Geriausių 2023 m. šulinių siurblių Pasirinkimas

Baltarusijoje, kaip žinote, Sovietų Sąjunga dar nesibaigė, todėl Mogiliovo „upelis“ išliko „upliuku“ iki šių dienų. Tiesa, jis buvo patobulintas – atsirado temperatūros jutiklis, kuris apsaugo siurblį nuo perkaitimo. Ypač fizikos pamokų dar nepamiršusį autorių pralinksmino gamintojo tinklalapio teiginys, kad pro siurblį praėjęs vanduo yra įmagnetinamas (!), Didinamas derlius (!). Atrodo, kad Kašpirovskis ir Chumakas nesibaigė ir Baltarusijoje …

Nepaisant to, dėl savo 225 vatų galios siurblys veikia gerai – užtenka įvaldyti net keturiasdešimties metrų galvutę su priimtinu našumu (7 litrai per minutę). Visuose kelių metrų gylio šuliniuose jis jaučiasi puikiai.

Galiausiai, jei tik iš nostalgijos, jis gali būti teikiamas pirmenybę nei Liven „Kid“. Kondo pakuotė, išduota pagal ESKD naudojimo instrukciją (standartiniai brėžinių lapai su pagrindiniu užrašu, kuriame nurodyta, kad „Bruko” serijos numeris YAUB.2.13.00.00.000) … Dar truputis – ir stiklinis indas su „Žigulevskoje“ ir „Pravda“ įvyniota vobla. Ech, būtų malonu.