Geriausių 2023 metų dujinių orkaičių Pasirinkimas

Šiuolaikinės tendencijos, susijusios su virtuvės aprūpinimu dideliais buitiniais prietaisais gaminant maistą iš tradicinių monolitinių viryklių naudojimo, vis labiau krypsta į įmontuojamų prietaisų populiarinimą. Ir vienas pagrindinių šios krypties komponentų yra orkaitės. Ir nors rinka yra labiau prisotinta jų elektros variantų, ne visi dujofikuotų namų ir butų gyventojai yra pasirengę reikšmingam komunalinių mokesčių padidėjimui „elektros“ stulpelyje. Ypač tiems, kurie mėgsta kepti, moka ir daro tai nuolat.

Žinoma, yra problemos sprendimas. Viskas akivaizdu – daug ekonomiškiau virti ant dujų. Tikrasis? Tada atkreipiame jūsų dėmesį į mūsų geriausių nepriklausomų įmontuojamų dujinių orkaičių reitingą.

Geriausių 2023 metų dujinių orkaičių Pasirinkimas

Kokią dujinę orkaitę pasirinkti?

Viskas priklauso nuo planuojamo pirkimo. biudžetasgalbūt, palankios kainos buvimas ar nebuvimas, atskirų parduotuvių kreditų pasiūlymai, tiesą sakant, asmeniniai pirkėjo pageidavimai.

Atitiktis yra svarbi baldų dizainas. Ir jums taip pat turėtų patikti spalva, sutvarkyti valdymo tipą. Svarbu aiškiai apibrėžti reikiamą funkcionalumą. Tai, kaip patogu ir saugu bus naudoti virtuvės prietaisą, gali labai priklausyti nuo konfigūracijos.

Ar sutiko? O kaip su atsakymu į klausimą kurios įmonės dujinė orkaitė yra geresnė? Ne viskas taip paprasta, kaip kai kurie prekiniai ženklai ir pardavėjai „dažo“. Beveik visiems naudinga galimybė yra senų žinomų kompanijų, tokių kaip Smeg, Electrolux, Indesit, Hotpoint-Ariston, produktai. Nebrangiame segmente „Beko“ ir sėkme džiuginantis Baltarusijos „Gefest“ jaučiasi užtikrintai.

Keista, bet net geriausių tinklo kompanijų modeliuose yra pakankamai negatyvumo. Tai retai reiškia, kad jie blogi. Greičiau atvirkščiai. Dažnai priežastis yra Rusijos viešųjų ryšių žiaurumas ir negailestingumas. Konkurentų diskreditavimo ir visokių rusų-kinų-turkų „abibasų“ liaupsinimo akcijos, panašiais į vokiškus ar itališkus pavadinimais, jau seniai tapo norma.

Tarp pastarųjų yra ir gana vertų egzempliorių, tačiau dažniausiai už išgalvotos „legendos“ slypi noras parduoti įrangą brangiau nei tikra kaina. Tokias orkaites patartina pirkti su gera nuolaida akcijai (o ne dėl nukainojimo), rinktis prekių ženklus su ilga garantija. Paskutiniame etape nuodugniai patikrinkite darbo kokybę, įrangą ir teisingai užpildytų dokumentų buvimą.

Dažnai randama skundų dėl netinkamo orkaitės veikimo, o konkrečiai apie degiklio slopinimą praėjus tam tikram laikui po uždegimo arba beveik iš karto. Kai spintelė yra visiškai nauja, tam gali būti ne tiek daug priežasčių. Iš tiesiogiai susijusio su spintele: dujų valdymo apsauga įsijungia dėl termoporos antgalio pasislinkimo transportuojant ir būnant už liepsnos, atsipalaidavus srieginiam varinio vamzdžio tvirtinimui su elektromagnetiniu jutikliu. Visa tai galima nesunkiai ištaisyti, labai pageidautina dedant pastangas. dujų serviso specialistas.

Jis taip pat gali padėti pašalinti ar pabandyti išspręsti galimas išorines problemas, tokias kaip vožtuvo gedimas, dujų slėgio neatitikimas nustatytiems standartams. Atrodo, kad Rusijoje buvo pereita prie Europos G20 / 20 standarto, tačiau dėl tam tikrų priežasčių, ypač žiemą, jis ne visada palaikomas stabiliai. Iškilus neatitikimui, teks arba iš kurą tiekiančio „Gazprom“ palydovo prašyti teisingų įrangos, paskirstančios dujas visame name, nustatymų, arba sureguliuoti degiklį, pakeisti purkštukus į tinkamesnius. Tik nedaryk to pats.

Laimingo apsipirkimo!