Geriausių internetinių drabužių parduotuvių reitingas – TOP 10

10 geriausių internetinių drabužių parduotuvių

Kiekvienais metais daugėja vartotojų, perkančių drabužius internetu. Tam yra priežasčių: pirma, nereikia eiti iš parduotuvės į parduotuvę ieškant tinkamo daikto, antra, užsisakyti prekes internetu yra daug pelningiau, nes į kainą neįskaičiuotos kambario nuomos išlaidos. , ir nėra jokių papildomų žymėjimų. Be to, galima nusipirkti daiktų iš Europos sandėlių, o apsipirkti nereikia važiuoti į užsienį.

Populiariausių internetinių drabužių parduotuvių reitingas – TOP 10

Į reitingą įtrauktos geriausios, žinomiausios ir paklausiausios, gerą reputaciją turinčios internetinės drabužių parduotuvės. Sudarant TOP-10 buvo atsižvelgta į teigiamus ir neigiamus pirkėjų atsiliepimus, atsižvelgta į prekių asortimentą ir teikiamų paslaugų kokybę parduotuvėse. Pagal tai buvo įvertinta kiekviena parduotuvė.


vardas

Ypatumai

Įvertinimas

Asos

Moderni, „pažangi“ parduotuvė

dešimt

Proskater.ru

Kokybiška apranga sportui

dešimt

OTTO

Galimi daug dydžių

9

Lamoda

Patogus aptarnavimas

9

Laukinės uogos

Didelis pasirinkimas

9

INCITY

Gera prekės ženklo kokybė

9

Ostinas

Stilingi drabužiai

9

QUELLE

dabartiniai modeliai

aštuoni

Kira Plastinina

Originalūs, šviesūs daiktai

7

aliexpress

Pigūs drabužiai

7

Asos – pirmaujanti internetinė drabužių parduotuvė


Nuotrauka: feleségejournal.ru

Asos internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti drabužių, batų ir aksesuarų iš neįtikėtinai plataus asortimento, kuris nuolat atnaujinamas. Iš viso svetainėje pristatoma daugiau nei 40 000 modelių iš 850 įmonių. Kainos džiugina: prekių savikaina nurodoma rubliais, o kainos ir kokybės santykis kartais stebina: tikrai vertų dalykų galima įsigyti už itin mažą kainą. Visada yra išpardavimų ir nuolaidų kodai. Be to, svetainėje galite gauti patarimų iš stilistų, pirkti ar parduoti senovinius ir naudotus daiktus, sužinoti mados tendencijas, dalyvauti konkursuose. Ši internetinė parduotuvė yra neįtikėtinai populiari tarp jaunimo visame pasaulyje.

Privalumai:

  • Nepriekaištinga internetinės parduotuvės reputacija.
  • Unikalios prekės.
  • Gera palaikymo paslauga.

Minusai:

  • Gana ilgas pristatymo laikas.
  • Kartais pirkėjams sunku nustatyti tinkamą dydį arba jo nėra.

Iš atsiliepimų apie Asos internetinę parduotuvę:

„Nuostabi, geriausia internetinė parduotuvė, įdomi svetainė! Jau daugiau nei metus drabužius perku tik ten – nereikia gaišti laiko apsipirkimui “

„Niekada neturėjau problemų dėl dydžio. Tiems, kurie nuolat naudojasi internetinių parduotuvių paslaugomis, šis klausimas neaktualus. Jei negalite to išsiaiškinti, internete yra daug straipsnių, kurie padės pradedantiesiems.

Įvertinimas: 10 iš 10. Geriausia internetinė drabužių parduotuvė internetinės prekybos mėgėjams.

Proskater.ru – geriausia sportinių drabužių parduotuvė


Nuotrauka: smartcoupon.ru

Internetinės parduotuvės puslapiuose yra platus suaugusiųjų ir vaikiškų drabužių asortimentas sportui ir lauko veiklai. Platus kokybiškų aksesuarų asortimentas: laikrodžiai, akiniai, kuprinės ir krepšiai. Taip pat galite įsigyti riedlentę ir snieglentę dalimis. Svetainėje yra prekių iš tokių prekių ženklų kaip NIKE, QUIKSILVER, WRANGLER, BURTON, ROXY, NEFF ir daugelio kitų. Kiekviena prekė turi kokybiškas nuotraukas ir išsamų aprašymą, todėl labai sunku suklysti pasirinkus. Yra prekių skyrius su nuolaida, kur galima derėtis. Pristatymas veikia visoje Rusijoje, daug kur yra galimybė montuoti, grąžinimo sistema veikia sklandžiai.

Privalumai:

  • Europos kokybės prekės.
  • Padorus aptarnavimas.

Minusai:

  • Kainos tokios pat kaip ir parduotuvėse, kai kurių prekių savikaina per didelė.
  • Ne visose vietose yra nemokamas pristatymas.

Iš atsiliepimų apie internetinę parduotuvę Proskater.ru:

„Visuomet ten užsisakau sniego rūbus – kokybiškus, niekas kitas jų neturi. Svetainėje taip pat galima užsisakyti priedus, tai pasirodys daug pigiau nei parduotuvėje.

Įvertinimas: 10 iš 10. Kokybiškos, originalios prekės.

OTTO yra geriausia internetinė parduotuvė plius dydžio drabužiams


Nuotrauka: kuponytop.ru

Be vyriškų, moteriškų, vaikiškų drabužių ir avalynės, OTTO internetinėje parduotuvėje rasite daugiau nei du tūkstančius plius dydžio drabužių. Moterys gali…