Geriausių cukruojančių pastų Pasirinkimas

Populiarėja cukravimas, arba depiliacija cukraus pasta, pakeičiant depiliaciją šaltu ir karštu vašku. Ir nieko keisto, nes cukravimas yra daug mažiau skausminga ir efektyvesnė procedūra, padedanti atsikratyti plaukų pertekliaus. Be depiliacijos, cukraus pasta užtikrina visapusišką odos priežiūrą, lėtina naujų plaukelių augimą, neleidžia jiems augti po oda. Neįmanoma sudeginti savęs su šugaringa pasta, o pati procedūra neturi kontraindikacijų ir neigiamų pasekmių. Cukraus pasta nepažeidžia odos ląstelių, nelaužo plaukelių, pašalindama juos kartu su svogūnėliu.

Iki šiol VISOS cukraus pastos, skirtos cukravimui, yra profesionalūs produktai, kuriems reikia specialių įgūdžių. Tačiau daugelio įmonių linijose yra produktų, kurie yra priimtini naudoti namuose. Jais mielai naudojasi pradedantieji šugaringi ir tiesiog merginos, norinčios sutaupyti pinigų salono procedūrai.

Įvertinimui buvo atrinkti geriausios cukraus pastos žinomi profesionalios kosmetikos depiliacijai gamintojai. Sudarant reitingą labiau rėmėmės cukraus plaukų šalinimo meistrų patirtimi, bet atsižvelgėme ir į mėgėjų, praktikuojančių šugaravimą namuose, nuomonę.

Kaip išsirinkti cukraus pastą depiliacijai?

Gera cukruojamoji pasta neteka rankose ir ant odos, lengvai tepasi, plastiška, gerai pasiskirsto po odą, per greitai neužšąla, išimama vientisu gabalėliu be “lazelių”. Ir, žinoma, kokybiška pasta pašalina 99% plaukelių (išskyrus tuos, kurie auga netolygiai arba yra per trumpi). Idealaus produkto sudėtyje yra tik cukraus (gliukozės, fruktozės) ir vandens, jis laikui bėgant negenda ir necukruoja.

Į ką reikia atsižvelgti renkantis pastą:

  • temperatūra ir drėgmė patalpoje (kuo jie aukštesni, tuo kietesnė turėtų būti konsistencija);
  • delnų temperatūra (nuolat karštoms ar vėsioms rankoms rekomenduojamos skirtingos pastos);
  • plaukų savybės (kuo plonesni plaukai, tuo minkštesnė konsistencija ir atvirkščiai);
  • produkto sudėtis (be nereikalingų ingredientų, galinčių sukelti alergiją);
  • pasirinkta taikymo technika.

Yra trys depiliacijos „skystu cukrumi“ būdai – rankiniu būdu (mūrintomis pirštinėmis), mentele ir neaustinėmis juostelėmis (tvarsčio technika). Ant stiklainio tikrai turėtumėte rasti nuorodą, kuriai įrangai šis produktas tinka.

Gamintojai siūlo kelių tankių savo gaminį: itin minkštą, minkštą, vidutinį, tankų, itin tankų (kietą). Šiurkštiems plaukams reikėtų rinktis tirštas pastas. Gamintojai ant pakuotės visada nurodo produkto tankio laipsnį. Beje, norint pasiekti tobulą darbinę konsistenciją, galima maišyti įvairaus tankio pastas, tačiau tai patarimas profesionalams.

Kokia yra geriausia cukraus pasta?

Tinkamos pastos pasirinkimas – ne vienos dienos reikalas, nes depiliacijos cukrumi sėkmė priklauso nuo labai daug faktorių. Prireiks laiko ir patirties, kad atsižvelgtumėte į visus niuansus ir surastumėte produktą „sau“, savo žinių ir įgūdžių lygiui ir net savo delnų temperatūrai. Todėl nenuostabu, kad ta pati cukraus pasta gali sukelti visiškai priešingas nuomones. Rekomenduojame atidžiai žiūrėti į pasirinkimą, atsižvelgiant į mūsų patarimus, taip pat įsiklausant į save ir savo klientus.

Laimingo apsipirkimo!