Geriausių automobilių poliravimo priemonių Pasirinkimas

Anksčiau ar vėliau vairuotojas susiduria su būtinybe įsigyti kėbulo, plastiko ar stiklo poliravimo priemonę. Toks apdorojimas ne tik suteiks prašmatnumo ir blizgesio, bet ir apsaugos bei prailgins jūsų automobilio tarnavimo laiką. Mūsų reitinge yra tik geriausi automobilių poliravimo priemonės, kurias pirkdami pasieksite rezultatų ir nesigailėsite išleistų pinigų.

Dėl poliravimo nebūtina eiti pas meistrą: jei norisi ir daugiau ar mažiau tiesioginėmis rankomis, tai galima padaryti ir pačiam, ne tik sutaupant pinigų, bet ir mėgaujantis savo gautu rezultatu. Belieka tik išsirinkti laką – na, toks mūsų darbas.

Geriausių automobilių poliravimo priemonių Pasirinkimas

Kaip išsirinkti gerą automobilio poliravimą?

Kėbulo dažai, buferių paviršius ir optika – visa tai veikia automobilyje ne pačiomis patogiausiomis sąlygomis. Net ir tobulai važiuojant, kai įbrėžimai nesusidaro dėl nesėkmingo lakstymo, abrazyvinis dulkių poveikis oro sraute vis tiek neišvengiamas. Taigi anksčiau ar vėliau bet kurį automobilį teks nublizginti – nepašalinant įbrėžimų, bent jau grąžinant kėbului blizgesį. Be to, nepamirškite apie apsauginius polirulius, kurie, be išorinio poveikio, padidina dažų paviršiaus – taigi ir po juo esančio metalo – apsaugos patikimumą.

Renkantis automobilio poliravimą, pirmas dalykas, žinoma, yra nuspręsti dėl pačios užduoties. Nėra prasmės bandyti nuvalyti gilų įbrėžimą apsauginiais lakais, o lengvą drumstumą trinti stambia abrazyvu: abrazyvumas turi atitikti pažeidimo gylį. Ir, kaip jau minėjome straipsnyje apie „anti-įbrėžimus“, vienai komandai sunku išspręsti visas problemas vienu metu. Todėl, jei jau nusprendėte imtis labai abrazyvinės pastos, nepamirškite, kad po jos reikia pereiti mažai abrazyvinę pastą, o tada pašalinti blizgesį apdailos mišiniu. Tokiu atveju kūno blizgesys bus vienodas, o nublizgintos vietos „plikimas“ greitai neišnyks.

Jei automobilis buvo perdažytas (nors automobilių gamyklos dabar nemėgsta pilti dažų pertekliaus), atkreipkite dėmesį į poliravimo pastos abrazyvumą, ypač jei planuojate naudoti mašiną. Nuvalyti ploną dažų sluoksnį iki žemės nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti, o po to reikės ne poliravimo, o dažytojo pagalbos.

Apie stiklo poliravimo priemones (būtent stiklus, o ne plastikinę optiką) pasakysime atskirai. Faktas yra tas, kad dauguma „automatinio stiklo poliravimo priemonių“ iš tikrųjų sukuria tik hidrofobinę plėvelę, kuri užmaskuoja miglos mikroreljefą. Tai yra, jie iš tikrųjų nėra poliravimo priemonės – todėl mes jų neįtraukėme į įvertinimą. Jei tikrai norite poliruoti stiklą, kelias skirtas ne automobilių parduotuvei, o namų apyvokos prekėms (o taip pat dažnai sutinkama radijo komponentuose): GOI pasta, sukurta specialiai stiklo optikai poliruoti, nepaisant savo amžiaus, puikiai tiks ir sąžiningai atlikti šią užduotį. Ji, beje, gali ir poliruoti plastikinius priekinius žibintus – svarbiausia apsišarvuoti kantrybe.