Geriausių automobilių emalių Pasirinkimas

O, nostalgijos kvapas – kiek pamenu, buvo perdažytas emaliais iš Jaroslavlio „Rusijos dažų“. Vienintelė Rusijos įmonė, kuri 2012 m. buvo įtraukta į žurnalo „Coatings World“ reitingą ir iki šiol jį išlaiko, nors ir nėra aukščiausiose vietose (žinoma, sunku pasivyti PPG su jų 15 mlrd. metine apyvarta), siūlo remonto liniją. medžiagos su gerai žinomu Vika prekės ženklu.

Visų pirma, tai 1305, 1301 ir 142 serijų akriliniai emaliai. „Šimtas keturiasdešimt antras“ – siauros specializacijos vienkomponentis emalis, skirtas durų staktų ir slenksčiams, pasirenkant spalvas griežtai pagal Henrio Fordo principas: galite pasirinkti bet kokią spalvą, su sąlyga, kad ji bus juoda. 1301 yra bene labiausiai paplitusi parduodamų automobilių dažų serija, su kuria įmonė vienu metu sėkmingai „šaudė“ vidaus rinkoje: už prieinamą kainą emalis parodė gerą dangos stiprumą ir ilgaamžiškumą, o visiškai „gulėjo“ žemyn“ beveik rankų darbo remonto sąlygomis . Dabar jis gaminamas „gimtinėmis“ GAZ spalvomis, Daewoo (tik balta), KAMAZ „oranžinė“, visas VAZ spalvų gerbėjas, „Toyota“ balta ir UAZ spalvos (na, nepamirškime, kad „Vicki“ turi savo nuosava tonavimo sistema). Emalis naudojamas su kietikliu ir skiedikliu tuo pačiu numeriu, o yra dviejų tipų skiedikliai: „universalus“ 1301 ir „lėtas“ 1301-M, naudojamas esant aukštesnei nei 20 laipsnių temperatūrai arba veikiantis dideliame plote.

1305 serija yra atsparesnė dulkėjimui ir turi daugiau sausų likučių, lyginant su „senuoju“ 1301. Į spalvų gamą įtrauktos gamyklinės baltos spalvos Renault ir Ford, tačiau yra tik dvi UAZ spalvos. Kietiklis ir skiediklis pateikiami kartu su tuo pačiu partijos numeriu.

„Metalikai“ vėl siūlomi VAZ (kas nenuostabu), Volkswagen, Renault ir taip toliau – iki Didžiosios sienos. Ant viršaus gamintojas siūlo naudoti Standard, MS (medium dry residue) arba HS (high dry residue) serijų lakus. Ir, galiausiai, yra dvi vienkomponentės ML emalių serijos (ML-1110 ir ML-12) su ribotu spalvų sąrašu, skirtu remontui „be maivingumo“, o kur be jų – platus aerozolių asortimentas (įprastas emalis, metaliniai, specializuoti emaliai diskams, buferiams ir kt.).

Apskritai Jaroslavlio automobilių emaliai yra labai įdomūs savo kaina, o daugiau ar mažiau tiesioginėse rankose su jais gana lengva dirbti, jie atleidžia mažas klaidas. Pavyzdžiui, autorius vienu metu mokėsi būtent ant jų ir nebuvo ypač nusiminęs dėl mokymosi proceso ir nebuvo sugadintas.