Geriausių butelių šildytuvų Pasirinkimas

Elektrinis kūdikių maisto šildytuvas sukurtas palengvinti kūdikio tėvų kasdienybę. Išties labai patogu tinkamu laiku po ranka turėti šilto vandens, pieno ar kūdikio maisto. Šildytuvo pranašumas yra sklandus ir švelnus temperatūros padidėjimas, pašalinantis perkaitimą, o tai leidžia sutaupyti vitaminų ir kitų naudingų medžiagų mityboje. Šiuolaikiniai butelių šildytuvai geba ne tik greitai sušilti, bet ir ilgai išlaikyti šilumą.

Kaip išsirinkti gerą butelių šildytuvą?

Butelio šildytuvo konstrukcija paprasta – tai plastikinis dubuo, kuriame įmontuotas kaitinimo elementas. Temperatūra reguliuojama relės rankena arba mygtukais. Veikimo principas taip pat itin paprastas – vanduo dubenyje įkaista, perduodamas šilumą buteliuko ar stiklainio turiniui.

Geriausi butelių šildytuvai turi paprastą ir aiškų valdymą, greitą ir tolygų temperatūros kilimą, yra apsaugoti nuo perkaitimo naudojant įvairias funkcijas. Renkantis svarbu atsižvelgti į tokius niuansus:

  • kontrolė dauguma modelių turi mechaninį, tačiau yra ir skaitmeninių versijų su ekranu ir jutikliniais mygtukais;
  • reikia atkreipti dėmesį dubenėlio matmenys – kai kurie modeliai skirti naudoti tik savo prekės ženklo butelius, kiti gali į juos netilpti;
  • skirtinga šildymo režimai arba temperatūros reguliatorius leidžia nustatyti norimą temperatūrą;
  • kai kurios parinktys gali būti naudojamos šaldyto pieno pašildymas – dažniausiai tai nurodoma gamintojo instrukcijose;
  • automatinis išjungimas – naudinga funkcija, padedanti kontroliuoti maisto temperatūrą ir netyčia jo neperkaitinti;
  • temperatūros jutiklis leidžia ilgą laiką palaikyti nustatytą temperatūrą;
  • indikacija šildymo procesas – dažniausiai lengvas, bet randamas ir garsas.

Labai dažnai įrenginys derinamas šildytuvo ir sterilizatoriaus funkcijos. Tokiuose modeliuose galimas šildymas iki 100 laipsnių, o pakuotėje yra dangtis ir liftas.

Svarbus kriterijus yra prieinama kaina: atsižvelgiant į trumpą naudojimo laiką, nėra prasmės permokėti už bereikalingai brangų įrenginį.

Geriausi kūdikių šildytuvų gamintojai

Visus gamintojus galima suskirstyti į dvi dideles grupes:

  • firminiai modeliai žinomos kompanijos: Philips Avent, Pigeon, Dr. Brown’s ir kt.Jie išsiskiria reprezentatyvia išvaizda, kokybiškomis medžiagomis, režimų įvairove ir papildomomis funkcijomis. Tačiau tokių produktų kaina yra gana didelė. Nors yra ir išimčių, pavyzdžiui, vokiškas prekės ženklas Beurer, derinantis technologinius sprendimus su humaniška kaina;
  • biudžeto parinktys: Maman, Kitfort, Balio ir kt. Paprastai jie turi supaprastintą funkcionalumą ir dizainą, tačiau taip pat gerai atlieka savo pagrindinę pareigą. Tačiau pigiuose įrenginiuose dažniau pasitaiko neaiškių valdiklių, perkaitimo, žemos kokybės plastiko ir staigių gedimų tikimybė.

Deja, nė vienoje grupėje neradome 100% idealo. Iš dalies taip yra dėl to, kad visų mamų poreikiai yra skirtingi, o greitai pasiekti vandens įkaitinimą iki tam tikros temperatūros nėra taip paprasta. Tačiau kokybiškų šildytuvų su tinkamais parametrais nėra tiek mažai, ir mes su jais supažindinsime jus savo reitinge.

Savo reitinge apžvelgėme keletą kokybiškų butelių šildytuvų ir kūdikių maisto. Visi jie turi veikimo ypatybių, teigiamų savybių ir trūkumų, tačiau tinkamai atlieka savo pagrindines funkcijas ir palengvina kasdienybę tėvams. Tavo pasirinkimas!