Geriausių 2023 m. mp3 grotuvų Pasirinkimas

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai dažnai pakeičia vartotojus fotoaparatu, planšetiniu kompiuteriu, navigatoriumi ir net grotuvu. Tačiau melomanai turi savo požiūrį ir tam tikrus reikalavimus skambesiui. Štai kodėl tikri muzikos mylėtojai mieliau nešiojasi su savimi atskirus nešiojamus garso grotuvus. Mūsų reitinge yra žaidėjų, surinkusių daugybę teigiamų ekspertų ir paprastų pirkėjų atsiliepimų.

Kokį MP3 grotuvą geriausia pirkti?

Pagal kokius parametrus turėtumėte pasirinkti nešiojamąjį grotuvą? Apibrėžkime kriterijus. Pirma, skaitmeniniai grotuvai yra susieti su mp3 formatu tiesiog iš inercijos. Tiesą sakant, didžioji dauguma jų jau seniai gali groti suspaustą muziką be nuostolių. Kitas dalykas, kad šio verslo gebėjimai yra skirtingi visiems įrenginiams. Itin supaprastinus, sakykime taip: yra mp3 (lossy) lygis, po kurio seka įrenginiai, galintys leisti be nuostolių įrašus garso CD kokybe ir jai artimais formatais, taip pat yra High Resolution Audio grotuvai. Pastarieji išsiskiria aukštais dažniais ir kvantavimo bitais, dėl kurių išvesties signalas labiau atitinka analoginį šaltinį.

Kalbant apie formatų įvairovę, net atvirai kalbant, nebrangūs skaitmeniniai grotuvai gali leisti labiausiai paplitusius iš jų, bent jau maža raiška. Čia yra daugiau problemų. Pradinio lygio modeliai negali iššifruoti didelio pralaidumo takelių be nuostolių ir geriausiu atveju juos praleis. Blogiausiu atveju tiesiog sustok.

Pačių muzikos įrašų kokybė yra atskira problema. Atkreipiame dėmesį tik į tai, kad jų trūkumai yra ryškesni aukščiausios klasės žaidėjams.

Kitos svarbios savybės, kurias verta paminėti, yra šios:

  • atminties kortelių lizdų skaičius;
  • belaidžių sąsajų prieinamumas ir tipai;
  • galimybė grotuvą naudoti kaip išorinį skaitmeninį-analoginį keitiklį (DAC).

Turėti grotuvą su dviem lizdais patogiau struktūrizuoti mėgstamos muzikos kolekciją. Jei „Wi-Fi“ sąsajos buvimas yra svarbus dirbant su įmontuota takelių saugykla ir internetinėmis paslaugomis, „Bluetooth“ palaikymas leis jums apsieiti be nereikalingų laidų transliuojant skaitmeninį srautą vietoje. Tiesa, pastaruoju atveju atsakomybė už garso kokybę jau perkeliama ant ausinių, o paties grotuvo galimybės nublanksta į antrą planą. Trečias aukščiau pateikto sąrašo punktas tampa įdomus tik tuo atveju, jei esate aukšto lygio stacionarios garso įrangos savininkas. Ir būtent čia „Bluetooth“ sąsaja yra gana tinkama, bet jau dvipusė.

Mes atsižvelgiame į mažiau reikšmingas savybes:

  • vidinės atminties kiekis (jei yra);
  • ekrano tipas;
  • Internetinių paslaugų palaikymas;
  • FM radijo prieinamumas.

Norint išsaugoti tikrai didelę mėgstamų takelių kolekciją, vis tiek neužtenka jokios integruotos atminties, tačiau toms pačioms audio knygoms jos apimties gali pakakti. Kalbant apie radiją, jis gana tinkamas nebrangiuose grotuvuose, nes transliuojami įrašai net patys savaime negali nustebinti audiofiliška skaitmeninimo kokybe.

Nešiojami grotuvai skirti ne tik muzikos mylėtojams – apsvarstykite nebrangų „nešiojamąjį“ kaip audioknygų skaitytuvą arba bėgiojimo/sporto salės palydovą. Pirmuoju atveju jūs tikrai laimėsite autonomiją ir susitvarkysite su labai protingu pirkiniu biudžetu. Antruoju atveju sumažinkite riziką netyčia sugadinti paprastai brangesnį išmanųjį telefoną. Deja, gamintojai nesiūlo didelio modelių asortimento vandens sporto entuziastams. Todėl jei jums reikia pigesnio plaukimo grotuvo, galbūt turėtumėte išbandyti vandeniui atsparų dėklą savo išmaniajam telefonui, kad jį apsaugotumėte.

Nepamirškite, kad ausinės turi atitikti grotuvą. Mažiausiai jo klasė ir vidinis atsparumas. Nuspręskite, kas jums svarbu medijos įrenginyje, tada pereikite prie pasirinkimo. Mūsų reitinge yra geriausi, patikimiausi ir kokybiškiausi 2023 m. populiarūs mp3 grotuvai.

Geriausių nešiojamųjų grotuvų Pasirinkimas 2023 m