Geriausių 2023 m. žaidimų ausinių Pasirinkimas

Žaidimas su geromis ausinėmis suteikia daug naujų potyrių. Ilgą laiką terminas „žaidimų ausinės“ buvo labiau rinkodaros terminas, kaip dažnai būna kalbant apie kompiuterių komponentus ir priedus – pridėkite ryškių pastabų į išvaizdą, o dabar turime naujas žaidimų ausines… kalbant apie „ įdaras“ nė gramu nesiskiria nuo kuklių ausinių kitoje lentynoje .

Tačiau technologijos nestovi vietoje – žaidimuose garso panorama darosi vis sunkesnė, o dabar ausinės, kurios anksčiau pagal apibrėžimą buvo stereo garso šaltinis, jau išmoko perduoti erdvinį kelių kanalų garsą. Bet tai jau labai vertinga žaidimuose: pagal ausį pagauti šliaužiančio priešo kryptį arba iš anksto pasukti vairą, išgirdus priešo Spitfire garsą iš dešinės apačios ir pan.

Šiaip reikalavimai geroms žaidimų ausinėms mažai skiriasi nuo įprastų: meistriškumas, komfortas, garso izoliacijos lygis, triukšmo mažinimas ir mikrofono jautrumas. Vienintelis niuansas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tas, kad žaidėjams skirtos ausinės dažnai pasižymi nelinijiniu dažnio atsaku, padidinančiu kadrų, sprogimų ir kitų specialiųjų efektų garsumą: kai kuriose šaudyklėse tai gali būti pliusas, tačiau klausytis muzikos tokiomis ausinėmis jau bus nelabai malonu. Mūsų reitinge – geriausios 2023 m. pabaigos žaidimų ausinės (pagal ekspertus ir žaidėjus).

Kurios prekės ženklo žaidimų ausinės yra geresnės?

Net jei jos „žaidžia“ bent tris kartus, ausinės išlieka ausinėmis – tai yra, iš esmės jų dizaino būdas nesiskiria nuo „muzikinių“. Taigi, pvz. Redagavimo priemonė ir Sennheizeris dabar yra gana įdomių (nors ir su savais niuansais) šio segmento modelių.

Tačiau, žinoma, žaidimų segmente pirmauja žaidimų periferinių įrenginių gamintojai. Aukščiausias baras laikomas ypač plieno serija (Tiesa, ši įmonė mums žinoma visų pirma dėl to, kad anksčiau nieko „oficialiai“ tiekė Rusijai, nors savo produkciją pardavinėjo kiekvienoje pirmoje parduotuvėje – dar prieš tai, kai „lygiagretusis importas“ tapo įprastas). HyperX, Logitech. ASUS ir Razer savo aukščiausiose eilutėse jie eina vienas į kitą, tačiau jie taip pat turi gerą „pigesnių“ serijų pasirinkimą iš vidutinio ir net beveik biudžeto segmentų – ir iš tikrųjų ne visada blogų.

Tuo pačiu metu „gryni kinai“ bando pereiti iš anksčiau buvusio biudžeto segmento į vidutinį ir aukštesnį segmentą: pavyzdžiui, geriausios žaidimų ausinės, tokios kaip Zeus 2 dabartinėje linijoje. Reddragon (apie ką pastaruoju metu niekas negirdėjo) – tai jau akivaizdus „vidurinis valstietis“, o ne nepretenzingas „biudžetas“. Nors, žinoma, kinai dar nėra tokie sklandūs, kaip norėtųsi. Jei prisiminsime ne „debiutantus“, tai senus gerus Defender ir A4Tech bus čia pat.

Geriausių 2023 m. žaidimų ausinių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti geras žaidimų ausines?

Taigi, jei jus domina ausinių žaidimo galimybės, turėsite ne tik pasidomėti, bet ir atidžiai susipažinti su konkretaus modelio savybėmis: yra du dideli skirtumai tarp „virtualaus erdvinio garso“ ir tikro erdvinio garso. , kaip sakoma Odesoje. Modeliai su lizdo jungtimis iškart nubraukiami į šalį: per trijų kontaktų lizdą negalima perduoti daugiau nei dviejų garso kanalų. Tačiau net ir naudojant USB modelius erdvinio garso pažadai ne visada yra realūs. Dažniausiai tai tik imituojama – bet dažniausiai tai gali padaryti pačios garso plokštės, suporuotos su laidinėmis stereo ausinėmis. Papildomas mokėjimas? Deja, dažniausiai taip.

Tačiau USB ausinės ir belaidžiai modeliai turi rimtą pliusą: ilgo laido nebuvimas leidžia nerinkti trukdžių iš mikrofono kelio. Tai reiškia, kad galima rasti modelį, kuris suteiktų aiškesnį ir suprantamesnį balsą, galintį perteikti jūsų žaidimo draugams viską, ką apie juos galvojate.

Išmėginti ausines būtina: kelios valandos prie monitoriaus nepatogiose „ausyse“ gali sugadinti žaidimo malonumą. Sėkmės renkantis!