Geriausių 2023 m. maudymosi kostiumėlių Pasirinkimas

Stulbinamai atrodyti paplūdimyje ar prie baseino yra daugelio merginų puoselėjama svajonė, todėl dailaus maudymosi kostiumėlio joms reikia ne mažiau nei madingos suknelės ar stilingo dalykinio kostiumo. Pakalbėkime apie tai, kaip išsirinkti gerą maudymosi kostiumėlį ir kuo skiriasi brangūs ir nebrangūs prekių ženklai. Mūsų griežtame geriausių maudymosi kostiumėlių reitinge yra prekių ženklų, kurie jau kelerius metus merginoms kelia tik teigiamas emocijas.

Kaip išsirinkti gerą maudymosi kostiumėlį?

Rinkdamiesi savo svajonių maudymosi kostiumėlį, nedelsdami apsispręskite dėl kelių svarbių dalykų:

Naudojimo vieta. Paplūdimys – demokratiška vieta, jam tinka bet kokie jums patinkantys vientisi ir atskiri maudymosi kostiumėliai. O kad pasirinkimas būtų ilgalaikis, rinkitės gaminius iš patvaraus poliamido su elastano priedu, kuris yra atsparus saulei ir sūriam vandeniui. Baseinui, aktyviam maudynėms reikalingas patogiausias variantas, su minimaliu įdėklų ir dekoracijų, geriausia iš nailono, kuris puikiai priglunda prie kūno ir ištveria chloruoto vandens poveikį. Tačiau atminkite, kad nailonas greičiau blunka saulėje. Kruizui, aukšto lygio renginiams reikia prabangaus klasikinio maudymosi kostiumėlio (geriausia vientiso) neutralių spalvų, įmantraus stiliaus, su dekoracijomis, siuvinėjimais ir kt. Beje, ne visi elitiniai maudymosi kostiumėliai pritaikyti aktyviam dėvėjimui, sūriam vandeniui ir saulei, nes yra skirti avariniam gulėjimui prie baseino.

Stilius. Renkantis stilių reikia atsižvelgti į du dalykus: papildomumą (kiek maudymosi komplekto sukirpimas puošia figūrą ir paslepia trūkumus) ir patogumą (patogus tinkamas maudymosi kostiumėlis, niekur nespaudžia ir netryna. ). Žinoma, čia neįmanoma pateikti vienodų rekomendacijų, tačiau verta sutelkti dėmesį į universalius patarimus:

  • Vientisas maudymosi kostiumėlis puikiai paslepia trūkumus ir harmonizuoja siluetą, o jį taip pat lengva paversti paplūdimio palaidine, tiesiog vilkint šortus ar sijoną. Minusai – sunkiau pasiimti pagal dydį ir ilgį, ilgiau džiūsta ir neleidžia pilnai įdegti.
  • Maudymosi kostiumėlis – bikini – geriausias pasirinkimas merginoms, turinčioms gerą figūrą, viršus ir apačia gali būti maišomi, sukuriant naujus paplūdimio įvaizdžio variantus.
  • Patogu, kai gamintojas liemenį ir maudymosi kelnaites parduoda atskirai – tai leidžia sukurti tobulą komplektą tiksliai pagal savo figūrą.
  • Liemenio forma: klasikinis bikinis, trikampis, bando, balconette ir kiti populiarūs variantai – reikia rinktis griežtai pagal savo biusto ypatybes, geriausia su aptaisu.
  • Kaklą apjuosę raiščiai ir kaspinėliai vizualiai išplečia pečius, o plačiai išsidėstę pečių dirželiai siaurina.
  • Jei klubų linija toli gražu nėra ideali, rinkitės aukštu liemeniu apačias, kurios sėkmingai veržia siluetą, arba su reguliuojamais kaklaraiščiais.

Spalvos ir atspaudai – skonio reikalas, tačiau verta atminti, kad ryškūs spalvų blokai, kontrastai, geometriniai raštai atitraukia dėmesį nuo figūros trūkumų ir sugeba subalansuoti netobulas formas, o paprasti maudymosi kostiumėliai, atvirkščiai, patraukia šį dėmesį.

Audinio ir siuvimo kokybė. Maudymosi kostiumėliams gaminti naudojami patvarūs sintetiniai audiniai: poliamidas, poliesteris, nailonas, supleksas, mikropluoštas, o tobulam prigludimui į juos dedama likra (dar žinoma kaip spandeksas ir elastanas). Tokie audiniai nevaržo judesių, greitai džiūsta, tarnauja ilgai nesitampodami. Tačiau atkreipkite dėmesį į medžiagos tankį: tankūs audiniai geriau sėdi, nesusmę ir nešviečia. Apsvarstykite linijas – jos turi būti lygios, be tarpų, be skylių prie siūlių ir išsikišusių siūlų.

1 patarimas: Atostogų metu su savimi turėkite 2-3 įvairaus kirpimo maudymosi kostiumėlius. Pirma, tokiu atveju niekada nereikės dėvėti šlapių drabužių, antra, įdegis taps vienodesnis dėl skirtingo dalių išdėstymo, trečia, iš atostogų parsinešite 2-3 kartus gražesnių nuotraukų. !

2 patarimas: Prekyba garsių prekinių ženklų paplūdimio kolekcijomis paprastai prasideda nuo liepos antrosios pusės. Nepraleiskite progos įsigyti kokybišką maudymosi kostiumėlį už įdomią kainą.

O dabar pažvelkime į paplūdimio prekių ženklus, kurie gamina paklausiausius, patvariausius ir gražiausius maudymosi kostiumėlius.

Geriausių 2023 m. maudymosi kostiumėlių Pasirinkimas

Kokį maudymosi kostiumėlį rinktis paplūdimyje?

Rasti aukso vidurį tarp grožio ir patogumo, ilgaamžiškumo ir priimtinos kainos – visas menas. Renkantis iš įvairių stilių, spalvų ir kainų pasiūlymų, svarbu atsiminti, ko tikitės iš maudymosi kostiumėlio, kur ir kaip dažnai planuojate jį dėvėti, taip pat remtis…