiavimas gofru gali sugadinti plaukus. Kad taip nenutiktų, naudokite tinkamą temperatūrą, nepersistenkite garbanos ir būtinai naudokite plaukų apsaugą nuo karščio!
 • ant ilgų plaukų procedūra bus gana ilga;
 • nepaisant įrenginio paprastumo, juos taip pat reikia mokėti naudoti. Priešingu atveju vietoj gražių bangų galite susidaryti raukšlių, spragų ir iškilimų.

Kaip išsirinkti gerą gofruotą garbanojimo geležį?

 • Plokštės dengimas. Šiuolaikinėse gofruotose žnyplėse jis dažniausiai yra keraminis arba cinkuotas, kartais pridedant turmalino ar sidabro. Ši danga leidžia tolygiai paskirstyti šilumą ir išvengti plaukų nudegimo. Jonizacija suteikia plaukams blizgesio ir neleidžia ant jų atsirasti statinei elektrai.
 • Šildymo greitis. Jei skaičiuojate kiekvieną minutę, atkreipkite dėmesį į šį parametrą. Geruose garbanojimo lygintuvuose naudojami aukštos kokybės kaitinimo elementai, kurie įkaitina plokštes tolygiai ir tiesiogine prasme per kelias sekundes.
 • Įdėkite matmenis. Kuo ilgesnės plokštės, tuo didesnį sruogos ilgį galima apdoroti vienu metu. Kalbant apie plotį, norint sukurti bazinį tūrį patogiau dirbti su siauru gofruotu garbanojimo lygintuvu – iki 2-2,5 cm.. Juo lengviau paimti ir užspausti sruogelius, nepavargsta ranka . Bet jei norite garbanoti per visą ilgį, rinkitės žnyples su plačiu darbiniu paviršiumi. Taip sutaupysite daug diegimo laiko.
 • Dantų plotis ir aukštis. Galutinis rezultatas priklauso nuo gvazdikėlio žingsnio ir aukščio: smulkaus, vidutinio ar didelio gofruoto. Atkreipkite dėmesį – dantų galiukai turi būti išlyginti – taip išvengsite plaukų lūžinėjimo!
 • Šildymo temperatūra. Vienoms žnyplėms jis yra pastovus, kitiems – reguliuojamas (apie tai plačiau žemiau). Profesionalai pastebi, kad minimali temperatūra, kurioje galima gauti ryškias bangas, yra 170-180 laipsnių. Esant stipriam karščiui (200-230 laipsnių), aiškus zigzagas gaunamas vos per porą sekundžių, tačiau reikia būti labai atsargiems, kad nenudegintumėte plaukų.
 • Temperatūros kontrolė. Galimybė pasirinkti temperatūros režimą, viena vertus, praplečia įrenginio funkcionalumą (galite suteikti plaukams šiek tiek puošnumo arba sukurti aiškius zigzagus), kita vertus, leidžia optimaliai pritaikyti įrenginį prie charakteristikų. savo plaukus ir išlaikyti jų sveikatą. Jei jūsų plaukai ploni ir silpni, visada rinkitės garbanojimo lygintuvą su reguliatoriumi.
 • Laido ilgis ir sukimasis. Naudojimui namuose pakanka 1,5-2 metrų laido, naudojimui salone rinkitės modelius su maždaug 3 metrų laidu. Dauguma šiuolaikinių lygintuvų turi 360 laipsnių kampu besisukantį laidą, kuris pašalina įlinkimus ir susipainiojimą.
 • Automatinis išjungimas yra labai naudinga funkcija. Jei pamiršite atjungti įrenginį nuo tinklo, po nurodyto laiko (dažniausiai po valandos) jis išsijungs.

Suspaudimo žnyplių asortimentas didžiulis, kainų diapazonas taip pat įspūdingas. Savo įvertinimui pasirinkome tik tuos modelius, kurie nusipelno maksimalių teigiamų atsiliepimų iš plaukų stilistų ir paprastų merginų. Kruopščiai palyginome gofruotus garbanojimo lygintuvus pagal visus pagrindinius parametrus ir pasirinkome patvariausius, patogiausius ir našiausius įrenginius.

Geriausių gofruotų butų Pasirinkimas

Kokią garbanojimo geležį pasirinkti?

Prieš pirkdami įvertinkite, kokiam tikslui garbanojimo geležis bus naudojama dažniausiai. Norėdami sukurti bazinį tūrį, paimkite nedidelį patogų garbanojimo geležį su …