Geriausių ausinių su mikrofonu Pasirinkimas 2023-2023 m

Ausinės su įmontuotu mikrofonu (arba, paprasčiau tariant, ausinėmis) daugeliu atvejų yra labai patogus dalykas. Pavyzdžiui, kalbantis Skype ir ypač kompiuteriniuose žaidimuose: visada galima palaikyti ryšį su komanda ir tuo pačiu nevarginti šeimos tanko variklio ūžimu bei monotoniškomis diktoriaus frazėmis. Taip atsikratome akustinio grįžtamojo ryšio, kuris yra neišvengiamas naudojant mikrofoną su įprastais garsiakalbiais. Galiausiai ausines visada galima naudoti kaip įprastas ausines. Tvirti pliusai, tiesa?

Tačiau yra ir trūkumų. Visų pirma, tai konstruktyvus poreikis naudoti kompaktiškiausią mikrofono kapsulę – atitinkamai mikrofono kokybės pakaks tik pokalbiniam bendravimui, ir net tada ne visiems modeliams. Antra, nepatogumai dėl laidinio ryšio su po stalu stovinčiu sistemos bloku: ilgas laidas kartu su nejautria kapsule suteiks aukšto lygio trukdžių, o tai dar labiau pablogins įmontuotą garso plokštę. Laimei, „Bluetooth“ ausinės nuo to yra apsaugotos, tačiau tada yra galimybė pačiu netinkamiausiu momentu likti be ryšio dėl išsikrovusio akumuliatoriaus.

Todėl šiandien mes, analizuodami geriausius ausinių su mikrofonu pasiūlymus rinkoje, pasistengsime atsirinkti tuos modelius, kurie tikrai netaps pinigų švaistymu.

Geriausių 2023 m. ausinių su mikrofonu Pasirinkimas – TOP 15

Kaip išsirinkti geras ausines su mikrofonu?

Pradėkime nuo ryšio metodo. Paprasčiausias ir pigiausias būdas, žinoma, yra naudoti paprastus „kištukinius lizdus“, o jei ausinės turi 4 kontaktų lizdą, tada jis tiks telefonui ar planšetiniam kompiuteriui. Tačiau viela neišvengiamai trukdys, pigiose ausinėse jis taip pat bus linkęs lūžti ir lūžti. Su pigiomis garso plokštėmis garso kokybė nebus tokia karšta, ypač su mikrofonu: ilgas jungiamasis laidas ne tik slopina ir taip silpną signalo amplitudę, bet ir „praturtina“ triukšmu. Šiuo atžvilgiu USB modeliai yra įdomesni: jie „paduoda“ jau suskaitmenintą garsą į kompiuterį ir leidžia skaitmeniniu būdu valdyti garsumą.

Pakalbėkime apie garsumo valdymą atskirai: visur, kur yra valdiklis (ant laido ar ant ausinių dėklo), problema bus dažna: anksčiau ar vėliau miniatiūrinis stereo potenciometras pradės „šnibždėti“ jį sureguliavus, bus disbalansas. dešinysis kairysis kanalas galimas ir dėl netolygaus vikšrų susidėvėjimo. „Digital“ neturi šių problemų.

O gal net atsisakyti laidų? Tada žiūrėkite į belaides ausines su mikrofonu: jos ypač patogios nešiojamiesiems kompiuteriams ir kompiuteriams su integruotu Bluetooth, gali veikti su mobiliaisiais programėlėmis. Tačiau nepamirškite, kad anksčiau ar vėliau tokias ausines reikės įkrauti.

Ar turėčiau nusipirkti specialias žaidimų ausines? Tikrasis skirtumas yra tik geriausiuose modeliuose su erdvinio garso palaikymu, žaidimuose jie suteikia tikrai geriausią panardinimą. Įprasti stereo modeliai gali pasirodyti net mažiau universalūs nei įprastos ausinės: žaidimų specialiųjų efektų apdorojimui „paaštrintos“ ausinės grojant per jas muziką pasirodys bjauriai skambančios dėl specifinės dažnio atsako formos, kuri turės būti kažkaip kompensuotas ekvalaizeriu.

Tačiau, kad ir kokias ausines su mikrofonu pasirinktumėte, visų pirma, žinoma, atkreipkite dėmesį į tai, kaip jos tiksliai sėdi ant galvos: nėra prasmės geram garsui, jei ausines norite numesti po valandos.

Laimingo apsipirkimo!