Geriausių kelių ir daržovių pjaustytuvų Pasirinkimas

Daržovių pjaustyklės pagalba daržoves salotoms ar vaisius šventiniam stalui galima pjaustyti ne tik greitai, bet ir gražiai bei minimaliai prisilietus prie maisto – taip vadinama: „nesusitepus rankų“. Šiandien išsiaiškinsime, kurie daržovių pjaustytuvai ir kelių pjaustytuvai yra geriausi.

Kas yra daržovių pjaustyklės?

Iš esmės visi daržovėms ir vaisiams pjaustyti skirti įrenginiai skirstomi į dvi kategorijas – elektrinius ir mechaninius (rankinius).

Elektrinės daržovių pjaustyklės – multipjaustės

Elektriniai daržovių pjaustytuvai gali būti struktūriškai skirtingi – vieni veikia virtuvinio kombaino principu (įvairių konfigūracijų diskų pavidalo purkštukai), kiti primena mėsmales (cilindrų ar kūgių formos purkštukai). Taip pat yra daržovių pjaustytuvų, kuriuose darbinio paviršiaus judėjimą pirmyn ir atgal atlieka nedidelis galios variklis. Tačiau tokio disko, o ne rankinio, efektyvumas abejotinas.

Mechaniniai daržovių pjaustytuvai

Dirbant su mechaniniu daržovių pjaustytuvu maistui pjaustyti, smulkinti ar trinti, reikia dėti savo pastangas. Priklausomai nuo konstrukcijos ir purkštukų, šlifavimas gali būti atliekamas „trintuvo-smulkintuvo“ principu arba tai gali būti rankinis presas. Kita detalė, kuria gali skirtis rankiniai daržovių pjaustytuvai, yra maisto indo buvimas ar nebuvimas.

Geriausio daržovių pjaustytuvo ar kelių pjaustyklės pasirinkimo kriterijai

Gamintojas

Tradiciškai geriausiomis laikomos pirmaujančios Europos įmonės. Nuo to, kas, kur ir iš kokių kokybiškų medžiagų pagaminta daržovių pjaustyklė, priklauso jos darbo efektyvumas, ilgaamžiškumas ir kokybė.

Konfigūracija ir purkštukų skaičius

Bendras kriterijus tiek elektriniams, tiek mechaniniams įrenginiams, atspindintis jų funkcionalumą.

Galia

Tai aktualu kelių pjaustytuvams su elektrine pavara ir nurodo, kaip efektyviai įrenginys susidoros su padidėjusia pavaros apkrova.

Papildomi priedai

Daugelis gamintojų papildomai gamina su jų modeliais suderinamus elementus – papildomus purkštukus, priedus, atsargines dalis. Juos galima įsigyti norint išplėsti pagrindinę konfigūraciją arba pakeisti.

Kaina

Nėra prasmės keistis į pigius mažai žinomų prekių ženklų gaminius. Tokių prietaisų kokybė yra žema, o išoriškai jie yra panašūs į geriausius modelius. Geriausias pasirinkimas – patikimų prekių ženklų daržovių pjaustyklės. Be to, ne visi parduodami už „dangų aukštą“ kainą.

Geriausių kelių ir daržovių pjaustytuvų Pasirinkimas

Kokią daržovių pjaustyklę geriau pirkti namams, priklauso nuo to, kokius patiekalus gaminate dažniausiai. Jei turite padaryti daug ruošinių, būtinai atkreipkite dėmesį į elektrinius multi-frezerius. Virkite okroshka, olivier ar vinaigretę? Nebrangus „Nicer Dicer“ arba prestižinis aligatorius bus puikūs jūsų pagalbininkai. Ši apžvalga skirta tik padėti apsispręsti, kokį pasirinkimą kiekvienas pirkėjas pasirenka pats, remdamasis asmeniniais pageidavimais, pageidavimais ir, tikimės, aukščiau pateikta informacija. Mėgaukitės apsipirkimu!