Geriausių akumuliatorinių kampinių šlifuoklių Pasirinkimas 2023-2023 m

Kampinis šlifuoklis, liaudyje žinomas kaip „bulgaras“ (kadangi Sovietų Sąjungoje pirmieji kampiniai šlifuokliai atsirado bulgarų kompanijos „Sparky“ dėka) yra tikrai universalus dalykas, todėl darbo jai visada atsiras namuose, garaže, ir dirbtuvėse. Tačiau, kita vertus, ne visada patogu su savimi nešiotis vielą: tai kodėl gi nepagalvojus įsigyti kampinio šlifuoklio su baterijomis? Ypač jei jau turite firminį akumuliatorinį įrankį: tuomet sutaupysite pirkdami kampinį šlifuoklį „plikoje“ komplektacijoje, be baterijų ir įkroviklio, kad galėtumėte naudoti jau turimus. Mūsų reitinge pateikiami geriausi akumuliatoriniai šlifuokliai.

Žinoma, čia bus ir apribojimų: dėl to, kad baterijų talpa ir srovė toli gražu nėra neribota, tenka riboti elektrinio įrankio galią, todėl dauguma akumuliatorinių kampinių šlifuoklių modelių yra skirti palyginti mažiems. apskritimai – iki 125 mm, kaip taisyklė. Su didesnio skersmens apskritimais veikia tik šlifuokliai, naudojant brangius aukštos įtampos akumuliatorių mazgus – iki 54 V arba naudojant porą žemesnės įtampos akumuliatorių, sujungtų nuosekliai ir, žinoma, jie negali dirbti ant vieno akumuliatoriaus. Todėl baterijomis varomi kampiniai šlifuokliai geriausiai atsiskleidžia darbuose, kur svarbiau manevringumas ir „visas prieinamumas“ – jei „darbo priekis“ didelis ir reikalingas didesnis apskritimas, vis tiek tenka naudotis tinklu. modelis. Tačiau, kaip ten bebūtų, šiandien kalbame apie geriausius akumuliatorinius kampinius šlifuoklius, iš daugybės parduotuvių pasiūlymų renkamės įdomiausius.

Geriausių akumuliatorinių šlifuoklių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą akumuliatoriaus šlifuoklį?

Kampinių šlifuoklių dizainerių noras padidinti akumuliatorinio įrankio autonomiškumą kartais lemia prieštaringą sprendimą – apriboti darbo greitį. Tačiau dėl to gali nukentėti įrankio naudojimo universalumas – pavyzdžiui, „Ryobi“ kartą sugebėjo atlaisvinti šlifuoklį 125 mm apskritimams, kurių maksimalus greitis buvo tik 6500 aps./min., todėl dirbti su pjovimu tiesiog nepraktiška. ratai, pasirodė, kad įrankis skirtas tik valymui ir šlifavimui. Dėl tokio apskritimo skersmens verta dairytis į modelius, kurių tuščiosios eigos greitis yra ne mažesnis kaip 8000-8500 aps./min, bet ir pakankamai galingas variklis, kad jis negalėtų sulėtinti apkrovos. Kitas dalykas, kad ne visada pavyksta sužinoti konkretaus akumuliatorinio įrankio modelio galią – todėl svarbios ir savininkų, jau išbandžiusių konkretų modelį praktiškai, atsiliepimai.

Šiuolaikiniams akumuliatoriniams elektriniams įrankiams vožtuvų (kasdieniame gyvenime vadinamų „bešepetėliais“) variklių naudojimas jau gali būti laikomas norma. Tokie varikliai neturi šepečių ir komutatoriaus, todėl jų mechaninis susidėvėjimas yra minimalus (anksčiau ar vėliau teks keisti tik guolius), didelis efektyvumas, o svarbiausia, kad pagal apibrėžimą jiems reikia apvijas valdančios elektronikos, kad veiktų, kuris leidžia gamintojams lengvai įdiegti naudingus dalykus, tokius kaip minkštas paleidimas ar automatinis išjungimas perkrovos atveju (grandinė, sekanti greitį, kuris pagal apibrėžimą reikalingas teisingam apvijų perjungimui, lengvai „supranta“, kad velenas yra perkrautas arba ruošiasi sustoti). Taigi, ko gero, kampiniam šlifuokliui tai gali būti laikomas geriausiu pasirinkimu – ne veltui šiandieniniame geriausių akumuliatorinių kampinių šlifuoklių reitinge dauguma modelių yra su bešepetiniais varikliais.

Laimingo apsipirkimo!