Geriausių išmaniųjų telefonų Pasirinkimas iki 30 000 rublių 2023–2023 m.

Šiandienos reitinge atrinkome geriausius išmaniuosius telefonus, kurių kaina mažesnė nei 30 000 rublių. Šiuo metu išmaniųjų telefonų segmentas iki 30 tūkst. Patys sąlyginiai vidutinės klasės telefonai niekur nedingo, bet štai kur… Tiesą sakant, „vakar“ modeliai „Poco X3“ arba šiek tiek geresnio lygio dabar patenka į šią kategoriją, tačiau su „suaugusiųjų“ kainų etiketėmis ir nauja rinkodara „makaronai“ pastarajam pateisinti . Be to, yra regioninė diferenciacija, pagrįsta vietos prioritetais. Tarkime, apžvalgoje aptarta azijietiška „Honor 30S“ versija gavo TV kamerą, o „mūsiškiai“ – NFC modulį.

Apskritai, kriterijai renkantis gerą išmanųjį telefoną iki 30 tūkst.: galinga aparatinė įranga ar pažangus funkcionalumas, kokybiškas garsas ar padorios foto/video galimybės – įgavo dar didesnį svorį. Atkreipiame jūsų dėmesį į geriausių išmaniųjų telefonų, kurių kaina mažesnė nei 30 000 rublių, apžvalgą 2023 m. – 2023 m. pradžioje.

Geriausių išmaniųjų telefonų iki 30 000 rublių Pasirinkimas – TOP 12

Kurį išmanųjį telefoną iki 30 000 geriau pirkti?

Kaip minėta aukščiau, išmaniojo telefono pasirinkimas iki 30 tūkstančių yra bent jau kažkas, bet kompromisas. Jei nesate užkietėjęs žaidėjas ar profesionalus fotografas, greičiausiai šioje kainų kategorijoje rasite savo „tobulą“ išmanųjį telefoną.

Vienu pagrindinių stebimo segmento smuikų griežė kompanija Xiaomibet su atėjimu realme lyderystės klausimas gali būti persvarstytas artimiausiu metu.

Ir toliau džiugina Samsung. Vidutinio biudžeto Pietų Korėjos kompanijos išmanieji telefonai negali būti vadinami tobulumo riba, tačiau dabar jie siūlo aiškią alternatyvą su visu sąrašu: baterija, kamera ar našumu, o pastaruoju metu net iš anksto nulemtas tendencijas.

Anksčiau buvo svarstomas trečiasis „banginis“ lyderių grupei Garbė. Bėgdama nuo sankcijų, „Huawei“ oficialiai pardavė šį prekės ženklą, o jo gerbėjai gali pasikliauti tik naujojo savininko ambicijomis.

Stengėmės maksimaliai aprėpti visas įdomias kategorijas ir padėti atlikti sudėtingą užduotį – išsirinkti geriausią išmanųjį telefoną, kurio kaina mažesnė nei 30 000 rublių, tačiau tai padaryti priklauso nuo jūsų.

Laimingo apsipirkimo!