Geriausių 2023 m. projektorių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą projektorių?

Geriausio projektoriaus pasirinkimas visų pirma priklauso nuo jo paskirties.

Namų projektoriaus savybės

Namų kino projektoriai turi gebėti rodyti aukštos kokybės dinamines scenas (pvz., filmus, vaizdo įrašus, sporto transliacijas) ir užtikrinti vienodai gerus skirtingų signalų šaltinių ar signalo standartų rezultatus. Deja, šių funkcijų įgyvendinimas kainuoja nemažus pinigus, o modeliams su „natūralia“ raiška 4K – visiškai neadekvatūs.

Nenuostabu, kad gamintojai ieško įvairių gudrių būdų gauti didelės raiškos nuotraukos nenaudojant brangių pilnų 4K lustų. JVC atitinkamą technologiją vadina „e-Shift“, „Epson“ vadina „4K Enhancement“, „Texas Instruments“ vadina „XPR“ (Optoma projektoriai). Iš esmės visi jie įgyvendina puskadrų optinio poslinkio su vėlesniu perdengimu idėją, tik kiekvienas savaip. Beje, tokio pseudo-4K privalumas yra ir žiūrint ne tokį aiškų turinį. Tas pats pikselių tinklelis (uodas) ištirpsta beveik visiškai. Tiesa, dėl tam tikro ryškumo praradimo.

Konkretus reikalavimas namų projektoriams gali būti minimalus delsos laikas – Žaidėjams šis parametras itin svarbus. Vaizdo įrašo formatas 3D dabar gali demonstruoti didžiąją daugumą modelių. Vienintelis dalykas, kad gauti visavertį namų kino teatrą erdvinis garsasturėsite įsigyti atitinkamo lygio akustinę sistemą.

Projektorių, skirtų darbui ir studijoms, savybės

Švietimo tikslai ir verslo poreikiai apima darbą su statinėmis nuotraukomis. Vadinasi, projektoriai biurams ir klasėms dažniausiai jie gali lengvai išsiversti be sudėtingų aparatinės ir programinės įrangos interpoliavimo ir mastelio keitimo, spalvų valdymo ir kitų brangių lustų posistemių. Jų matricos yra orientuotos į „kompiuterinę“ skiriamąją gebą, o „kino“ matricos išvedamos žymiai sutrumpinus naudojamą plotą. Akivaizdu, kad pastarasis ne pačiu geriausiu būdu paveikia gauto vaizdo aiškumą. Išplėstinė funkcija šioje grupėje taip pat nebuvo atlikta, tačiau ji įgauna tam tikras formas. Pavyzdžiui, interaktyvių veikimo režimų palaikymas.

Bendrosios charakteristikos

Pagrindinė projektorių prijungimo sąsaja yra HDMI, ir daugelyje modelių yra keletas tokių jungčių. Jei turite kelis signalo šaltinius, jie tikrai nebus nereikalingi.

Beveik visi projektoriai išmoko bendrauti su išmaniaisiais telefonais ir kitais įrenginiais naudodami MHL protokolą. Norint patogiai prijungti nešiojamąją įrangą, jie dažnai suteikia prievadus USB. Čia galimybė vienu metu per šią jungtį įkrauti mobiliuosius įtaisus gali būti laikoma naudinga funkcija. Reikėtų nepamiršti, kad USB sąsajos buvimas nereiškia galimybės dirbti su „flash drives“. Tokios „bandelės“ pasikliauja tik projektoriais su įmontuotu medijos grotuvu. Be to, pastarasis yra „išmanesnis“, tuo daugiau vaizdo formatų galima leisti neprisijungus.

Atsižvelgiant į numatomą atstumą iki ekrano, projektoriai turėtų būti parinkti ir išilgai židinio „ilgio“.. Labiausiai trumpo fokusavimo modeliai gali suformuoti vaizdą su didele įstriža, tiesiogine prasme centimetrų atstumu nuo sienos, drobės ar lentos. Kita vertus, tokie įrenginiai (kaip taisyklė) netinka projekcijai iš toli. Galiausiai, gauto vaizdo ryškumas priklauso nuo daugelio veiksnių, tarp kurių pagrindiniai yra atstumas iki ekrano, skleidžiamos šviesos srauto galia ir patalpos apšvietimo lygis. Daugeliui namų kino projektorių ir iš dalies užtemdytų patalpų pakanka 1500–2000 liumenų.

Jūsų dėmesiui – nebrangių ir vidutinių kainų projektorių kategorijoje itin verti ir populiarūs įvairios paskirties modeliai, kurie 2023-2023 metais pelnė gerus pirkėjų ir ekspertų atsiliepimus. Visiškai universalių sprendimų čia negali būti, todėl renkantis geriausią projektorių biurui ar namų kinui reikėtų atsižvelgti į sprendžiamų užduočių spektrą bei numatomas eksploatavimo sąlygas.

Geriausių 2023 m. projektorių Pasirinkimas

Pagaliau

Kalbant apie sukurto vaizdo kokybę, pastebime, kad šiandien labiausiai paplitusios yra trys vaizdo rodymo ekrane technologijos. Jei mes kalbame apie biudžetinius ir vidutinės klasės projektorius, tada DLP projektoriai duok…