Geriausių drabužių džiovyklių Pasirinkimas

Mūsų šiandieninis Pasirinkimas skirtas geriausioms drabužių džiovykloms, kurios sulaukė gerų klientų atsiliepimų. Juk kokybiškas skalbimas namuose šiandien – ne problema. Automatinė mašina, kurią galima įsigyti beveik kiekvienuose namuose, puikiai atlieka savo darbą. Beveik viską daro pati, pabaigoje stipriai išspaudžia kone iki sausumo. Tiksliai, beveik. Dažnai vyrauja nuomonė, sako, tada išnešk skalbinius, po lygintuvu ir spintoje – tai mitas. Naivus tikėjimas, kuris gali baigtis neplanuotu nostalgišku „ieškojimu“ sovietinio geležinkelio rezervuotos sėdynės su tradiciškai drėgnomis paklodėmis dvasia. Teks išdžiūti. Kyla klausimas, kaip tai padaryti lengvai ir maksimaliai patogiai?

Yra keletas variantų:

  • Pirkite „skalbyklę” 2 in 1. Tai kainuos daug, funkcionalumas abiejuose režimuose dažniausiai yra ribotas. Ir galutinis rezultatas, tiesą sakant, ne visada yra laimingas.
  • Atskira džiovintuvas? Neblogas išėjimas! Jei turi kur įdėti. Aukščiau? Pilno dydžio prietaisai „siauroms“ skalbimo mašinoms, būtent jie yra labiausiai paplitę, negali būti sukrauti. Vėl auga sąskaitos už elektrą.
  • Virvės ant vinių?! Toks laiko patikrintas „senelio“ (nors greičiau močiutės) metodas mūsų laikais yra tiesiog blogos manieros. Visiškai nuožmi, jei „pančių“, nesant balkono ar jo atvirumo miesto smogui, kabo ant sienų tiesiai buto viduje.

Pesimistas. Tačiau beviltiškų situacijų nebūna. Yra dar vienas iš pažiūros paprastas, bet gana racionalus ir nebrangus problemos sprendimo būdas – įsigykite patogų sulankstomą aksesuarą, kurio pavadinimas kalba pats už save, drabužių džiovintuvus. Geriausias 2023 m. drabužių džiovykles – grindis, lubas, sieną – apsvarstysime šiandien šiame reitinge.

Kas yra buitinės drabužių džiovyklės

Pasauline prasme galima skirstyti į aktyvius šildomuosius ir pasyviuosius. Pirmųjų nėra tiek daug, antrieji labai plačiai atstovaujami rinkoje, skiriasi daugiausia jų išdėstymo būdu.

stovi ant grindų

Grindų džiovintuvai yra mobilios „atkabos“. Horizontalus arba vertikalus. Kol kas plokšti, kompaktiški, patogūs laikyti bet kurioje tinkamoje vietoje (už spintos, prie sienos, spintoje), pagal poreikį lengvai varstomi grotelių sekcijomis su daugybe vielinių ar vamzdinių strypų pakabinimui drabužiai ir patalynė.

siena

Kur jie pritvirtinti, aišku. Kompaktiškos, bet tvirtos ir talpios drabužių džiovyklės. Yra versijų su atlenkiamais, horizontaliai ištraukiamais (teleskopiniais arba akordeoniniais) strypais-sijomis. Nelabai pritaikyta didelių dydžių patalynės užvalkalams, arba teks sulankstyti du ar daugiau kartų.

Lubos

Šioje kategorijoje labiausiai paplitę ir paklausiausi džiovintuvai, tokie kaip „liana“. Konstrukcija paremta pora laikiklių su metaliniais arba plastikiniais vamzdžiais-sijomis, ištemptais tarp jų ant virvelių. Šį dėklą papildo kėlimo mechanizmas su prie sienos tvirtinamu stropo laikikliu. Lubinės drabužių džiovyklės – geriausias pasirinkimas montuojant vonioje arba balkone vietoj įprastų virvių.

Elektros

Džiovyklės su aktyviu šildymu, prijungtos prie buitinio maitinimo. Yra ir grindys, ir lubos arba siena. Mūsų reitinge bus svarstomi tik pirmieji. Likusios veislės yra itin menkai atstovaujamos rinkoje ir dažnai kainuoja ne itin adekvačius pinigus (lengviau pagalvoti apie džiovyklės pirkimą).

Kai kurie svarbūs drabužių džiovintuvo pasirinkimo kriterijai

Matmenys

Viskas paprasta. Būtina iš anksto pasirinkti vietą (balkone ar patalpoje), kurioje bus patogu pastatyti hipotetinę džiovyklę, išmatuoti laisvą erdvę, atsižvelgiant į tai, kad pats vartotojas turi kur nors stovėti kabindamas drabužius. Ir pagal gautus duomenis pasirinkite drabužių džiovyklę su tinkamu „sparnų plotu“.

Gamybos medžiaga

Šiuolaikinės džiovyklos dažniausiai gaminamos iš metalo ir didesniu ar mažesniu mastu plastiko.

Patvariausios ir patikimiausios yra plieninės drabužių džiovyklės (idealiu atveju iš „nerūdijančio plieno“). Su jais viskas puiku, bet kai kam jie gali pasirodyti kiek sunkūs. Nors 4-6 kg našta nėra tokia didelė, o jei ant kojų numatyti ratai, tai visai ne bėda.

Alternatyvus variantas yra aliuminio modeliai. Svoris nedidelis, atrodo (bent jau iš pradžių) neblogai, tačiau nepamirškite, kad medžiaga gana minkšta ir linkusi deformuotis esant per dideliam…