Geriausių 2023 m. žaidimų nešiojamų kompiuterių reitingas

Daugelis iš mūsų mėgsta kompiuterinius žaidimus, tačiau ne visiems pavyksta jais mėgautis be kompromisų. Be neaiškios grafikos, pusės ekrano režimo, „trūkčiojančio“ žaidimo ar problemų paleidžiant žaidimą. Ir viskas apie „techninę įrangą“, kuri reikalinga šiuolaikiniams žaidimams. Žinoma, tikras žaidėjas užtikrintai pasakys (ir iš dalies bus teisus), kad ne, net ir geriausio, žaidimų nešiojamojo kompiuterio negalima lyginti su žaidimų kompiuteriu, bet, kita vertus, stalinio kompiuterio negalima kimšti į krepšį ir mėgautis. jūsų mėgstamiausias žaidimas bet kur ir kur būtumėte.

Minimalūs reikalavimai žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams

Planuodami įsigyti gerą žaidimų nešiojamąjį kompiuterį, turite turėti omenyje, kad „žaidimų nešiojamojo kompiuterio“ pavadinimas praktikoje ne visada pasiteisina. Ypač atsižvelgiant į vis augančius dabartinių žaidimų reikalavimus, susijusius su žemesnės (ir vidutinės) kainų segmento nešiojamųjų kompiuterių savybėmis. Išleidus naują aparatinę įrangą atsirado daugiau pasirinkimo: jei anksčiau viduriniame segmente buvo galima užkliūti už GTX 1650/1660, tai dabar RTX 3050/3060 jau tapo gana prieinami, kurie neturi „atjungimo“. “ spindulių sekimo ir DLSS palaikymas. Be to, renkantis „ateitį“ tikrai reikėtų teikti pirmenybę 12-os kartos „Intel“ procesoriams pagal savo naują architektūrą, nes būtent jiems bus optimizuoti žaidimų varikliai, čia nesikreipkite į būrėjus. „Nešiojamųjų kompiuterių“ segmente AMD atsakymo vis dar nėra.

Tačiau kodėl esame apsėsti įprasto „Intel + Nvidia“ recepto? Sugrįžimas į „raudonųjų“ žaidimų segmentą jau gali būti laikomas įvykdytu, o AMD Ryzen + AMD Radeon (arba Ryzen + Nvidia, jei iš esmės suvirškinsite „raudonuosius“ vaizdo greitintuvus) surinkimas dabar bus gana įdomus. O konkurencijos augimas rinkoje tikrai nebus perteklinis – mus, pirkėjus, domina ne tik charakteristikos, bet ir kainos.

Svarbiausia nepamiršti aukštos kokybės aušinimo: žaidimuose, kurie yra sunkesni nei „Klondike“ ir „Minesweeper“, nešiojamam kompiuteriui itin svarbi procesoriaus ir vaizdo plokštės aušinimo kokybė. Nereikėtų rinktis nei pernelyg triukšmingų modelių, kurie gali pavarginti ausis po valandos žaidimo, arba tokių, kuriuose dėl kompaktiškumo aušinimo sistema priverčia procesorių prie droselio slenksčio net naudojant šviežią termopasta ir be dulkių. gerbėjų.

Ir, žinoma, baterijoje nėra papildomų vatvalandžių: jei „jaunesniems“ žaidimų modeliams dar priimtina 50-60 vatvalandių, tai net 80 vatvalandžių geriausiems modeliams neatrodys daug.

Taigi, kokie yra geriausi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai, pasiūlyti Rusijos žaidėjui antroje 2023 m. pusėje?

2023 m. geriausių žaidimų nešiojamų kompiuterių Pasirinkimas – 12 geriausių

Kokį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį geriausia pirkti?

Pats terminas „žaidimų nešiojamasis kompiuteris“ yra nesuderinamumo derinys: nešiojamųjų kompiuterių gamintojai stengiasi suteikti jiems didžiausią autonomiją, taigi, naudoja „sumažintus“ procesorius ir vaizdo greitintuvus su mažesniu energijos suvartojimu. Žaidimuose aktualios galingos vaizdo plokštės, aukšto dažnio procesoriai, o visa tai aktyviai eikvoja srovę ir, kas ne mažiau svarbu nešiojamiesiems kompiuteriams, labai įkaista. O nešiojamųjų kompiuterių aušinimo galimybės jau labai ribotos: pabandykite sukurti nešiojamąjį kompiuterį su bokštiniu aušintuvu arba „dropsiu“, kurie žaidimų kompiuteriui yra norma. Apie aukščiausio lygio vaizdo plokštes visai nekalbėkime: nors populiarus pavadinimas „orkaitė“ kilo iš santrumpos GTX rinkinio rusiškame makete, žaidimų serijų vaizdo plokštės tikrai gali gerokai apšildyti patalpas.

Todėl žaidimų nešiojamasis kompiuteris visada yra kompromisų vaisius, o savo našumu jis bus prastesnis už žaidimų kompiuterį, surinktą už tuos pačius pinigus. Bet jei neturite galimybės naudotis stacionaria sistema ir jums nuobodu be žaidimų, mūsų apžvalgoje atrinkome geriausius 2023 metų žaidimų nešiojamų kompiuterių modelius iš Rusijos rinkoje esančių.

Įvertinę savo prioritetus ir finansinius išteklius, tikrai pasirinksite teisingai. Na, nekenkia ir galvoti apie aukštos kokybės lazerinę pelę.

Laimingo apsipirkimo!