Geriausių automobilio paleidimo priemonių Pasirinkimas

Anksčiau ar vėliau mūsų reitinge turėjo atsirasti kažkas iš šios Kinijos įmonės. Tačiau perkeliamumo čia gal net per daug: pažiūrėkite patys – USB-A ir tipo C jungtys, žibintuvėlis, 400 plius gramų svoris… Tai tikrai ne maitinimo bankas, ar ne?

Bet ne – šone po guminiu kištuku yra specialus prievadas terminalo adapteriui, o gamintojas žada didžiausią 600 A srovės išėjimą (ne ilgiau kaip 3 sekundes). Integruotos baterijos talpa yra 11000 mAh. Paleidimo adapteris apsaugotas nuo perkrovų ir turi įmontuotą laiko relę 30 sekundžių (tai jau džiugina – dažniausiai kinai į pigius modelius tiesiog įkišdavo porą diodų, apsaugančių nuo poliškumo pasikeitimo), taip pat Boost. mygtukas (paleidimo režimas, kai akumuliatorius išsikrovęs iki „nulio“). Pats adapteris, beje, yra įtartinai panašus į tuos, kurie naudojami Carku paleidimo įrenginiuose – nors tai yra Kinijos norma. Verta paminėti, kad naudojant gerus „krokodilus“ laidų, jungiančių juos su adapteriu, skerspjūvis yra tik 10 AWG (tai yra, ilgą laiką jie palaiko srovę pagal standartą tik iki 40 A), taigi „galimybė užvesti V12 variklius iki 5 litrų“, pasak gamintojo, palikime tai kinų sąžinei: šių laidų ištraukimai bus per stiprūs, kaip ir jų šildymas.

Įkrautas ir neužšalęs starteris gana užtikrintai užveda paprastus automobilius. Kalbant apie „grynai maitinimo banko“ prievadus, viskas paprasta – įkrovimas priimamas per C tipą, jei reikia, kai kuriuos įtaisus galite įkrauti per USB-A (srovės išvestis iki 2,4 A, greitas įkrovimas nepalaikomas).

Verta atkreipti dėmesį į kiniškų ličio baterijų kaprizingumą, o ši problema neaplenkė ir PS01: jei planuojate „tik tuo atveju“ neštis „jumpstarter“ pirštinių skyriuje, tada per pirmąsias šalnas rizikuojate su juo atsiskirti, net „ firminiai“ ličio jonų ir ličio junginiai netoleruoja hipotermijos – polimerinių elementų iš Samsung ar LG.